עבור לתוכן
Magic DevHub

MaorLinn

Members
 • הודעות פעילות

  285
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות MaorLinn

 • דרגה
  Advanced Member
 1. בעבודה ב-TERMINAL SERVER, כשרוצים להדפיס, ונפתח ה-PRINTER DIALOG, המדפסת המסומנת (SELECTED) היא לא מדפסת ברירת המחדל כשמדובר במדפסת REDIRECTED. במילים אחרות - אם המשתמש חושב שהוא שולח הדפסה למדפסת ברירת המחדל שלו, למעשה ההדפסה נשלחת למדפסת אחרת. זה קורה רק מתוך מג'יק. מישהו מכיר? נתקל? מכיר פתרון?
 2. בעיה בגרסה 9

  היי רומן, המערכת כולה ב-PERVASIVE ואין שימוש ב-DIRECT SQL. כך שזה לא המקרה כאן...
 3. בעיה בגרסה 9

  בעיה שנתקלתי בה לא פעם: משימה קוראת למשימה אחרת. בדוגמה שאני נתקל בה הפעם - משימת OL קוראת לתוכנית BATCH ברמת RS. משום מה, למרות שתוכנית ה-BATCH מוגדרת כ-פתח חלון = כן, וגם תפריט אפשרויות = כן (כלומר - אני אמור, לכל הפחות, לקבל חלון שאלה "התחל ביצוע?") - בעת הפעלת התוכנית, החלון רק מבזיק לשניה, ונסגר לבד. בדקתי וכל הקבצים שמשתתפים במשחק - תקינים, ואני גם לא מקבל הודעת שגיאה. (מפתח כפול, או כל דבר אחר). מישהו נתקל בדבר כזה? תודה!
 4. שלום לכולם, יש לנו מערכת עם מידע עתיק מעורבב עם מידע חדש יותר. המידע בעברית שמור בקידוד OEM בחלק מהשדות והטבלאות, ובקידוד ANSI בחלק אחר. כשמנסים לגשת לנתונים מבחוץ (לצרכי BI, גישה דרך ODBC), חלק מהנתונים נראים באופן טבעי בג'יבריש. האם מישהו יודע איך אפשר לפתור את זה בלי להסב את הנתונים? לצרכי הצגה בלבד בצד הקורא. תודה!
 5. שלום לכולם! המערכת שלנו (9.4) עובדת על קבצי PERVASIVE. על מנת לתת גישה לנתונים ממערכות חיצוניות, עשינו ייצוא DDF, ויבוא שלו אל תוך PERVASIVE CONTROL CENTER. כך בנינו בעצם "שכבה" שמאפשרת לגשת לקבצים שלנו דרך SQL. 1. האם מישהו יכול לאשר שהגישה אליו היא דרך ODBC למי שרוצה לגשת? 2. מה עושים עם העברית? כאשר פותחים את הקבצים מתוך ה-PCC עם SELECT כל שדות העברית מוצגים בתור ג'יבריש. ניסינו לשנות את ה-CODEPAGE בהגדרות של ה-DB כולו, אבל אז כל שמות השדות הפכו לג'יבריש (והתוכן לא השתנה). אז איך מגדירים את זה? האם למישהו יש נסיון? תודה!
 6. שלום לכולם, בגרסה 9.4 (כן כן...) - כתבתי תוכנית עם הרבה FORMS, ותת משימה שמקבלת קריאה לרוץ כל פעם בתוך FORM אחר. כך אני מציג לוח שנה, ובכל יום את השורות הרלוונטיות לו. עכשיו אני מנסה לזהות באיזו תת-משימה המשתמש הקליק. אבל המשימות לא "חיות". הן רק נפתחות ונסגרות (סגור חלון = לא) ולכן כל הלוגיקה כתובה במשימת האב. אבל - כאשר אני מקליק על כל אחת מהמשימות, אין לי דרך לזהות איפה הקלקתי. מישהו מכיר את הנושא ויכול להציע פתרון? תודה, מאור.
 7. USRUPD

  משום מה אני זוכר שבעבר השתמשנו בכלי הזה (אני לא זוכר איך ואני לא מוצא את הכלי...) כדי לייצא את נתוני המשתמשים מקובץ USR_STD לאיזשהו XML. אני יודע בוודאות שעשינו את זה, אבל מכיוון שאני לא מוצא את זה, אני לא יודע להגיד לך כיצד. אולי לא מדובר בכלי הזה אלא בכלי אחר...
 8. USRUPD

  בוקר טוב! לקוח שלנו רוצה לעבור לעבודה ב-LDAP. לצורך כך הם צריכים למעשה לעבור על כל הגדרות המשתמשים בקובץ USR_STD כדי להעתיק ל-ACTIVE DIRECTORY את ההרשאות והקבוצות. אנחנו בגרסה 9.4. נזכרתי שפעם היה כלי בשם USRUPD בסביבת יוניפאס, שמשמש לייצוא של הנתונים איכשהו. 1. מה הוא בדיוק עושה, והאם למישהו יש את הכלי הזה? 2. האם מסובך להשתמש בו? 3. האם חייבים יוניפאס מותקן כדי להשתמש בו? תודה! מאור
 9. שאלה מוזרה - V9.4

  בוקר טוב, האם מישהו יודע איפה נשמרות ההגדרות של שולחן העבודה בגרסה 9.4? אני מתכוון לכל ההגדרות של גודל שטח העבודה לעומת גודל ה-PROPERTY SHEET, ומיקום הפאלטות, וכדומה. משום מה - כנראה קובץ ההגדרות הפך אצלנו ל-READ ONLY וכל ההגדרות מתאפסות ואני רוצה לבדוק את זה. תודה!
 10. שלום, אנחנו חברה שעובדת עם EDEVELOPER (גרסה 9.4) כבר הרבה שנים, ויש לנו מערכת גדולה המותקנת באתרים רבים. (כל אתר הוא STAND ALONE, ולא HOSTED אצלנו). כעת אנו מעוניינים לחשוף חלק מהמסכים והמודולים של המערכת על גבי מובייל (אנדרואיד בלבד בשלב זה). מחפשים פרילנסר שיוכל לפתח את הצד הזה של המערכת, תוך קישור ל-DB הקיים (PERVASIVE, אשר כנראה יהיה צורך להתחבר אליו דרך ODBC). מדובר בשת"פ לטווח בינוני-ארוך, שכן כמות המודולים שאנחנו מעוניינים לחשוף תלך ותגדל. אשמח לדעת מה עלויות לפרוייקט כזה (בתלות בנפח העבודה), ומה צריך להתקין/לרכוש בצד הלקוח כדי שזה יעבוד (מחירי רשיונות XPA? מחירים לתוכנות MIDDLEWARE? וכו'). אם יש מישהו מעוניין, או מישהו שיכול לתת מידע בנושא - אפשר להתקשר אליי לטלפון 050-5490170. תודה, מאור.
 11. שלום, אני עובד בגרסה 9.4. אני צריך לייצר קובץ XML ובתוכו לכלול קובץ PDF שקודד במבנה BASE64. לשם כך אני משתמש בפונקציית BLOB2BASE64. הפונקציה הזאת מחזירה מחרוזת. הבעיה היא שלא משנה מה אני מנסה לעשות, אורך המחרוזת המתורגמת מפונקציית התרגום לא עובר את גודל 32000. ניסיתי לקלוט לתוך שדה MEMO, מחרוזת או BLOB אחר, אבל תמיד הגודל שנקלט הוא 32000 תווים. הבעיה היא שכאשר אני לוקח PDF בגודל סטנדרטי, התרגום שלו גדול בהרבה מ-32K תווים. (בדקתי בכמה כלים מבוססי WEB) האם למישהו יש נסיון עם דבר כזה ודרך להתגבר על הבעיה? תודה.
 12. היי רומן, תודה! אני מנסה את זה ולא מצליח. האם אני יכול לפנות אליך בפרטי?
 13. שלום לכולם, בגרסה 9.4, לפי מה שידעתי עד עכשיו, כשאני מבצע קריאה עם HTTPGET, אני למעשה לוקח את כל הפרמטרים למשלוח ומשרשר אותם ל-URL. עכשיו אני צריך לקרוא לשירות באמצעות GET, אבל הוא מצריך BASIC AUTHENTICATION. יש לי משתמש וסיסמה אבל אני יודע לאן אני אמור להכניס אותם... לא מדובר בקריאה מסוג POST שיש לה גם BODY, אז אני מבולבל. מישהו מכיר?
 14. HTTPPOST - מנסה שוב

  טוב, עדכון ביניים/סופי - הצלחתי להתחבר ל-WS על ידי ניקוי חלק מהפרמטרים. מסתבר שצריך היה רק HEADER אחד מתוך ה-6 שניתנו לי. לא ברור לי אם זה משהו שרלוונטי רק ל-WS הזה או לכל שיטת ההתחברות באופן כללי. תודה על העזרה!!! שנה טובה, מאור.
×