עבור לתוכן
Magic DevHub

ZagagiZ

Members
 • הודעות פעילות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות ZagagiZ

 • דרגה
  Member
 1. לא מדוייק - מנסיון של אנשים כאן ומנסיוני שלי, הכי כדאי ליצא ב1. ואחרכך ליבא ב1.9 - אני מכיר כאן מקרה אחד שהעתקה פשוטה של ספריית הפרוייקטים לא עזרה.
 2. היי קלאודיה לא צריך להסיר. אפשר להתקין למחיצה חדשה מומלץ ליצא את הפרוייקט ב1. ולייבא ב1.9 שגיב
 3. אם אתה מדבר על OfficeCom אז זה לא עונה על השאלה שלי. אני צריך משהו הכי פשוט בעולם שיעזור למשתמש לערוך שדה RTF כזה בדיוק כמו שאנחנו משתמשים פה ביישום CS רגיל. כל מה שאני צריך זה איזה פיתרון אלגנטי בשביל לחבר סרגל כלים קטן לשדה הבלוב RTF. אולי אני מפספס פה משהו - יכול להיות - בשביל זה יש םורום כזה שיכול לעזור תודה!
 4. היי דני, מעניין אם פתרת את הבעיה.. מה פתאום אני נזכר עכשיו? נעדרתי הרבה זמן מהפורום הזה ואני זקוק עכשיו לעזרה טכנית בעניין. אני צריך משהו דומה: ישלי שדה בלוב RTF על המסך ואני רוצה להצמיד לו מיני עורך שייתן לשדה אפשרות עריכה מתקדמת. עברתי כאן על ההודעות בפורום ולא מצאתי משהו כזה. אולי יש כבר למישהו רעיון איך לעשות את זה? אני מפתח בגירסה האחרונה uniPaaS 1. SP1d תודה!
 5. לתכנה קוראים HomeSite והיא של חברת Allair Software אם אתה רוצה עוד פרטים תתקשר שגיב
 6. חבל שלא הבהרת זאת בשאלה המקורית שלך. למיטב ידיעתי, אין כזה. אריק מיפנו התותח, אולי אתה מכיר?
 7. זמן קבוע ברשת

  למרות שהשאלה קשורה יותר לניהול רשתות הרי שהבעיה שלך ברורה: ניתן לקבל את הזמן המדוייק מהשרת אליו מחוברות תחנות העבודה באמצעות הפקודה (משורת הפקודה - Command line) NET TIME < href="file://servername/"><>\\servername /S /Y וכדאי להפעיל פקודה זו בכל פעם שמבצעים כניסה לתחנת העבודה, או לשיקולך אפילו מתוך מג'יק באיתחול היישום. לפרטים נוספים אנא בדוק את המפורסם בכתובת הבאה: < href="http://www.brienposey.com/kb/keeping_workstation_time_consistant.asp">http://www.brienposey.com/kb/keeping_workstation_time_consistant.asp אגב, למרות שעבר זמן מאז ששאלת את השאלה הרי שאני מקווה שהבשורה הזו אכן טובה....
 8. מההנחה הבסיסית שההודעה מתקבלת בעבודה ברשת - הודעת השגיאה רשומה אבדה תתקבל מהסיבה הבאה: 1. משתמש א' נכנס לעריכת רשומה מסויימת אבל עדיין לא עזב את הרשומה - והעדכון עדיין לא נרשם בבסיס הנתונים, 2. משתמש ב' מוחק את אותה הרשומה שמשתמש א' עורך, 3. משתמש א' מנסה לשמור את הרשומה (לצאת ממנה - לעבור ב'רשומה אחרי'...) אך מאחר והיא כבר נמחקה מבסיס הנתונים ולמרות שיש למשתמש א' עדיין את כל הנתונים לא תתבצע כתיבה מחדש של הרשומה והודעת השגיאה הזו תתקבל. אם זו אכן הבעיה, יש להגביל את נעילת הרשומה למשתמש בודד בלבד ע"י שינוי 'ניהול נעילות' ל"מיידי".
 9. לא רק מג'יק...

  לידיעתכם - חברנו המג'יקאי המכנה עצמו ThatsAllFolks הוא גם סופר המפרסם יצירותיו במקומות שונים ברשת - בינהם: < href="http://thats_allfolks.tripod.com/">http://thats_allfolks.tripod.com/ קראו ותהנו!
 10. תנסה: http://www.magicsoftware.com או < href="http://www.magicsoftware.com/bin/en.jsp?enPage=HomePage">http://www.magicsoftware.com/bin/en.jsp?enPage=HomePage
×