עבור לתוכן
Magic DevHub

dudumaz

Members
 • הודעות פעילות

  47
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי dudumaz

 1. עדיין רלוונטי ? DuduMazliah.pdf
 2. אני מנסה לחבר מספר מבנים לאחד גדול כדי להדפיס את כולם בלחיצה אחת בודדת . לדוגמא : סימון על מסך משתמש מספר רשומות כאשר כל רשומה היא מדבקה . שרשור של כל המדבקות ליצירת מבנה ארוך של 1-16 מדבקות ואז הדפסה של כולן בלחיצת כפתור אחת . אוליי תעניין אותכם העובדה שאני עובד RIA ואני מדפיס ל PDF
 3. תודה על ההסבר . זה באמת מה שאני עושה בתכנית . כותב את הקובץ PDF לדיסק ואז מנסה להוסיף אליו , מה שלא אפשרי . ז"א שעליי לחבר בין התכניות , לבצע כתיבת מבנה אחרי רשומה X פעמים ובסוף לכתוב את הקובץ .
 4. צרפתי תמונה שממחיש את הבעיה כדי ליצור PDF עליי לבחור במדפסת גרפית ובשורה PDF אני מסמן <>כן ואז הוא יוצר לי קובץ PDF. הבעיה שאני לא יכול לבחור הוספה . pdf.rar
 5. צרפתי תמונה שממחיש את הבעיה כדי ליצור PDF עליי לבחור במדפסת גרפית ובשורה PDF אני מסמן <>כן ואז הוא יוצר לי קובץ PDF. הבעיה שאני לא יכול לבחור הוספה .
 6. אמור להיות הדבר הכי פשוט בעולם איך משרשרים מספר מבנים למבנה אחד מבלי לדרוס בכל פעם ? חיב לבצע כותרת , שורה , תחתית דף , סיומת וסיומת דף או שיש דרך נוספת לשרשר המבנים ל PDF אחד ?
 7. פתחת לי קו מחשבה נכון בכך שאמרת שיש להעביר את כל המבנים ללקוח תחילה שיניתי את התוכנית שתכתוב ישר ללקוח %TempDir% ובתכנית שצרפת אני מפנה לשם . הסתדר ועובד נפלא תודה .
 8. ברקוד ב RDP

  האם דאגת לפרסם את קובץ הגופנים fnt_rnt ? יכול להיות שהסביבות עבודה שלך שונות וקבצי הגופנים שונים. אוליי את משתמשת בפונט ברקוד בסביבת הפיתוח ובריצה הוא לא קיים . אין ספק שהבעיה שלך היא בסביבה .
 9. יפה מאוד . אני אסיר תודה לך . חיפשתי הרבה זמן פיתרון זה . ניסיתי לעשות לה גרסה - ללא מסך non interactive אך יש בעיה מאוד מוזרה : ארוע F6 שמתי אחרי רשומה ועובד יפה . כשאני כותב מבנה 1 ומדפיס - יוצא דף . כותב מבנה 2 מדפיס גם יוצא דף. הבעיה היא שאחרי ההדפסה השניה יוצא מהמשימה ואין לי מושג מדוע . כל ניסיונותי עלו בתוהו להגיע למבנה השלישי ולהדפיסו שמתי אפילו ודא תקינות ופשוט לא מגיע.
 10. הדפסת ברקוד

  עליך להגדיר פונט ברקוד Font IDAutomationHC39M לשרשר כוכבית לפני המחרוזת ברקוד וכוכבית אחרי . כל תו שתכיל המחרוזת יראה כך : |||||||||| דודו מצליח 052-2464204
 11. BARCODE FONT EAN13

  נסה להוסיף לפני ו אחרי דוגמא *ID_Automation Barcode פונט הברקוד שנתתי לך בדוגמא עובד לי עם כוכביות בחשבוניות הזמנות ותעודות משלוח .
 12. מישהו יודע איך אני מגדיר כפתור עם מלל ותמונה אבל עם האפשרות לעבור עם טאבים. זה או שאני מוותר על הטאבים , או שאני מוותר על כפתור מסוג תמונה .
 13. רומן , שאפו , אותי אתה הרשמת ...
 14. כנראה שהאופציה הזאת הורדה בכוונה כדי שנעבור עם העכבר והתמונות יתחלפו. אבל מה עם משתמשים שלא אוהבים עכבר - הם לא יוכלו לעבוד ? צריכים להעלות את הבאג הזה למג'יק !!!
 15. פתאום לפתע הIBOLT מוציא לי הודעות על רישיון ונסגר עם ההודעה :<?xml:namespace prefix = ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><:p> <:p> ABNORMAL TERMINATION :you have exceeded our license count , the engine will terminate <:p> <:p> שני פרויקטים עם וותק של שנה , עבדו בלי בעיה .<:p> לפני חודש התחלתי לעבוד על עוד שני פרויקטים , כשאני מבצע בדיקות תקינות מידי פעם לפעם עד שקיבלתי את ההודעה .<:p> יש לנו רישיון ל 10 טרדים . כל פרויקט תופס 1 טרייד . ההיגיון אומר לי שהוא סופר כמה פרויקטים יצרתי ולא כמה רצים ביחד , כי רצים ביחד מקסימום 4 טריידים . אם ההנחה שלי נכונה איך אני מאפס את מונה הרישיון ? או לחילופין גורם לו לעבוד ?<:p> תודה .<:p>
 16. אי אפשר לקחת משהו שכולל בהסכם רכישה וכתנאי להסכם רכישה זה לא חוקי , לא מקובל ולא הגיוני נראה לי שפשוט נעשתה טעות בשוגג על ידי צוות הפיתוח של מג'יק אני מאמין שימצאו פיתרון לכך
 17. נראה לי שזה קשור בעדכון גרסה מ 2.5 ל 3.1 sp1 הייתה קומפוננטה iseries שתפקידה לדבר עם ה as/400 . בקיצור היא כבר לא עובדת . אני שוקל להחזיר גרסה אחורה אם לא יעבוד !!!
 18. האם החלפת מערכת הפעלה ?
 19. כן . מבחינתו שרת זה עוד מיקום ברשת לשם הוא מעתיק את הקובץ .
 20. כל מה שאתם אומרים הוא נכון בהחלט אך לא עונה על השאלה . אני עוצר את כל הפרוייקטים , מייצר פרויקט חדש שרק מעתיק קובץ ל 5 שרתי זמן ריצה , והוא צועק על רישיון . אין ספק שיש לי בעיה עם רישיון האייבולט.
×