עבור לתוכן
Magic DevHub

emaayan

Members
 • הודעות פעילות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות emaayan

 • דרגה
  Newbie
 1. sun הוציאה את הjdk שלה לopen source, כך שבסיכוי הקלוש שייתרו על נתח שוק כזה תמיד יהיה מישהו שימשיך... מג'יק החברה עצמה, ידעה עליות ומורדות עד כדי פשיטת רגל, כל הכלים של VS עולים כסף, כמו גם העובדה שהם קשורים חזק למערכת הפעלה, עם משהו מתבלגן לך במערכת הפעלה ,סביבת הפיתוח שלך יכולה להיות משותקת עד להודעה חדשה (התקנה מחדש), שלא לדבר על Security patches שיכולים עוד לדפוק דברים. אני אהבתי את ה'צעצועים' בvs, אבל זה די מרתיע אותי java די מנותק מזה. כמו כן בJava יש היום תשתית open Source מכאן עד להודעה חדשה, תשתיות לDatabase transcations, לgui, לאבטחה ועוד. מדוע VS יותר מהיר מjava? באשר לתמיכה תמיד כאשר היו לי בעיות בbtrieve אם בגישה של מג'יק בgateway אין לאן לפנות אלא אם כן אתה משלם הרבה לחוזה תמיכה שלהם. אני מצפה שמוצר יישאר עדכני בלי שינויים שלי בקוד, בכל גרסה של מגי'ק הייתה צריך לעשות export import.
 2. זה לא רק מקרה שיפורים, זה המון תכנון מחדש, ממבנה טבלאות ,תכנון מסכים, וגם הכנסתworkflow ש בjava קיימים תשיתיות open source לכך. בכך מקרה צריך לעשות טססים לכל המערכת אחרי שמסבים, ואני לא רואה שהסבה למג'יק יותר מתקדם תוזיל את זה, ההשקעה היא בכל מקרה גדולה. במקרה של מג'יק צריכים להמשיך להיות תלויים בהם אחרי שהם מוצאים גרסאות כל הזמן. מבחינת הלקוח האפשרות היא הוא לעבוד למערכת של שותף שלו, (אבל זה מצריך שינוי תהליכי עבודה מסיביים אצלם, או שדרוג אצלם שהם לא רוצים להכנס לזה עכשיו) . אז הם מנסים להאריך את חיי המערכת הנוכחית.
 3. כל פעם מדברים virtual pc 2004, והגרסה שאני רואה היא 2007, האם כל מה שאומרים תקף גם לגביה? לי אמור שהמחיר לvirtual pc הוא בשמיים, (התפלאו גם שvm ware זה בחינם). java/dotnet הינם כלי הפיתוח הרגלים והסטנדרטיים, כמעט בכל ארגון, אין בעיה לקבל עליהם תמיכה באל אתר ואתר בישראל ובעולם, הם פתוחים לכל סטנדרט. המתכנת המקורי שבנה את זה בנה את זה בלי תכנון מוקדם כלל ,אלא בערבים ונתן ללקוח לבדוק את זה בבוקר, יש הרבה שיפורים בתכנון שניתן לעשות שם. אז אם כבר להשקיע להשקיע במשהו שיחזיק הרבה זמן כגון java שלא תלוי במערכת הפעלה, או בחברה שיש לה איכשהו 9 נשמות. נכון שמגי'ק הוא מהיר מאד מבחינת תחזוקה ופיתוח אבל יש לזה מחיר. ללקוח אין בעיות של ביצועים, יותר מאשר בעיות של למצוא חומרה מתאימה ועובדת על win98, כמו גם שדרוג לoffice xp והלאה, (היישום שלהם עובד עם excel ו vbs לoutlook) זו הסיבה העיקרית היחידה שהוא מחפש פיתרון לxp. אני חושב שניסיתי פעם לעשות הסבה לbtrieve 2000 וזה עדיין נתקע אפילו שנסיתי לאחד בין כל הקבצים). (בגלל שיש לו מפתחות). הלקוח גם לא מתלהב בעלות הרשיונות לbtrieve.
 4. שתבין הדבר הזה עובד על btrieve, אחד הקבצים כל כך גדול, עד שהמתכנת המקורי החליט לפצל את הקובץ כך שיהיה קובץ לכל לקוח, מה שיוצא שבעשרות תוכניות יש נוסחה בdbname שקובעת ע"פ שם לקוח את שם הקובץ, כמו כן מדובר במאות תוכניות של ממשק משתמש שצריך להסב אותו לwindow gui, היישום המקורי נכתב ב חודשים בערך. אם כבר עושים שדרוג אפשר כבר לעשות את זה באופו הרבה יותר נורמלי ותקין.
 5. הסתכלתי על Virtual PC 2007 , לא כתוב שהוא תומך ב98, אפשר בכל זאת? אפשר שמים מחשב מספיק חזק, האם זה עדיין יהיה איטי? איך עובדים עם Vm Server? זה בעיה לשדרג אני המלצתי שאם יעבור לwindows בכלל כדאי לעשות re-design ולכתוב ב.net /java ולהפוף הכל לweb.
 6. לא תהיה בעיה עם דרייברים? אחרי הכל גם אותם צריך להתקין ב98 גם vpc?
 7. שלום.. אני עובד אם מישהו אשר מפעיל מג'יק 5.7 על חלונות 98. אותו אדם מנסה עכשיו לחפש בנרות חומרה למחשבי 98 ולא מוצא, ובהתאם לכך מנסה למצוא פתרונות שיגרמו למג'יק לרוץ כן בxp. אחד מהם הינו tao אבל משום מה ישנם כמה בעיות שמגי'ק אינו מוצא את קבצי הini שלו. האם יש פתרון אחר? כגון emulator מסוג שונה? האם בכלל tao יכול לעבוד עם זה?
×