עבור לתוכן
Magic DevHub

tbukrinsky

Members
 • הודעות פעילות

  108
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות tbukrinsky

 • דרגה
  Advanced Member
 1. מצורף קובץ לדוגמא. merge.zip
 2. שלום ברכה, עושים זאת באמצעות פונציקת GETPARAM במג'יק. אם יש צורך לקלוט נתונים מכמה שורות של טבלה בדף, לכל שורה ופקד בשורה צריך שם חד ערכי. בד"כ יוצרים שם כזה באמצעות שם+מספר רץ של שורות. צריך גם לשמור על הדף את כמות השורות בטבלה. תוכנית BATCH במג'יק מתייחסת לשם פקד עם תנאי סיום בהתאם לכמות שורות בטבלה.
 3. יוצרים אירוע משתמש בשם כלשהו ב Ctrl+K. במאפיינים של הכפתור מפעילים את אירוע המשתמש. יוצרים Handler עבור האירוע ובו רושמים את הקוד. בנוסף יוצרים Handler ללכידת F5 על פקד הכפתור שבוע מפעילים את אירוע המשתמש (יש לציין במאפיינים של הכפתור שם פקד).
 4. שאלה של מתחילה

  שלום, תוצאת התחומים שמוגדרים בראשי לרשומה היא תמיד AND. במקום להגדיר תחום בראשי לרשומה, צריך להגדיר את הביטוי ב Ctrl+ עם OR.
 5. אין צורך למחוק. מעדכנים קובץ MCI באובייקטים החדשים. ב Component repository מצביעים על שורת הקומפוננטה ומתוך תפריט Options מבצעים Load/Reload. בצורה זו הקישורים לא הולכים לאיבוד.
 6. בהגדרות סביבה -> שרת ישומים ישנו פרמטר "ניהול קונטקסט במחולל אינטראקטיבי : ברירת מחדל בהתקנה מוגדר "כמתכונת שרת רקע", יש לשנות ל "קונטקנט יחיד משותף". בקובץ INI הפרמטר הוא ForegroungContextManagement.
 7. האם ב magic.ini בקבוצת MAGIC_GATEWAYS שורת ה gateway של btrieve סגורה? (MGDB00). תסגור אותה ותנסה לפתוח פרויקט חדש.
 8. כן, ברור. רק שאני מוצאת שימוש בכותרת קבועה בד"כ בטפסים שאפשר לעצב בעזרת פקד טבלה. בכל מקרה, במקרה המתואר אין צורך בטבלה קבועה וזה פותר גם את הבעיה.
 9. דני, שחזרתי את המקרה שתיארת. הפיכת הטבלה בכותרת לגודל לא קבוע פתרה את הבעיה. מה הסיבה שהגדרת אותה קבועה?
 10. בספרייה :\WINDOWS\system32\drivers\etc צריך למצוא קובץ בשם hosts (אם לא קיים, ליצור אותו). בקובץ יש להוסיף שורה: 127.0.0.1 localhost
 11. ישנו utility של Microsoft שאני מצרפת להודעה זו. כדאי להתחיל את הבדיקה אתו ולראות אם ההתחברות מתבצעת בהצלחה. ככל הנראה המסלול שהוזן אינו מדויק. הסברים לשימוש בו ניתן למצוא ב : < href="http://support.microsoft.com/?kbid=224543">http://support.microsoft.com/?kbid=224543 ldp.zip
 12. מג'יק באינטרנט

  שלום לורי, 1. הפיתוח באינרנט בהחלט קיים גם בגרסה 10. הנושא לא הוזכר, מכיוון שלא מדובר כרגע בגרסה 10 בטכנולוגיה חדשה עבור פיתוח לאינטרנט. מה שכן, גם עבור פיתוח לאינטרנט כל החידושים והיתרונות של גרסה 10 זמינים לנו. 2. בעבודה באינטרנט לא מחשבים את מספר ה threads עפ"י כמות המשתמשים, אלא מספר בקשות בו זמנית. 3. השיקול בבחירת בסיס נתונים אינו תלוי בסוג האפליקציה (C/S או Web). באופן עקרוני, רמת השרידות של בסיס נתונים SQL + זמני תגובה + עוד פרמטרים נוספים גבוהים מה Btrieve. 4. דוגמא לאתר שפותח בטכנולוגית Merge הוא אתר של בית המשפט העליון: < href="http://elyon2.court.gov.il/">http://elyon2.court.gov.il/ אתר זה הוא חלק מהאפליקציה האינטראנטית שמשרתת את כל עובדי בית המשפט העליון.
 13. שלום אירנה, פורסמה דוגמא כזו בעבר בפורום. תוכלי למצוא כאן: < href="/ShowPost.aspx?PostID=1338">http://israelforum.magicsoftware.com/ShowPost.aspx?PostID=1338
 14. ניסיתי פעם להעביר מקשים של מג'יק לחלון חיצוני ללא הצלחה. אפשר לנסות לשתול את הנוסחה לתחום ב DB where, אבל במידה ויהיו שדות מטבלאות מקושרות, לא יהיה יעיל כל כך.
×