עבור לתוכן
Magic DevHub

racheliv

Members
 • הודעות פעילות

  106
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות racheliv

 • דרגה
  Advanced Member
 1. כאשר מבצעים מיון ע"י לחיצה על כותרת של עמודה בטבלה, RIA ניגש שוב לבסיס הנתונים ומבצע שאילתת שליפה עם Order by. האם ניתן להגדיר מיון מקומי על הנתונים שהתקבלו בשליפה הראשונית, ללא גישה נוספת לDB?
 2. נראה כי אין אפשרות לשלוט על צבע הכרטסת במג'יק XPA, היתכן???
 3. בתוכנית א' On-Line אתה אמור לבטל טרנזקציה ונעילות, אם יש אפשרות כזו ב Btrieve. כך עושים ב MSSql.
 4. שלום, האם ניתן לתפוס לחיצה על כותרת עמודה בטבלה (שמבצעת מיון)? תודה רחלי
 5. חיפוש בWhere Close עם LIKE

  אפשר לתחם את הטבלה הראשית של המשימה ב SQL Where Clause (קיצור דרך Ctrl+) יש לרשום שם X like %param%
 6. יש כמה דרכים לרוקן לוג, אני לא יודעת איך בדיוק מבצעים את זה, אצלינו דואג לכך DBA. אני רק יודעת שהריקון אצלינו קורה כאשר נוצר גבוי ל-DB. אפשר גם כשהמשתמשים בפנים אבל עדיף בסוף יום, כשיש כמה שפחות פעילות על ה-DB.
 7. יש לרוקן את הלוגים מדי פעם (רצוי כל יום), אחרת הם הולכים ומתנפחים ותופסים מקום רב בשרת.
 8. תבדוק אם יש גבוי ל-xml באותה תיקיה, אם כן תנסה להשתמש בו.
 9. 12. הפקד החדש "תת-מבנה" הוא דבר נהדר ששידרג את המג'יק בצורה משמעותית, יהיה כדאי מאוד שידע לבצע "recompute" לתוכנית שמופעלת ממנו, כלומר שבמידה ומס' התוכנית מחושב עפ"י נוסחה ידע לקרוא לתוכניות שונות ולא רק לתוכנית הראשונה שנקראה על ידו.
 10. כיוון התנועה של ה"ודא" הוא קדימה, אך זה לא עוזר.
 11. שלום, אירוע ביטול לא מבטל את נתוני הרשומה כאשר מופיע "ודא תקינות-שגיאה" אחרי פקד, הודעת השגיאה ממשיכה להופיע ללא הרף למרות נסיונות הביטול. איך ממולץ בגירסה 10.1SP4 במשימות מקוונות להתשתמש בהודעות שגיאה ? אודה על עזרכתם, רחלי
 12. שלום, איפה מנטרלים תכונת מבנה "סדר טאבים אוטומטי" במגיק 10.1SP4 ? אני בשום אופן לא מצליחה למצוא . מדובר בתוכנית חדשה שאין בה תואם רשומה ראשי. אודה על עזרתכם. רחלי
 13. תודה לכל המסייעים. התשובה שקבלתי ממג'יק היא שכרגע אין אפשרות לבצע RECOMPUTE למספר התוכנית הנקראת מתוך SUBFORM. ייתכן ובעתיד תינתן האפשרות.
 14. שלום דני, מה שאתה אומר נכון לגבי שינוי של ארגומנטים שנשלחים בתת-מסך לתוכנית הנקראת , אך לא לגבי הנוסחה במספר תוכנית.
×