עבור לתוכן
Magic DevHub

miller9

Members
 • הודעות פעילות

  14
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות miller9

 • דרגה
  Member
 1. שלום, יש לנו מערכת שכתובה ב unipaas 1.9. עד היום ביצענו שליחת מיילים מהתוכנה ע"י שימוש בפונקציית .net באמצעות שרת SMTP של גוגל. לאחרונה גוגל הורידו את האפשרות לחיבור "תוכנות לא מאובטחות". ניסיתי ע"י office365 (מה שעבד בעבר) אבל גם משם בוצעה חסימה והמיילים כבר לא נשלחים. לא הצלחתי להפעיל את שליחת המיילים דרך officecom ב -unipaas. הרצה של הפונקציה MAPI Quick send mail בגירסת ההדגמה לא עובדת אצלי משום מה(ב - xpa כן עובד אצלי כמו שצריך) אשמח לנסות להבין למה השליחה דרך officecom ב unipaas לא עובדת אצלי וכן על סוגי פתרונות אפשריים נוספים לשליחת מיילים. בתודה מראש
 2. הי, ככה זה מוגדר
 3. הי רומן, שתי התוכנות אצלי במחשב. באחד עובד כמו שצריך ובשני לא
 4. שלום, אני מנסה ליצור כפתור מסוג PUSH BUTTON בעל צבע רקע שקוף (Transparent) ללא הצלחה, מדובר ב magic xpa version 3.3d. אבל במערכת אחרת שיש לי גם באותה גירסא אני כן מצליחה לעשות את זה. מישהו יודע אולי מה יכולה להיות הבעיה?
 5. הי רומן, תודה רבה על תגובתך!! הורדתי את סימון ה-flexlm בהתקנה.. בINI אני מפנה לקובץ license שבתיקיית ההתקנה ושמתי שם את הרשיון שקיבלתי ממגיק. אני מניחה שאני מפספסת משהו כי בקובץ license שבתקיית ההתקנה קיימת השורה DAEMON MAGIC C:\FlexLM\LMG.EXE וכשהתקנתי ללא flexlm הקובץ LMG.EXE אינו קיים בתקיית flexlm. כשאני מנסה להעלות את הסטודיו הוא פשוט לא עולה ולא נרשמת הודעת שגיאה..
 6. שלום, אני מנסה להתקין unipaas1.9P ומקבלת הודעת שגיאה בזמן ההתקנה: האם מישהו נתקל בבעיה זו, ויודע מה יש לעשות? בתודה מראש, בת-שבע.
 7. Multi-lingual

  וזה בדיוק מה שחיפשתי אם יש דרך כלשהיא לשלוף את כל המלל... לפי מה שאני מבינה ב-9.4 אין??
 8. Multi-lingual

  רומן שלום, ראשית תודה רבה על התשובה. בשאלתי שכחתי לציין שאני עובדת עם גירסא 9.4. ולכן הפתרון שמצויין שם של String Extractor Utility לא רלוונטי לגבי.
 9. Multi-lingual

  שלום, אני עובדת על מערכת בשפה האנגלית ורוצה לתרגם אותה למספר שפות. האם יש דרך מהירה ליצור את קובץ התרגום? האם ניתן ליצא לקובץ את כל הטקסטים/מחרוזות מהמסכים והדו"חות?
 10. Web Service

  מנסה שוב לצרף את הקובץ
 11. Web Service

  ה WS הוא מסוג DOCUMENT ולא RPC.<?xml:namespace prefix = ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><:p> לצורך תרגול ניסיתי WSDL שונים ולא הצלחתי.<:p> ניסיתי למשל WSDL שדובר בפורום בעבר <:p> http://www.webservicex.net/CurrencyConvertor.asmx?WSDL<:p> מצרפת תמונה של המסך.<:p> <:p> תודה רבה.<:p>
 12. Web Service

  שלום לכולם,<?xml:namespace prefix = ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><:p> <:p> אני עובדת בגירסא 9.4 ומנסה לראשונה לעבוד עם web service.<:p> כתבתי את כתובת ה-url, קיבלתי פונקציה ובחרתי אותה.<:p> לפי מה שאני מבינה מג'יק אמור לייצר מקומית קבצי XSD ולהציג את הכתובות ב-input xsd ו- output xsd. אצלי הכתובות נשארות ריקות.<:p> <:p> אשמח לדעת מה יכולה להיות הסיבה לכך?<:p> <:p>
 13. שלום, אני מגדירה מבנה קבוע בתוכנית הראשית ,שמודפס בתחילת כל דו"ח. בכל דו"ח אני מעדכנת את המשתנים מס' עמוד, כותרת דו"ח וכו' ב-HANDLER של כותרת עמוד. כאשר הדו"ח מודפס ישירות למדפסת אין בעיה ומספרי העמוד מתעדכנים כמו שצריך. הבעיה שכאשר הדו"ח מודפס למסך במידה ותוך כדי הדפסת הדו"ח מתמקדים על אחד העמודים מספר העמוד קופא ונשאר קבוע על אותו עמוד. יש למישהו רעיון?
 14. multi users

  שני מחשבים מנסים לעבוד במקביל על Data שיושבת בכונן מקומי על המחשב הראשי ,ומחוברת למחשב המשני באמצעות שיתוף תיקיית הקבצים. המחשב השני מצליח להתחבר כמו שצריך לנתונים לעדכן וכו'. הבעיה שכאשר מחשב אחד מחובר המחשב השני לא מצליח להתחבר בשל בעיה בנעילת קובץ. (לא נראה לי שהבעיה בהגדרות במג'יק כי כשאני מעלה את תיקיית הקבצים לכונן רשת הם מצליחים לעבוד ביחד בלי בעיה). בתודה מראש, בת-שבע.
×