עבור לתוכן
Magic DevHub

dnaveh

Members
 • הודעות פעילות

  313
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות dnaveh

 • דרגה
  Advanced Member
 1. במהלך חיפושי לפתרון קשיים בהם נתקלתי, הסתבר לי שאלון פיתח וולונטרית רכיבי תשתית וכלים מדהימים אשר עשויים לחסוך לנו כמפתחים הרבה השקעה וכאבי ראש. אלון הציג לי היכולת ליצור גראפים מדהימים של FUSION עבור דוחות (BAR, PIE ומחוונים שונים) אלון האם תואיל בטובך לשתף אותנו ולהעלות את הרכיב הזה לטובת כלל הקהילה ?!
 2. אני מכיר את הסוגיה אישית לפני כמה שנים פנה אלי ווטרינטר על מנת שאקח את הטיפול באפליקציה הזו בדקתי וחקרתי והסתבר לי שבכל כמה שנים מסתכסכים חלק מהווטרינים עם הבחור על רקע העובדה שהם לא רוצים לשלם שרות (שלדעתי נמוך מאוד) וכמו שאני לא אשמח אם יעשו לי זאת אני גם לא אעשה זאת לאחרים ...
 3. לשנות פרמטר אפשר ארועים (בתכונות המשימה) ל - לא
 4. כבר במעבר בין גירסאות השתנה המבנה במעבר לגירסה 9 ניתן היה לשנות העברית ל-ANSI
 5. תוכנית הדגמה

  תכנית ההדגמה כלולה בהתקנה הסטנדרטית של הג'יק כמדומני שנוצרת תיקיה מכילה יישום הדגמה
 6. מוטה שלום אכן, על מנת לקבל תכונות של עברית (כולל המרות) נדרש לעבוד עם גירסה עברית ! בספריית SUPPORT קיים קובץ OEM2ANSI ואליו ישנה הפניה מתפריט הגדרות, סביבה, קבצים חיצוניים. יש לעבור על כל השדות / סוגי נתונים ולציין שהם ANSI (אם תעתיק נתונים מטבלה ישנה לחדשה מג'יק יבצע את ההמרה אוטומטית). כמו כן, בתוך היישום, נסה לבצע "החלפה" של טקסט "OEM" ב-ANSI.
 7. רחלי שלום כל שינוי בערכים המהווים קישור לטופס המשני גורם לרענון באופן אוטומטי זו ההגדה וההתנהגות הטבעית
 8. איחסון סיסמאות

  נתוני המשתמשים והסיסמאות נשמרים בקובץ משתמשים חיצוני מוצפן שמו בדרך כלל usr_std.heb (בגירסא העברית) את שם הקובץ ניתן לראות במדוייק באמצעות תפריט הגדרות, סביבה, קישוריות, שם קובץ משתמשים
 9. ישנה דרך והיא הכנת קובץ זמני המכיל את נתוני כל הטבלאות בצורה אופקית הדפסת הקובץ הזמני כמובן שיש לבדוק סיום של תכולת כל העמודות בשורה (סגירת הטבלאות וכו')
 10. נראה מרשים מצטער, אולם לאחר קצת משחק בעץ ועם הפלאש בעיקר כשסוגרים החלון וחוזרים למסך הראשי, מתעופפים חופשי ולא ... לא שתיתי רד-בול
 11. מסכים, אכן עובדה המונעת מאיתנו להתחרות בפרוייקטים מבוססים גישה בתווך אינטרנטי. פעם זה היה בגלל הטכנולוגיה וכעת בגלל המחיר. בעיה, בעיה, בעיה. צריך לחשוב בצורה מקורית ויצירתית כיצד לתמחר את הרשיונות בצורה שתאפשר לנו להיות תחרותיים ולחברת מג'יק להמשיך להרוויח ולפתח את המוצר.
 12. אילן, מערכת יפה ועיצוב מדהים. יש לך במה להתגאות וכם לחברת מג'יק ...
 13. חבר'ה אני לא מסכים עם המבקשים להאריך התמיכה בביטריב .15 ולהלן סיבותי (חלקן בציניות מה ...) 1. מדוע שלא נדרוש גם שמג'יק ימשיך לתמוך ב-DOS 3.2 (גירסא מצויינת שרצה אפי' על VISTA בחלון VIRTUAL PC) ומאפשרת ללקוחות להמשיך לעבוד שלא בשרות. 2. בגירסא זו נדפקים קבצים בתדירות גבוהה (לא מעט אני נקרא לפתור בעיות הנובעות מגירסא זו) 3. גירסא זו אינה מיובאת לארץ ואינה נתמכת בצורה רשמית (או אחרת) ע"י היצרן 4. הגירסא בעייתית בהתקנה של מספר משתמשים במקביל 5. הגירסא בעייתית בהתקנה על שרתי מיקרוסופט מעל WIN 2000 . הגירסא אינה מאפשרת גישה קלה ונוחה באמצעות ODBC יכולתי להמשיך עוד ... אולם אם אני ה"זקן" בשנותי ובעבודתי במנהל נתונים זה וויתרתי ועברתי קדימה לגירסאות 10 ומעלה, סבורני שכל אחד יכול.
 14. ואאלה, חיפשתי ולא מצאתי. בגירסאות 9 בקובץ מבנה התעוד DOC_EXT.. חפש את הקטע של הרשאות #section Rights קיים Comp_Rights עבור קומפוננטות קיים MENU_RIGHT עבור תפריטים אולם אין עבור טבלאות (גם לא בתעוד)
×