עבור לתוכן
Magic DevHub

shalitel

Members
 • הודעות פעילות

  67
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי shalitel

 1. מגיק 8 ב- Windows 10

  לצערי, עדיין מפעיל מערכת במגיק ב- Windows 7 - פועל מצויין. בסיס הנתונים Pervasive 9. לאחרונה נכנסו מחשבים עם Windows 10 - ונוצרו 2 תופעות: א. בזמן עדכון מעל 2-3 שניות - מופיע מסך שחור. בסיום העדכון המסך חוזר לקדמותו. ב. נוצרים הרבה מקרים של "מגיק לא מגיב" - וצריך להפעיל את התוכנה מחדש. האם מישהוא מכיר את התופעות האלו ? האם אפשר לעשות משהו. אשמח לקבל עצות.
 2. הי אריק. הרבה הצלחה בדרכך החדשה. באמת עשית רבות ! עלה והצלח. אלי שליט.
 3. אני מעוניין לבצע חיפוש מהיר בשדות טקסט. דוגמת CTRL L בפיתוח. איך עושים זאת ?
 4. אני מעוניין לבצע חיפוש בכלים של מגיק. דוגמת חיפוש בפיתוח, ברשומות טבלה בשדה מחרוזת (מתבצע מהר מאוד). בניתי תוכנית חיפוש שמקבלת מחרוזת ומבצעת חיפוש במחרוזת. הבעיה, שהחיפוש נמשך הרבה זמן, והדפדוף בין הרשומות איטי. האם יש אפשרות "לטעון" שדות טבלה לזכרון או חלק מהשדות ולבצע את החיפוש בזכרון (לא במסד נתונים Memory) ?
 5. UNIPASS

  ביישום UNIPASS אני מקבל הודעה בזמן הרצת יישום מהפיתוח - "נכשל בקריאת עצם מתוך היישום" איך אפשר לדעת מה הבעיה ?
 6. ביצעתי יבוא יישום א' בגירסה ל- יישום ב' בגירסה . תחילה, הזזתי ביישום א' את מילון הנתונים, קבצים, תוכניות, הרשאות - לפי "סוף" ביישום ב'. לאחר מכן ביצעתי יצוא יישום א' לפי כל נושא: מילון נתונים, קבצים, תוכניות וכו'. לאחר מכן ביצעתי יבוא ליישום ב' לפי נושא לפי הסדר: מילון נתונים, קבצים, הרשאות, ובסוף תוכניות. כל פקודות "בצע תוכנית" פונות למספר תוכנית לא נכון (לדוגמא תוכנית 1454 במקום 3515). האם מישהוא יודע מה בעיה, או שיטה אחרת ! נא עזרתכם !
 7. ברקוד דו-מימדי

  האם יש למישהוא ניסיון עם הדפסת ברקוד דו-מימדי במגיק אם כן, האם אפשר לקבל הסבר על שילוב במגיק.
 8. מערכת הנה"ח

  האם יש למישהוא מערכת הנה"ח מלאה דומה לחשבשבת מאושרת ע"י מס הכנסה שניתן לשלב אותה למערכת ניהול עסק קיימת ה<>מודולים הנדרשים: פקודות יומן, התאמות בנקים, מאזן בוחן, מאזן חברה, שידור חשבוניות , וכו <>לא נדרש: תשלומים, תזרים מזומנים, ספקים, לקוחות, מלאי
 9. ביצעתי פירמוט של המחשב, עם הפעלת ה- UniPaas פיתוח, מתקבלת ההודעה הבאה (לפני כן, הפיתוח עבד כהלכה): unable to find version of the run time to run this application. מישהו יכול לעזור ? אלי.
 10. הודעת שגיאה UniPaas

  לרומן שלום. מצורף בזה קובץ עם תצלומי ההודעות. בפעם הקודמת, לפני ששלחתי בצעתי "צפיה מוקדמת". רק עכשיו שמתי לב שלאחר מכן קובץ המצורף נמחק. אלי. הודעת שגיאה.pdf
 11. הודעת שגיאה UniPaas

  לרומן שלום. מצורף בזה קובץ עם תצלומי ההודעות. בתודה מראש, אלי.
 12. הודעת שגיאה UniPaas

  לרומן שלום. מצורף בזה קובץ עם תצלומי ההודעות. בתודה מראש, אלי.
 13. Pervasive

  יש לי יישום עם טבלת לקוחות הפועל בגרסה עם Pervasive 9 ללא דופי. לאחרונה ביצעתי הסבה של היישום ל- UniPaas. כאשר אני מבצע פעולות חיפוש או עדכון על אותה טבלה בגרסת ה- UniPaas– מתקבלת שגיאת RT. כלומר, יש התנהגות שונה ב- UniPaas על אותה טבלה ואותם נתונים. האם מישהו מכיר את התופעה ?
 14. אני מנסה לשלוח מייל, אולם לצערי המייל לא נשלח (כנראה). אני משתמש ב- Outlook על מחשב מקומי עם Win 7. ספק האינטרנט הנו בזק בינלאומי. בתוכנית אני מבצע: MailConnect(2, out.bezeqint.net, שם המשתמש בבזק בינלאומי, סיסמה בבזק בינלאומי) MailSend (כתובת השולח, כתובת הנמען, עותק,'', נושא, תוכן ההודעה, קבצים מצורפים) MailDisconnect (1,'FALSE'LOG)
 15. בינתיים מצאתי מה הבעיה. אם אחד הקבצים ברשימת הקבצים המצורפים אינו קיים - המייל לא נשלח כלל. לאנשי הפיתוח - זו תקלה חמורה. הרבה שעות הושקעו עד שהתגלתה התקלה. אלי שליט.
 16. בחודשים האחרונים הסבתי בהצלחה יישום גדול (ERP) מגרסה לגרסת Unipaas . ביישום קיימות אלפי תוכניות המקבלות פרמטרים. האם קיימת אפשרות (או מישהו פיתח תוכנית כזו) של "הוספה אוטומטית" של הפרמטרים ב- "תוכנית הקוראת" עם סימון אוטומטי של "התעלם". זה יכול לחסוך מאות שעות עבודה לכל מי שמסב מערכות מ- או 9.
 17. שליחת מייל

  ב-מגיק UniPass 1.9I , תחנה שולחת Windows 7. ביצעתי שליחת מייל באמצעות פקודת MailSend (לפני כן בוצעה פקודת MailConnect) לשרת Windows 2008 עם Exchange. המייל לא היגיע ליעדו. אותו מייל נשלח מתחנת Windows 7 עצמאית באמצעות Outlook. המייל היגיע ליעדו. האם מישהו יכול להסביר מדוע במקרה הראשון – המייל לא נשלח. אלי שליט.
 18. אני רוצה להפעיל תוכנית המופיעה ברשימת התוכניות של ה- .Windows מתוך תוכנית מגיק. מישהו יכול לעזור בנדון ? Unipaas 1.9I מדובר על אלי שליט.
 19. הפעלת תוכנית Windows

  הפעלתי את ה- EXE זה לא עובד - אני מקבל הודעת שגיאה.
 20. האם מישהוא יודע כמה תחנות עבודה עם מגיק .3 פועלות במערכת הפעלה Windows7.<?xml:namespace prefix = ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><:p> כמו כן, האם קיימת בעיה כלשהיא בתחנות אלו לפתוח חלון מדפסות Windows מתוך המגיק ?<:p>
 21. כאשר אני מבצע הדפסה למדפסת + פתיחת חלון מדפסות, מתקבלת הודעת השגיאה הבאה: Print dialog error (2) Print aborted! מערכת הפעלה- Win 7 גירסה - מצורף צילום ההודעה.
 22. ב- UniPaas אני מקבל הודעת שגיאה מבסיס נתונים- Pervasive על מפתח כפול או שגיאה אחרת. <>הבעיה: <>ההודעה מופיעה לשבריר שנייה, ואין אפשרות לקרוא אותה. האם יש אפשרות לעצור את הודעת השגיאה ?
 23. הכנתי תוכנית שמציגה כל שגיאה. הגדרתי ארוע בתוכנית הראשית שיופעל בכל פעם שיש שגיאה כלשהיא. הארוע לא מופעל ! מה הסיבה ? אלי שליט.
×