עבור לתוכן
Magic DevHub

magic-line

Members
 • הודעות פעילות

  658
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי magic-line

 1. Back-end developer מג'יק ליין תוכנה ללא גבולות בע"מ Location: Hadera Job Type: Full Time Magic Line company is looking for a. Back-end developer. Responsibilities: - Lead technical design decisions on our backend infrastructure. - Design our APIs, database models and schemas. - Solve real complex problems at a. high scale. - Tackle tough problems and find creative ways to solve them. Magic Line is a. software development company founded in 1998 that specializes in describing, developing and executing complex projects that include databases, software systems as a. service (SaaS), rich web applications (RIA), development and maintenance of information systems, integration, software for managing enterprises and organizations, adapted to the needs of the company. Our company is a. senior business partner of Magic Software Industries Ltd. Requirements: 2+ years experience as back-end developer at least. Deep knowledge in Node.js / Express. Solid skills in build REST Full API. Strong knowledge in SQL(we use MSSql). Experience in all things related to building data products schema design, modeling, optimization, scalability. Basic understanding of web secure principles. Advantage: Experience with Client-Side technologies (React/Redux). Experience with Kubernetes, Docker. Expertise in testing methodologies (Unit-testing, mocking) Advantage המשרה מיועדת לנשים ולגברים כאחד.
 2. יצירת API / WEBService

  לקח לך קצת זמן , אה ? תנסה לשנות ב-INI ExternalCodePage = 0
 3. תוסיף הגדרה : [MAGIC_SPECIALS] SpecialPDFResolution = 300 אומנם אם תעשה זאת פקד RTF אם יש לך לא יודפס כלל ... וזה באג לדעתי שלא תוקן גם בגירסאות מתקדמות .
 4. אם הכוונה שלך לפנות לאותו IO שפתוח בתוכנית הקוראת אפשר להשתמש ב"שם קובץ קלט/פלט" בתכונות ה-IP עם נוסחה (94 בתמונה שלי) של IONAME שמועבר לתוכנית הנקראת כפרמטר
 5. זהו ? נגמרו מתכנתי מג'יק ?
 6. תיאור התפקיד לבית תוכנה בנתניה דרוש/ה מתכנת/ת Magic התפקיד כולל: ניהול מוצר הגדרת דרישות לקוח פיתוח ושינויים במערכות הקיימות תמיכה בלקוחות קיימים דרישות התפקיד · ניסיון קודם כמפתח/ת במג'יק של 3 שנים · ניסיון עבודה עם MS-SQL DB - חובה · הכרות עם Magic XPA - יתרון · ניסיון פיתוח ב- net. - יתרון · הכרות עם HTML5 jQuery ,XML NodeJS- יתרון שלחו קו"ח למייל ariel@magicline.co.il
 7. יותר חכם ויותר זול ללקוח יהיה לחבר מערכת ל-AD . תנסה לשכנע אותם ... אני בגישה שאין צורך להמציא גלגל וזה מה שאתה מתכנן לעשות , יהיה מאוד לא פשוט ליישם את כל הדרישות הסטנדרטיות של אבטחת מידע . בכל מקרה דרך קובץ משתמשים בלבד לא תיצא ראש .
 8. תבדוק במערכת הפעלה את ההגדרה של non-Unicode programs (צירפתי תמונה)
 9. אריק , תהיה הקלטה של וובינר ? לצערי לא יכולתי להיות נוכח היום ...
 10. ניתן לעשות את זה רק ב-RIA ע"י (ClientFileOpenDlg (title, initial directory, filter, check file exists, multi select
 11. קבצי MGxxx.new

  קובץ INI שלך כנראה ב- READ ONLY
 12. אם רק היו מוסיפים פונקציה למחיקה של הרשאה/קבוצה בודדת . וגם יכולת רק לשנות את הסיסמה שלו , כי אחרת צריך למחוק אותו וליצור מחדש ואז זה אומר לנהל את כל ההרשאות והקבוצות שלו ... זה דבר כל כך טריוויאלי - לשנות סיסמה .
 13. יצירת API / WEBService

  עדכון קטן , כל מה שפיטר כתב אפשרי אם יש לך רישיון MGENT וגם הגדרת את כל הסביבה בהתאם (MGRB.INI , ALIASES,IIS)
 14. תבדוק ב INI ExternalCodePage = 0 או ExternalCodePage = 1252 תנסה , אחד מהם צריך לעזור
 15. אני הבנתי שאתה רוצה שנתונים בקובץ יהיו OEM , נכון ? בדרך כלל בהסבה מבצעים הסבה של נתונים ל-ANSI , האם עשיתם את זה ?
 16. למה לא להוסיף כפתור שקורא לתוכנית הוספה ,שילחצו על הכפתור מתי שרוצים להוסיף , לא ? ובתוכנית ראשית בכלל לסגור אפשרות הוספה .
 17. העברת טבלאות ל SQL

  מצרף "קצת" מידע לגבי תהליך ההסבה . Btrv2MSSQL_Guidlines.txt MSSQL.xls
 18. barcode128

  תעשי חיפוש כאם בפורום או בפורום של YAHOO , דובר על זה רבות .
 19. unipaas 1.9b

  קריאה זה טוב , אבל UNIPAAS כבר לא בתמיכה ... אם זה לא משתחזר ב-XPA ,לא יעשו כלום .
 20. מנסיון אכן יש חשיבות למיקום הקבוצה , יותר מזה נתקלתי לא פעם שצריך אפילו לפתוח קבוצה לפני ואחרי "ריקה" בלי שום פעולה רק בשביל שזה יעבוד בהתאם למיון שהגדרתי , לא ברור למה ...
 21. unipaas 1.9b

  תנסה לייצא ולייבא מחדש את כל היישום . 1.9M עבוד לנו בקטע הזה .
 22. תבדוק בפורום , אבל כבר דברנו על זה אני חושב ... אתה צריך לשנות הגדרות DEP , ראה בלינק . https://www.zensoftware.co.uk/kb/Knowledgebase/Disabling-Windows-DEP-Data-Execution-Prevention את התוצאה ראה בקובץ המצורף .
 23. < href="http://grandzebu.net/informatique/codbar-en/code128.htm">http://grandzebu.net/informatique/codbar-en/code128.htm יש פה את כל ההסברים איך לחשב את CHECKSUM .
 24. תנסה "לשחק" עם MAGIC_SPECIALS למשל : OriginalImageLoad= < style="WHITE-SPACE: normal; WORD-SPACING: 0px; TEXT-TRANSFORM: none; COLOR: rgb(0,0,0); FONT: bold 16px Arial; LETTER-SPACING: normal; TEXT-INDENT: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px" name="_Toc11754479">PScriptPrintNT = Y/N HighResolutionPrint=Y/N
×