עבור לתוכן
Magic DevHub

Developer

Members
 • הודעות פעילות

  150
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Developer

 1. XMLGet

  תוכנית שעבדה שנים עם XMLGet פסקה מלפעול. מבדיקה שערכתי ראיתי שהוא לא מצליח להתחבר ללינק. בהפעלת אותה תכנית כאשר ההפניה לקובץ במחשב התכנית מצליחה לשלוף את הנתון. האם יתכן שהשתבשה איזו הגדרה בתכונות התוכנה? אשמח לרעיונות. יוניפס 1.9m
 2. XMLGet

  אכן, השתנה ל-HTTPS למרות שבהגדרות כתבו HTTP. תודה רבה!
 3. האם יש אפשרות הורדה של גרסת פיתוח לגרסה 3.3?
 4. הסבנו מערכת מ 9.4 ל יוניפאס 1.9. נוצר מצב שכל העברית שמודפסת לקובץ (לא PDF או מדפסת רגילה) יוצאת בסימני שאלה. לאחר שימוש בפונקציה ANSI2OEM העברית מסתדרת אבל לא באופן מלא ז"א שבתוך העברית יש עדיין סימני שאלה. בהשוואה מול התוכניות הישנות למול התוכניות החדשות נראה שהתוכניות זהות לחלוטין. השדות ANSI וב-I/O ההגדרה ל-OEM (בשינוי לא מסתדרת הבעיה). האם יש פתרון פשוט להדפסת עברית לקובץ?
 5. הפתרון... בהגדרת ה-I/O שיניתי את הויזואלי ל- לא. מחקתי את המבנה, בניתי מחדש, חזר לשפיות. רומן ואריאל, אלפי תודות על כל האכפתיות והעלאת הרעיונות המגוונים!
 6. בסיס הנתונים של (פרוויסיב ISAM) בטריב. אינני זוכרת שהיתה הסבה מיוחדת של הנתונים מ-OEM ל-ANSI או להיפך. בגרסת 9.4 הנתונים תפקדו מצוין עם אותן הגדרות. בגרסת יוניפאס 1.9 העברית בהדפסה לקובץ יוצאת בסימני שאלה. בנתיים מההצעות שהועלו כאן ומנסיונות נוספים לא נגעתי לפתרון מלא. מה שעזר באופן חלקי זו הדפסה של הנתונים ע"י הפונקציה ANSI2OEM עם FLIP אבל עדיין המילים מלוות בסימני שאלה. לדוגמא: במקום שוקרון שלמה בקובץ מודפס שוקרון ש??ה. נשמע לי שזה משהו פשוט שכבר מרוב התעסקות התבלבלתי לגמרי...
 7. כבר בגרסת 9.4 הנתונים עמדו על ANSI. הנתונים הקיימים כעת ג"כ ANSI. התוכניות זהות מבחינת הגדרת הנתונים וההדפסה לקובץ. האם הייתה צריכה להיות התיחסות נוספת בהסבה?
 8. שלום לכולם! בהגדרות של תוכנית אונליין אפשרתי לבצע הוספת רשומות. להוספת הרשומות יש לי תוכנית יעודית כך שבניתי שני ארועים בתוכנית הראשית המפנה לאירוע הוספת רשומות וארוע עפ"י נוסחה Stat. לכשעצמו הענין עובד יפה. הבעיה מתחילה כאשר הלקוח נמצא במצב עדכון ובשורה האחרונה במסך הוא יורד שורה. במצב כזה נפתחת שורה חדשה ריקה ובמקביל קופצת התוכנית של הוספת הרשומות. בנסיון לסגור את התוכנית, התוכנית קופצת שוב ושוב כאילו נכנסה ללופ. אם כבר הצלחתי לחזור למסך הקודם נראה כי יש שורה ריקה במערכת (אמנם היא בלי נתונים ואם נתגלגל ברשומות היא תעלם) ולא הייתי רוצה שיראו אותה כלל. 1. האם יש דרך למנוע את הלופ של הופעת התוכנית? 2. האם יש דרך למנוע את תצוגת השורה הריקה? והכי טוב היה אם היה אפשר למנוע הוספת רשומות במצב עדכון. משום מה היה זכור לי שיש כזה דבר וכעת אינני מוצאת... גרסה UNIPAAS 1.9M.
 9. זה עזר במידה מסוימת ועדיף כך מאשר מה שהיה קודם. רומן, תודה על האכפתיות והקדשת הזמן!!!
 10. הלקוח מחליט מתי לבצע הוספה. שמתי נוסחה not Stat(0,'M'MODE). רק במצב דפדוף יוכלו לבצע הוספה. מקווה שלכך התכוונת. רומן, תודה רבה רבה!
 11. תוכנית פרללית

  בתוכנית ראשית הגדרתי את סוג החלון שיהיה מותאם למסגרת (ישנו טפט למסך). ישנן תוכניות שמוגדרות להיות פרלליות. כאשר מופעלת תוכנית כזו והמשתמש ממזער אותה לא רואים את החלון הממוזער בעקבות ההגדלה של החלון הראשי. האם יש הגדרה שתאפשר לראות את החלונות הממוזערים למרות הגדלת המסך הראשי? גרסת יוניפאס 1.9M. server-client
 12. תוכנית פרללית

  בהגדרת SDI החלון נראה יותר מיושן ולא תואם לעיצוב של התוכנה. מלבד זה החלון ממתין בשורת המצב של חלונות והייתי רוצה לראות אותו ממוזער בתחתית המסך הראשי. האם ניתן לבצע זאת?
 13. Placement

  שלום לכולם! באחת התוכניות המוגדרת כתוכנית מקוונת סוג החלון שנקבע הינו "בהתאמתה למסגרת" (Fit to MDI). במסך זה קיימים פקדים שברצוני למרכז במסך (באופן יחסי) בהתאמה לרזולוציה. לאחר נסיונות רבים הגעתי למצב קרוב אך לא מספק משום שהפקדים לא ממש התמרכזו... ברזולוציה נמוכה הפקדים נראו ממורכזים אבל ברזולוציה גבוהה יותר הפקדים נצמדו יותר לכיוון הימני. האם יש דרך להגיע להגדרה שתמרכז את הפקדים בכל הרזולוציות? גרסת יוניפאס 1.9M. Const עברי.
 14. Placement

  המלבן העליון מתרחב כל השלישיה נשארת אותו הדבר.
 15. Placement

  הפקדים צריכים תמיד להופיע במרכז. המצב הרצוי: משהו כמו מה שמצורף בתמונה 1. ברזולוציה גבוהה המיקומים משתנים ונצמדים יותר לימין: כפי הנראה בתמונה 2. המלבן העליון מתרחב בזמן הרחבת המסך וזה מה שמשפיע על התזוזה ימינה. ללא המלבן הם נצמדים שמאלה...
 16. SendMail

  שלום לכולם! למרות הדיונים הרחבים בנושא... האם ניתן לשלוח מיילים בפורמט HTML המוטמעים בגוף ההודעה ע"י שימוש בפונקצית SendMail של מג'יק? גרסת 9.4sp4c. אם אתם שוללים אפשרות זו אשמח שתפרטו ע"י איזה רכיב אתם מבצעים זאת ותציינו אילו אפשרויות קיימות בו. תודה רבה!
 17. תת מבנה

  גרסת יוניפאס 1.9m יש לי תוכנית מקוונת שמכילה גם משימות בן חלקן מקוונות וחלקן אצווה. התוכנית כהרגלה תמיד היתה מציגה מסך פתיחה שממנו היו מגיעים למשימת הבן שבעצם הוא היה המסך הראשי. במשימה זו שמתי תת מבנה למשימת "נכד". כשהתוכנית עובדת בצורה כזו הכל בסדר. כאשר אני מנסה במשימת האב לשים תת מבנה של משימת הבן (שהוא המסך הראשי בתוכנית) המיקום של תוכן התת מבנה במשימת הבן זז. לאחר בדיקות אין תנאים על המסכים ורק מירכוז לפי אב. ניסיתי להחזיר למצב הקודם של מסך פתיחה שמוביל למשימת הבן ואז המיקום חוזר להיות תקין בלי שנגעתי באזור כלל. בתקווה שהבנתם את הבעיה... אשמח להצעותיכם!
 18. מאפייני הדפסה

  גירסת מג'יק 8/9.4 כאשר מופק דוח עם תצוגת החלון של מאפייני ההדפסה התוכנה נזרקת. כאשר מודפס דוח ללא מאפייני הדפסה הוא מודפס כסדר ללא בעיות. האם ישנה הגדרה בתוך המג'יק שמכילה את הכתובת להתקני המדפסות? מה יכולה להיות הבעיה?
 19. מאפייני הדפסה

  שכחתי לציין שהבעיה מתרחשת ב-Win7
 20. כרטסת uniPaaS 1.9

  האם יש אפשרות להכניס כרטסת בעלת שתי קומות כמו המצורף בתמונה?
 21. כרטסת uniPaaS 1.9

  OK, לפחות יש אור בקצה המנהרה... בינתיים מקוה למצוא פתרון בדרך אחרת. ו...שוב, תודב רבה!
 22. כרטסת uniPaaS 1.9

  א. תמונה ניסיתי להעלות ולא הצלחתי. לא כקובץ תמונה ולא כ-RAR. ב. אני לא רואה אפשרות של Multiline בהגדרות של הכרטסת. יש אפשרות של "רשימת שכבות מוצגות" אבל לא לזה הכוונה. ג. תודה רבה רבה!
 23. כרטסת uniPaaS 1.9

  נסיון צרוף קובץ. -------------------------------------- טוב, גם קובץ מכווץ א"א. סליחה.
 24. כרטסת uniPaaS 1.9

  אוי, א"א להעלות את הקובץ...
 25. UniPaaS 1.9 וטבלה

  שלום לכולם! האם ניתן ליצור טבלה בעלת שתי כותרות האחת תהווה את הקטגוריות הראשיות והשניה תהווה את כותרות הביניים? בכל מקרה, האם ניתן להעמיד כמה שדות ברוחב העמודה בטבלה? הדוגמא מצורפת בקובץ. טבלה.rar
×