עבור לתוכן
Magic DevHub

ofer

Members
 • הודעות פעילות

  87
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי ofer

 1. צבע נווט/עץ

  שלום וברכה, בזמן פיתוח מאוד נוח להסתכל בנווט בכדי לדעת באיזו משימה אנו נמצאים. העניין הוא שכאשר עובדים עם ערכת הצבעים של לדוגמה Windows 7 basic לא רואים כלום. השאלה שלי, האם ניתן לשנות בערכת הצבעים במג'יק את הצבע לפקד העץ של הנווט. אגב, הבעיה קוראת גם בפקד העץ בתוך מג'יק.
 2. אם אפשר להיות יותר ספציפי, מה המספר בטבלת הצבעים?
 3. לדעתי אתה נכנס לתת מבנה מתוך רשומה ראשית. עד שלא תגיע לאחרי רשומה, העדכון לא יתבצע. תוודא שקודם יתבצע אחרי רשומה, ומשם תפעיל ארוע שישלח לתת מבנה.
 4. אם אני לא טועה, אז צריך להוסיף את השורות הנ"ל לקובץ INI. MAGIC_SPECIALS SpecialTable2dPrint =
 5. שלום וברכה לכל חברי הפורום האם מישהו יודע האם ניתן לפנות לאפליקציה של גוגל, ולשתול/לקבל מידע ? כגון, קבלת ארועים שהוכנסו ליומן, או הוספת ארוע ליום מסויים.... אם כן, מה הדרך.
 6. <><>קורות חיים שם: גרוף עופר מצב משפחתי: נשוי כתובת: רחוב נחל איילון 25, בית שמש. טלפון: 02-9993653 נייד: 057-3113653 דואר אלקטרוני: < href="mailto:%20heibett@bezeqint.net">heibett@bezeqint.net <><>השכלה: 1989 עד היום - <>Magic לגרסאותיו השונות. 1985 - ניתוח מערכות, סיון מחשבים ת"א. 1984 - תכנות <>COBOL, סיון מחשבים ת"א. 1983 - BSc <>מכונות, טכניון חיפה. <><>נסיון תעסוקתי: 2001 ועד היום, עצמאי. אפיון/ניתוח/תכנות בשפת <>Magic 9.4. בסיס נתונים <>Pervasive SQL. תוכנת אנליזה לחיזוי תנועת מניות, והמלצות רכישה/מכירה. (&P500 USA) < href="http://sites.google.com/site/heibett/">תוכנה לניהול מוסדות חינוך. כולל אינטרקציה למערכת מס"ב (מערכת סליקה בנקאית). תוכנה לניהול שירות לקוחות ותורמים בחו"ל. תוכנה לניהול ספריה. עוד.... פיתוחים מיוחדים: קומפוננטה לדימוי פעולת כפתורי Flash. קומפוננטה לדימוי CoboBox. 1999 - 2001, רשות הדואר ירושלים. אפיון/ניתוח/תכנות בשפת <>Magic v8, בסיס נתונים <>Sybase. כתיבת Stored procedures בשפת SQL. 1996 - 1999, לימודים. 1996 - 1995, חברת אנג'ל ירושלים. אפיון/ניתוח/תכנות COBOL , Magic v5.5, מחשב AS400. כתיבת CL-ים. מערכות לוגיסטיות, מלאי רכש, הזמנות, מסופונים, ועוד... 1995 - 1992, זוגלובק נהריה. אפיון/ניתוח/תכנות COBOL IBM SYS36 AS400, Magic v5.5. כל המערכות המקיפות את החברה (למעט ריצפת יצור). 1984 - 1992, אפיון/ניתוח/תכנות פרוייקטים רבים בעלי אופי שונה בתחום התעשיה והשרותים. COBOL IBM SYS36 AS400. <><>שפות: עברית - שפת אם. אנגלית - רמה גבוהה. קריאה, כתיבה ודיבור. בעל מוסר עבודה גבוה, הספקי עבודה גבוהים במיוחד, ידע עצום, ראיה מערכתית, יצירתי מאוד, יכולת לימוד גבוהה מאוד, יחסי אנוש מעולים, כושר הבעה בע"פ ובכתב גבוה מאוד (כתיבה עיוורת עברית/אנגלית).
 7. האם מישהו יודע האם ניתן לתת שם דינמי לטבלה, אבל לא דרך השמות השמות הלוגיים בטבלת ה INI. בא נאמר, משהו כמו GetParam, אבל שיצורף לשם הטבלה. או, קבלת ערך ממשתנה בתוכנית ראשית.
 8. מסקנות לתועלת קהילת מג'יק. אם בקובץ INI ראשי ניתן לכתוב את הפורמט הנ"ל: MAGIC_LOGICAL_NAMES] = = הרי שבקובץ ההרחבה המבנה חייב להיות דווקא בצורה הנ"ל: MAGIC_LOGICAL_NAMES] = MAGIC_LOGICAL_NAMES] = אגב, לא שכחתי את סימוני ה "/" והגרש שהופיע בקובץ שבני שלח, אלא שניתן בלי. מה שכן, חייבים כמובן את הסימן "]" לפני "MAGIC_LOGICAL_NAMES", אבל העורך לא איפשר לי.
 9. בני, כל הכבוד עובד נפלא.
 10. הי בני, לפי מיטב הבנתי, נתוני ה MAGIC_LOGICAL_NAMES של קובץ ההרחבה אמורים להצטרף לקובץ ה INI הראשי. היינו, אם הגדרתי בקובץ ההרחבה user = test , הרי בתוכנית %user% צריך לתת תשובה test. הקיצר, הוא לא נותן. בנוסף, לפי הבנתי פתיחת השמות הלוגיים הייתה צריכה להכיל את הצמד user/test ,אבל הם אינם מופיעים ברשימה. לסיכום: להערכתי השירשור כלל לא בוצע. לא ע"י התוספת בקיצור הדרך, ולא דרך השירשור דרך קובץ ה INI. לפי מה שכתבת, אני מחפש בדיוק את הפתרון שלך. אם תוכל לצרף דוגמה, זה יעזור הכי הרבה. לשאלתך, אני משתמש ב Pervasive
 11. בני תודה, אך לצערי לא הצלחתי. מצאתי אשכול נוסף שטיפל בנושא, וניסיתי גם את השירשור מתוך קובץ INI ללא הצלחה. אשמח לדעת אם מישהו עובד עם הפתרון הזה באופן תדיר. במידה וכן, אם אפשר לצרף דוגמה.
 12. גל שלום, הפיתרון שלך מצויין, ברמת התוכנית הבודדת. לצערי, זה לא מה שאני צריך. אני מעוניין <>שכל הטבלאות יופנו לקבצים פיזיים שונים. לכן, הפתרון המוצע לא מעשי מבחינתי. בזמנו היה דיון בנושא הרחבה של קובץ INI, היינו, ניתן היה לקחת את הפרמטרים מקובץ INI כללי, ופרמטרים ספציפיים מקובץ ההרחבה. האם למישהו יש ידיעה בנושא?
 13. גל שלום וברכה, מצטער, אבל עדיין לא הבנתי איך. רק לציין, שאני מעוניין שכל משתמש יעבוד עם הטבלאות (הקבצים) שלו. היינו, אם משתמש נכנס למערכת, הרי <>כל הטבלאות יקבלו את סיומת . לדוגמה: :\prod\matalot_.dat וכל הלאה. ניתן כמובן לעשות זאת ע"י משתנה לוגי: :\prod\matalot_%mishtamesh%.dat אני נמנע להשתמש במנגנון זה, מכיוון שאני מעוניין לשמור על INI אחד. לכן, אני מחפש מנגנון אחר. אם עדיין אתה סובר שיש לך פתרון, אשמח לשמוע.
 14. אני מקווה שאנחנו מדברים על אותו דבר. אני מעוניין שמשתמש ישתמש בטבלה ovdim_.dat ומשתמש ישתמש בטבלה ovdim_.dat וכן הלאה... כמובן שמבנה הרשומה זהה.
 15. שלום לכולם כאשר לוחצים CRL- בתוכנית ON-LINE מופיע מסך המאפשר פלט לקובץ. לחיצה על "הבא" מציג רשימת פקדים לבחירה. רציתי לדעת אם ניתן לקבוע ידנית את הסדר בו יופיעו הפקדים. תודה עופר
 16. שלום וברכה, שאלה, אני מעוניין שערך מסויים כאשר הוא מתעדכן בקומפוננטה, יעודכן גם ביישום. ניסיתי לבצע זאת ע"י get/set לפרמטר, אך גם כאשר הפרמטר מעודכן בקומפוננטה, הוא לא משתנה ביישום. האם ניתן לביצוע בדרך כל שהיא?
 17. סליחה, התרעת שווא. עובד מצוין, באג פשוט.
 18. שלום לחברי הפורום, מספר שאלות שצצו לי בפיתוח גירסא 10 1. בנושא Sub Form, הבנתי לפי התיעוד שמסך הסאב אמור להתרענן באופן אוטומטי. אצלי לא עבד, אלא רק כאשר בצעתי שיגור ארוע רענון ספציפי למסך הסאב. 2. איך עובדים עם סאב כאשר יש בן של בן. לדוגמא, אני מעוניין לראות רשימת לקוחות, כמו כן את רשימת ההזמנות שלהם (סאב), וכמו כן את רשימת הפריטים לכל הזמנה (סאב סאב). 3. ב 9 הייתי רגיל לקדם מפתח ע"י כך שברשומה הראשית הייתי מבצע קישור במיון הפוך, לוקח את המפתח האחרון, מוסיף לו 1, ומציב ברשומה החדשה. פעולה זו הייתה שותלת את המפתח החדש, אם המשתמש היה בוחר להוסיף רשומה. לא הצלחתי להבין איך הדבר נעשה ב 10.
 19. לחברי הפורום שלום, כפתור המאופיין כמלל קישור מציג באופן קבוע <>קו תחתון. השאלה: האם ניתן להוריד את הקו ?
 20. לחברי הפורום שלום רב, האם יש דרך להדפיס יותר מטבלה אחת על דף ההדפסה ?
 21. גדי שלום, בסופו של עניין השתמשתי בפיתרון מספר 1 שלך. אכן, התוצאה מאוד מרשימה. אם תהיה דרישה בפורום, אני מוכן לצרף דוגמא.
 22. לדני, הפיתרון ברור, אלא שאני מעוניין להדפיס מעל כל טבלה כותרת מתאימה. הפיתרון המוצע לא יאפשר זאת. אם כן אשמח לשמוע איך. לגדי, פיתרון מס' 1 האם מדובר בעריכה בריבוי שורות ? אם כן, איך אני רואה את קוי ההפרדה בין העמודות, ואיך אני מציג את הכותרות? בכל מקרה ניראה לי מסובך. פיתרון מס' 2 זהה לזה של דני. (ככה הבנתי) פיתרון מס' 3 אני מחפש פיתרון דרך מג'יק.
 23. אריאל שלום, תת מבנה היה מתקבל בשמחה. יתכן שזהו הפיתרון, להציג את הנתונים ע"ג המסך. השאלה, האם יש פקודה שמדפיסה את המסך ?
 24. אוסיף רק, שמכיוון שמדובר בטבלאות בגודל קבוע, הפתרון שנראה לי עד עתה, הוא בניית הטבלה באקסל, ושתילת הנתונים ישירות לתא המיועד. למרות זאת הייתי מעוניין בפתרון של מג'יק, מבלי הצורך לפתוח אקסל.
 25. אולי לא הייתי מספיק ברור. הדף צריך להכיל מספר טבלאות שאינן קשורות האחת לשניה. גודל הטבלאות קבוע, כך שכולן נכנסות לדף. לדוגמה: טבלה 1: רשימת 10 הפגישות האחרונות עם לקוח. טבלה 2: רשימת 15 הציקים האחרונים שנתן. טבלה 3: רשימת 5 המוצרים הנקנים ביותר ללקוח. ועוד כהנה.... לציין רק שהטבלאות עומדות סמוכות במקביל האחת לשניה. כמובן, שאם היו האחת מתחת לשניה, מג'יק נותן פתרון.
×