עבור לתוכן
Magic DevHub

Maor Linn

Members
 • הודעות פעילות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות Maor Linn

 • דרגה
  Newbie
 1. אני מעוניין בשיטה שעובדת... התשלום הוא על PDF WRITER מסוג מסויים ? כי אם כן, וזה תשלום חד פעמי, אז נראה לי שלא תהיה בעיה. אבל אם יש בחינם - מעולה.
 2. שלום לכולם. למרות שזה דובר לא פעם בעבר, אני חייב עזרה - יש לי יישום בגרסה .3, שמתוכנן "להידלק" כל יום בשעה קבועה, להריץ כמה דוחות, ולהיסגר. אבל הלקוח צריך שהדוחות יופקו ל-PDF, ואני צריך שהיישום יהיה מסוגל לתת שמות לקבצים בלי התערבות המשתמש. שמות הקבצים צריכים להיות משהו כמו : Report_11_March_21_2007.PDF. או משהו כזה. יש למישהו רעיון מופלא שיעזור לי בקלות יחסית ??? כמובן יש לזכור שייתכן שיש מישהו אחר במערכת באותו הזמן, ולכן לא ניתן לעבוד עם שם קבוע מתוך קובץ INI שאני יכול לשנות אחר כך, כי עלולה להיות דריסת קבצים. בתודה, מאור.
 3. עבודה עם Babylon

  שלום. למישהו יש נסיון בעבודה מתוך מג'יק עם בבילון? אני מעוניין, למשל, ביציאה משדה טקסטואלי, לשלוח אירוע שיפעיל את בבילון ויבדוק שגיאות כתיב או יתרגם את הטקסט או חלקים ממנו. אולי יש איזשהו COM לעניין הזה ? מישהו ניסה או יודע איך לעשות את זה ? תודה, מאור.
 4. שלום לכולם. למרות שהעניין הזה דובר בעבר, אני מעוניין לדעת האם מישהו כבר מצא דרך פשוטה ומהירה (נאמר, בקריאת COM אחת או שתיים) "לדבר" עם ה-SPELLER והמילון של WORD. אני רוצה לכתוב טקסט בשדה גדול, וביציאה ממנו להקפיץ את החלון המוכר לכולם מ-OFFICE, לתיקון שגיאות, בעיקר בגלל האופציה של "הוסף למילון" כי מדובר במאגר מונחים רפואיים שרק יילך ויגדל. אם יש למישהו איזה מידע מהיר ופשוט, או דוגמה, או טיפ, אני אשמח. בתודה, מאור.
 5. שלום לכולם. אנחנו בעיצומו של מעבר רציני של כל המערכות שלנו לגרסה 9.4. אנחנו גם עובדים עם מעצב גרפי כדי לתת מראה חדש. אנחנו מעוניינים לעצב את הטבלאות בצורה יפה, ונתקלנו בחוסר ידע לגבי אילו מאפיינים גרפיים של פקד הטבלה הם ברי שינוי. למשל - האם ניתן לקבוע טפט לפקד ? האם ניתן לקבוע טפט לכל עמודה ? האם ניתן להגדיר טפט לכל שורה ? האם ניתן להגדיר טפט לשורת הכותרות ? מה בעצם ניתן לשנות במראה של הפקד ? בתודה מראש, מאור.
×