עבור לתוכן
Magic DevHub

zbang

Members
 • הודעות פעילות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות zbang

 • דרגה
  Newbie
 1. טוב. הרצתי את השורה הנ"ל ישירות בSQL והוא נותן לי אותה שגיאה. אם מריצים בלי הסוגריים(UPDLOCK NOWAIT) - השורה כמובן מתקבלת. שיחקתי קצת עם תכונות התוכנית והמצב שמבטל את הסוגריים הוא: סוג טרנזאקציה -פיסית, תחילת טרנזאקציה-ללא,ללא נעילות. SQL לא אוהב כשמתעסקים לו בנעילות. מודה על העצות. אם כבר מדברים, יש איפשהו חומר מובן בעניין נעילות וטרנזאקציות (חוץ מ RefGuide', הוא לא היה מובן לי)?
 2. SELECT BodekCode,BodekName FROM M_OUT..EMPLOIES_TBL (UPDLOCK NOWAIT) WHERE BodekCode = 14 הי רומן. זו השורה שמג'יק שולח לSQL. נראה בסדר , חוץ מ שתי נקודות אחרי שם בסיס נתונים. זה מג'יק הוסיף , זה לא בשם שנתתי לבסיס נתונים.. העברתי compatibility. לא עוזר. למה מג'יק מוסיף את הסוגריים האלה . אני יודע שלא זה עושה את הבעיה.
 3. שלום. אני מסב יישום קיים מ btrieve ל SQL. כאמור מג'יק 9.4 (זה מה יש) וSQLexpress2014 / הקמתי טבלה ב SQL , הכנסתי בה נתונים, כל ההגדרות במקום ואני רואה את הטבלה ב CTRL+G. עשיתי תוכנית (א') שמציגה את הטבלה ויש בform גם כפתור "בחר" שמבצע ארוע "בחר" כמובן. יש תוכנית נוספת (ב') שמשתמשת בתוכנית הזאת כדי להכניס בשדה מסויים רשומה מתוך טבלה הנ"ל. ז"א משתמש נמצא בטופס (תוכנית ב) , עומד על שדה , לוחץ על F5, נפתחת לו טבלה (תוכנית א), הוא בוחר רשומה, לוחץ "בחר" וערך נכנס לשדה של תוכנית ב'. הבעיה היא שהכל עובד, אבל כאשר לוחצים "בחר" יוצאת הודעה "' '(' sqlexpress:incorrect syntax near ". הכי מצחיק שאחרי זה הערך המבוקש כן נכנס למקום הנכון. כל המפתחות בסדר, כל השדות מוגדרים. יש למישהו רעיון ? וגם איך אפשר לראות פקודה שמג'יק בונה לSQL?
 4. וכן . זה מג'יק 9.4 sp5
 5. תודה רומן. למה לא לשדרג-באמת למה לא, אבל אני יכול רק להמליץ כאן למנהלים. בסוף נראה שאני אשתמש בSQLexpress ליצירת DB. זה בשביל תחנה stanAlone.
 6. האם זה יעבוד בwin7?
 7. שלום. אני רואה שזה נושא מאד ישן, אבל אני התחלתי לפתח רק לפני שנה . האם זה אומר שאפשר באותה צורה להגדיר SQLITE לעבודה עם edev9.5? כ
×