עבור לתוכן
Magic DevHub

yossi_rozenberg

Members
 • הודעות פעילות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי yossi_rozenberg

 1. UNIPASS

  נסה לנטרל את הקוד של התוכנית הראשית(מספר 1). אם הבעיה נאלמת אז הבעיה אצלך איפו שהוא בקוד של התוכנית הראשית או בקוד שמזומן מהתוכנית הראשית (כנראה בעיה בקוד חיצוני שמזומן כדוגמת קומפוננטה, פקד נאט או קוד חיצוני אחר). אם הבעיה לא נעלמת אז כנראה בעיה בצד של המגיק ואז מומלץ לנשות ולעשות יצוא יבוא ליישום. בכל מקרה לפני ה כל הכי טוב לעשות בדיקת תקינות לכל היישום (זה יכול להביא לך בצורה נקודתית את המקום שגורם לבעיה).
 2. SendMail

  קישור להצגת הבעיה שאתה מתאר עם פתרונות אפשריים: < href="http://answers.microsoft.com/en-us/office/forum/office_2007-outlook/this-is--multi-part-message-in-mime-format/74a223a6-c547-40e7-9433-db5777b9a89f">http://answers.microsoft.com/en-us/office/forum/office_2007-outlook/this-is--multi-part-message-in-mime-format/74a223a6-c547-40e7-9433-db5777b9a89f קראתי את הנאמר ובגדול הבעיה שאתה מתאר עלולה להתרחש מהסיבות הבאות: 1. תוכנת הדואר לא מוגדרת לקריאת קבצי html. 2. יש תוכנה שמתממשקת לתוכנת הדואר (בדרך כלל תוכנת אנטי וירוס) אשר משבשת את ההודעה שמתקבלת וגורמת לבעיה.
 3. שאלה לגבי בזזת תוכניות

  להל"ן מספר הבארות לגבי הנושא: 1. כאשר תכנית מגיק מוזזת למיקום חדש ב ctl כל הרפרנסים בתוכניות שקוראות לתוכנית הנ"ל מתעדכנות אוטומטית למיקום החדש ולכן לא אמורה להתרחש בעיה. 2. לעומת זאת כאשר דורסים תכנית כן עלולה להתרחש בעיה משום שהתוכניות המזמנות ימשיכו לזמן את אותו מיקום שנדרס והן לא "יודעות" שזה כבר לא אותה תכנית שהייתה שם קודם כך שאם יש הבדל בפרמטרים בין התוכנית הדורסת לתוכנית הנדרסת העסק יפסיק לעבוד בצורה תקינה. 3. כל תכנית ב ctl יכולה להיות טעונה על ידי מי מהמשתמשים או לא טעונה וזה לא משנה לגבי העניין אם המשתמשים נמצאים בתוך המערכת או לא. משתמש יכול לטעון תכנית ולצאת מהמערכת והתוכנית עדיין תישאר טעונה על שמו. 4. לא ניתן להזיז תכנית טעונה על ידי משתמש. לא ניתן לדרוס תכנית כאשר התוכנית הדורסת או הנדרסת טעונות על ידי משתמש. 2 החוקים הנ"ל באים למנוע בלגן בעבודה בריבוי מפתחים והם נכפים על ידי מגיק כך שאתה לא צריך לדאוג שחס וחלילה יקרה מצב כזה.
 4. לא הייתי אומר פתרון יצירתי אבל בהחלט יש מספר אפשרויות עם פוטנציאל לשיפור המצב: 1. להפעיל את האירוע בקצב נמוך יותר (נגיד כל 10 שניות). 2. לוודא שקיים בבסיס הנתונים מפתח החופף לשדות הקישור ועדיף ח"ע. 3. להעלות את התוכנית עם הקישור לזיכרון (היא מזומנת באופן סידרתי). 4. במידת האפשר להתנות את האירוע כך שלא יופעל באופן אוטומטי. 5. לשקול שימוש בפונקציה idle. הפונקציה הנ"ל מחזירה את פרק הזמן שחלף מאז הקיש המשתמש על מקש או לחץ עם העכבר וזה נותן אינדיקציה משוערת לפעילות מקוונת בתחנה. אם תשלב את הפונקציה הנ"ל בתנאי לאירוע תוכל לנסות ולמנוע התנגשות בן הפעלת האירוע לבין פעילות מקוונת של המשתמש.
 5. זה מצב שעלול להיגרם עקב אירוע זמן גלובלי המופעל בקצב מהיר מידי ומפריע לעבודה המקוונת שהמשתמש מנסה לבצע במקביל כדוגמת הקלדה ולחיצה על כפתורים.
×