עבור לתוכן
Magic DevHub

naamas

Members
 • הודעות פעילות

  4
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות naamas

 • דרגה
  Newbie
 1. לצערי הדרך היחידה בה אני יכולה לעזור הינה רק דרך iBOLT. בלעדיו אין לי בשורות עבורך....מצטערת....
 2. היי רותי, נראה לי שיש דרך הרבה יותר פשוטה ממה שאת מתארת לעצמך. למג'יק יש פלטפורמת אינטגרציה שנקראת iBOLT והיא כוללת אדפטור ייעודי מול SBO שכפי שאמרתי קודם מאפשר חשיפה של כל האובייקטים בצורה נוחה. הפלטפורמה כוללת כלים לקליטת קבצים, מיפוי, טריגרים לתהליך, עבודה עם WEB SERVICE ועוד, שמאפשרים התממשקות קלה מול מערכות אחרות. לפי הנתונים שבידנו הפלטפורמה מאפשרת חסכון של יותר מ 50% מזמן הפיתוח של ממשקים מול עבודה ב COM DI או דרך שכבות ה .NET. לפרטים נוספים את מוזמנת לפנות אלי טלפונית 5389206 03. דרך אגב - שבוע הבא נפתח קורס בנושא, שאורכו 4 ימים....
 3. רותי שלום, האם את מדברת על SBO או על SAP R 3? אם את מדברת על SBO ישנו אדפטור החושף את כל האובייקטים בצורה נוחה לעבודה, הוא בנוי מעל ה COM DI של SBO.
 4. magic9.4 מול SAP

  אירנה שלום, קיימות מספר דרכים נוחות להתממשקות בין מערכות מג'יק ומערכות SAP, היישום יכול להיות מבוסס על העברת קבצים (בין אם טקסטואלים או קבצי XML), באמצעות WS באמצעות אדפטורים ייעודיים ועוד. קיימים כבר מספר פרוייקטים בהם מומש ממשק ל SAP R3, בעיקר בתחום הפיננסי ובתחום ההזמנות, וכן פרוייקטים שונים בהם מומש ממשק ל SBO - במודולי ההזמנות, הזמנות רכש, פיננסי ועוד. היישום הנח והפשוט ביותר הינו דרך פלטפורמת האינטגרציה של מג'יק - iBOLT, הכוללת סט של אדפטורים ופונקציונליות המוכוונת לפרוייקטי אינטגרציה. הפלטפורמה כוללת גם רכיבי בקרה (MONITORING),אפשרות משלוח הודעות שגיאה למיילים, פלאפונים ועוד. על מנת לעזור לך יותר אנא שלחי פרטים נוספים על הפרוייקט אותו את צריכה לממש - אם נוח לך יותר תוכלי לשלוח לתיבת המייל שלי < href="mailto:naama_saar@magicsoftware.com">naama_saar@magicsoftware.com ונשמח לסייע לך כמיטב יכולתנו.
×