עבור לתוכן
Magic DevHub

haimcahal

Members
 • הודעות פעילות

  140
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי haimcahal

 1. בעת הרצת תוכנית אצווה אשר מרעננת את המסך תוך כדי העיבוד,בשלב כלשהו המסך מפסיק להתרענן זו לא בעיה בתוכנית הספציפית שאני מריץ מאחר וזה קורה בכל תוכניות האצווה במידה ומורץ תהליך קצר אין בעיה ורואים את הרענון אולם כאשר מריצים תהליך ארוך בשלב כלשהו המסך מפסיק להתרענן. הבעיה העיקרית היא שהמשתמשים חושבים שהתוכנית נתקעה. עדכנתי בתכונות המשימה-> רענון מסך = כן יש למישהו רעיונות unipaass גרסא 1.
 2. הי גיא, אני הסבתי תוכנה מגרסא ליוניפאס ואני יכול להגיד (מסד הנתונים נשאר pervasive) בוודאות יש ירדה בביצועים לדעתי משהו עודכן באופן שבו יוניפאס ניגש למסד הנתונים (לפחות ל pervasive), יש לי מסך לדוגמא שנפתח ב בשניה אחת ובגרסא 10 יכול לקחת משהו כמו 5- שניות. כל העיבודים האצוותים עובדים לאט יותר באופן מובהק ומשמעותי, אבל ... אין ברירה.
 3. ישי שלום, גרסא 9 וגם גרסא 10 של פרבייסיב תומכים בגישה לקבצי בטריב כל עוד הם באמת בפורמט לא ניתן לעדכן לקבצים בפורמט נמוך יותר מ (כך שאם באמת הקבצים שלך בפורט אין לך בכלל בעיה). בכל מקרה בגרסא 10 מגיע תוכנית Rebuild שיודעת בקלות להסב קבצים בפורמט בטריב ישן לאיזה פורמט שתבחר ,,9. אם אתה רוצה לבצע הסבות בעצמך אתה עדיין יכול לגשת (קריאה בלבד) לקבצים בפורמט קריאה. לגבי ה MFF שלך בדיוק כמו כל קובץ בטריב אחר.
 4. איך שומרים וטוענים וקטור לתוך שדה blob המוגדר בתור שדה בקובץ או טבלה ? כאשר אני מעתיק את הוקטור ל blob הוא מקבל ערך אולם כאשר אני טוען את ה blob מחדש הוא מכיל Null. האם צריך לבצע העתקה או טעינה באמצעות פונקציות מיוחדות ?
 5. אני עובד כמה שנים עם inforU (חברת שמיר מערכות), ממליץ בחום. דרך אגב אני יודע שגם לבזק יש ממשק (אותו הם רוכשים מחברה אחרת) ועד כמה שאני יודע הם מוכרים את ה SMS-ים הכי בזול בשוק.
 6. תנסה לבדוק האם מוגדר לך במסד הנתונים של mssql בדיקת מפתחות ובדיקת הגדרות טבלה במידה וכן מצאת כנראה חלק מהבעיה. בהצלחה
 7. כאשר מתרחשת שגיאה של מפתח כפול במגיק , הסמן נשאר על הרשומה הנוכחית שבה אותרה הבעיה בunipaas מיד לאחר הצגת ההתראה אודות השגיאה unipaas מוחק את הרשומה הנוכחית וחוזר לרשומה הקודמת. האם ישנה דרך לגרום ל unipaas לעבוד כמו שעבד מגיק , ז"א להשאר על הרשומה הנוכחית ניסיתי את כל "ההנחיות" (זה המושג שמופיע) "כאסטרטגיה, בטל משימה ... ועד התעלם" יש אולי הגדרה מיוחדת ב ini שתגרום ל unpiaas לעבוד כמו קודם ?
 8. כן נשמע הגיוני אבל מבחינת הישום לא משהו ... מה עושים כאשר יש כמה מפתחות שונים שהם חד ערכיים ? עכשיו ללכת ולבדוק כל אחד מהם, לא נראה לי .. בכל מקרה יש פתרון אבל גם הוא לא מדהים, במידה ובהגדרות מסד הנתונים אנחנו מפעילים בדיקת מפתחות המנגנון יעבוד ב"דומה" לגרסא . תהיה התראה<> בשורת הסטטוס בלבד, אולם אין לנו שליטה עליה וגם !!! במידה ואנחנו מפעילים בדיקת מפתחות אין שום דרך לתפוס ארוע מפתח כפול במגיק על מנת להציג הודעה ברורה יותר למשתמש.
 9. חבל שאין דיווחים שוטפים על גרסאות חדשות, היום נכנסתי במקרה לאתר התחזוקה ומצאתי שישנה גרסא חדשה מה 17-12-09 v1. SP1b
 10. בכלל בכל נושא הקשור למגיק 10 או unipaas
 11. מה עם איזה קורס גם פה אצלנו בפריפריה ?
 12. מישהו כבר התנסה בפיתוח RIA מעל מערכת הפעלה windows 7. יש איזה שהו עדכון במנגנון ה IIS שקשור להרשאות, מישהו יודע מה ואיך צריך לעדכן / לשנות בהגדרות ה IIS על מנת שתהיה גישה לסיפריות הוירטואליות שמוגדרות על ידי ה unipaas ?
 13. חיפשתי חיפשתי בפורומים בחול וביצעתי כל מה שכתוב הוספתי את ה ISAPI ואכן ה DLL של מגיק מורשה לעבוד הוספתי הרשאות לכל הסיפריות הוירטואליות של מגיק ויש אליהם גישה. בשלב הכי מתקדם שהגעתי אליו הוא ש ה RIA עף בניסוי להפעיל ישום כלשהו ! זה ממש מתסכל windows7 קיים על שלל גרסאות ה beta שלו כבר יותר מחצי שנה. איך זה שאין שום מסמך מינימלי שמסביר מה בדיוק צריך להגדיר.
 14. האם יש דרך כלשהי להפעיל unipaas אבל להעביר את המשתמש סיסמא באופן כלשהו כך שהכניסה תהיה אוטומטית ? אני רוצה להפעיל תהליך batch-י לחלוטין באופן אוטומטי אני לא רוצה להוריד את נושא ההרשאות מהישום שמופעל.
 15. יש לי תוכנית פשוטה שמיצרת קובץ אסקי למערכת אחרת. מיד לאחר השדרוג לגרסא 1.8SP1A מופיעה בעיה חדשה בשורה הראשונה בקובץ אני רושם את הכותרות של העמודות בעברית במקום זה אני מקבל סימני שאלה ??????, יש ל מישהו מושג ? מישהו כבר נתקל בזה ? המוזר הוא שחלק מהנתונים המיוצאים הם בעברית והם מופיעים באופן תקין הבעיה היא רק עם הכותרות שהם מוגדרים כתוויות ולא שדות מחרוזת.
 16. אריאל שוב תודה ! אכן זו הייתה הבעיה.
 17. עידו, אין סוג נתון זהו פקד סטטי המאפיינים של הפקד מכילים מלל, עריכה בריבוי שורות,עברית, צבע, ישור אופקי וישור אנכי אין מאפיינים נוספים בעברית מוגדר כן ! אהה ... ועוד דבר הכי מוזר בפיתוח הכותרות נרשמות כמו שצריך בעברית, במערכת הריצה הבעיה מופיעה חשבתי שאולי קיימת הגדרה כלשהי ב ini אבל אני לא מכיר שום הגדרה כזו !
 18. אצלי זה דווקא עובד בסדר.
 19. אכן גם אצלי קיימת הבעיה שאני כותב הודעה ובסוף אני מקבל שגיאה שאומרת שההודעה שלי ריקה זה קורה לי ממחשב אחד בינתיים והוא בגרסא IE
 20. דרוש תוכניתן בעל ניסיון מעשי בעבודה עם unipaas העבודה בכפר-סבא נא לשלוח קורות חיים ל < href="mailto:haim@yeodit..il">haim@yeodit..il
 21. unipaas ארועים

  יש לי מסך המכיל כפתורים במשימת האב על המסך יש תת מבנה כאשר המערכת ממוקדת במשימת הבן בתת המבנה לחיצה על אחד הכפתורים במשימה הראשית איננה גורמת להפעלת הארוע במשימה הראשית רק הלחיצה נוספת על הכפתור מפעילה את הארוע. נראה שהלחיצה הראשונה רק יוצאת ממשימת הבן ורק הלחיצה הבאה כאשר הפוקוס הוא כבר על משימת האב גורמת להפעלת הארוע. האם מישהו נתקל בזה ומכיר דרך לגרום לשיגור הארוע כבר בלחיצה הראשונה ? מדובר במשימת online רגילה לא בRIA .
 22. הי גאי האם כל המשתמשים עולים עם אותו קובץ ini ? האם כולם עובדים עם אותה גרסא ?
 23. פיני שלום, אכן קיים באג כזה, גם אני נתקלתי בו כפתורים עם תמונות 4 מצבים אינן מוצגים הכי מוזר זה שחלק מהכפתורים מוצגים וחלקם לא מוצגים מצאתי שהדרך לפתור את זה לפעמים היא פשוט ע"י שינוי כלשהו בתמונה עצמה אני נכנס עם עורך תמונות משנה פיקסל כלשהו בתמונה שומר ואז בודק ב unipaas ומשנה את התמונה מחדש. מאד מוזר אבל ללא ספק קיים.
 24. איך אני יכול לגרום לעדכון של הרשומות שעודכנו למסד הנתונים בשרת ? מאחר וכל העבודה מבוצעת ב RIA בזיכרון המטמון, אני מוצא את עצמי יוצא ונכנס לישום על מנת לראות שאכן הנתונים נרשמו למסד הנתונים.
 25. לא חשבתי על זה נשמע הגיוני אני אבדוק את זה תודה,
×