עבור לתוכן
Magic DevHub

romang

Members
 • הודעות פעילות

  1,116
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

7 Neutral

1 עוקב

אודות romang

 • דרגה
  Advanced Member

מבקרים אחרונים

1,199 צפיות בפרופיל
 1. היי צבי, לפי מה שכתבת הדרך היחידה שלך זה כמו שערן רשם לנהל טבלת משתמשים במג'יק וגם ב DATABASE , כל הניהול של הרשאות תתבצע אך ורק דרך מסך במג'יק ומשם לשמור ללוג כל השינויים. ככה גם תחסום גישה לקובץ משתמשים של מג'יק וכמובן תוכל לשמור מי נכנס למסך.
 2. בעיה בגרסה 9

  היי מאור, אני יודע שבעיה קיימת כאשר ב CTRL+Q של המשימה יש קריאה ל DIRECT SQL /פונקציה/פרוצדורה. אתה בטח רוצה לראות פרמטרים שמגיעים ,הדרך להתגבר על הבעיה היא או להשאיר משימה אב בלי CTRL+Q כלומר רק במשימת בן לבצע פקודה או בTASK PREFIX לקרוא למשימה שתציג לך פרמטרים שמתקבלים.
 3. היי ערן, לדעתי זה פונטים חסרים באותם תחנות,תנסה לעתיק ממחשב שזה עובד ותתקין.
 4. היי צבי , הייתה לי אותה בעיה עם עברית בסבב והחלפתי גם ל 1355 ואז זה עבד... איך לא חשבתי
 5. היי אריק, גם לי מצער מאוד לשמוע.? הייתה פנים והנשמה של מג'יק ישראל מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך וכמובן חג שמח!!!
 6. היי אריק, באתר החדש https://magicweb.io במדריך התקנה של ngTourofHeroes כדי להוסיף שעל מנת להריץ את פרויקט אנגולר בפיתוח צריך לשנות URL ב2 קבצים ,אחרת זה לא יעבוד 1) ngTourOfHeroes\magic-metadata\server-config.json 2) ngTourOfHeroes\src\assets\server-config.json תחת server לשנות מ Yogeshhlpt.magicsoftware.co.in ל localhost או שם מחשב עליו רץ IIS תחת requester הפניה מדויקת ל MGrqispi.dll, כלומר אם יש כמה גרסאות של סקפטיים להפנות ל VIRTUAL DIRECTORY הנכון. או שמראש לשנות בפרויקט שהעליתם ל https://gitlab.com/PublicMagicWeb/ngTourOfHeroes חג שמח, רומן
 7. היי אריק, מזל טוב!!! האם אפשר גם להחליף/להוסיף גרסה באתר ההורדות של SINGLE EDITION להתנסות? http://info.magicsoftware.com/Magic-xpa-Free-Single-User-Edition תודה
 8. שלום, בפיתוח רואים ב FORM ובזמן ריצה לא? האם ביצעת REGSVR ל ACTIVE X?
 9. היי צבי, "האם הדרך שמודיעה למג'יק להיכנס ליישום מס' X לתוכנית מס' Y עדיין בשימוש" בUNIPAAS לדעתי עדין עבד /StartProgramm ,לא בטוח. אם לא ,פשוט לקרוא אותה תוכנית דרך תוכנית ראשית בתנאי של שם לוגי . "אני צריך כמובן שאותו יישום שרץ בשרת יהיה בעל קובץ INI משלו" לא חייב , אפשר להשתמש באותו INI ,רק לשרשר בקיצור דרך INI נוסף או הגדרה רצויה .
 10. יש לך כמה דרכים : 1) ה task scheduler עובד טוב בלי בעיה,דורש רישיון RUNTIME רגיל כאילו משתמש נכנס וביצע 2) לעלות בעצמך RUNTIME שיהיה פתוח ויבצע פעם בכמה זמן קריאה ל WEB SERVICE.דורש רישיון רגיל,חסרון שלא ניתן יהיה לעשות LOG OFF לשרת ,אלה לצאת ב DISCONNECT. 3) לעלות BROKER כ SERVICE ,דרוש רישיון enterprise לעלות מנוע של מערכת ותבצע לך פעם בכמה זמן את הקריאה ל WEB SERVICE.יתרון שניתן יהיה לבצע LOGOFF למחשב.
 11. היי צבי, כל כמה זמן אתה צריך להפעיל את זה ומה לעשות עם התשובה? בגדול אתה היכול להפעיל scheduler task של מערכת הפעלה שיפתח מג'יק ,יריץ את התוכנית ויסגור את מג'יק.
 12. היי צבי , בכיף. מעניין אם זה יעבוד בלי כל המרות של שדות שאתה שולח כ UNICODE ושדה שאתה מקבל .פשות לשלוח את השדה כמו ששלחת מחרוזת. לדעתי בעיה של not responding לא קשורה למג'יק ,אלה יותר לתעבורה וגם עיבוד נתונים בצד שלהם.
 13. היי, יש active x שנקרא commondialog של מיקרוסופט שאמור לעשות את העבודה. לא ניסיתי אותו ,אבל אפשר לנסות כאן יש קישור להורדה https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=10019
×