עבור לתוכן
Magic DevHub

lrom

Members
 • הודעות פעילות

  19
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות lrom

 • דרגה
  Member
 1. הבנתי שאפשר להגדיל את זמן הניתוק, השאלה היא למה זה גורם. האם זה תופס את הרשיון לאורך כל הזמן שהContext פעיל? יש לכם נסיון עם הגדלת הזמן? אשמח לשמוע! ותודה רבה על התגובה.
 2. שלום, רציתי לשמוע כיצד אתם מתמודדים עם הניתוק של הcontext אחר פרק זמן מוגדר מראש. ביישומי web בכלים אחרים, גם אם המחשב מושהה לזמן ממושך בד"כ ההקלקות החדשות (לפחות אלו שמפנות ללינקים חדשים) 'מתעוררות לחיים', ואילו כאן, אחרי שעובר זמן מסוים המסך הנ"ל כבר לא מגיב בכלל!!! גם אם מנסים לרענן את המסך כולו, אי אפשר, משום שהcontext כבר לא פעיל. מה דעתכם?
 3. הוא לא קלט את הקובץ. אני מנסה שוב, צר לי אם לא יצליח...
 4. יש 2 תכנתיות מג'יק שפיתחו כלי מדהים ליישום אוטומטי של דברים מהסוג שציינת (הסבת כל הטבלאות לטבלה החדשה והממינת, שינוי חזותי אחיד של פקדים מסויימים וכו') המחירים שלהם הגיוניים מאד וביחס לחברות שעושות את העבודה הזו תחת חוזים מנופחים - המחיר שלהם מעולה!!!. אגב, אני יודעת על חברה גדולה מאד בהר חוצבים שבחרה לעשות את העבודה הזו בעזרתן, כך שתוכלו לשמוע המלצות... אם תרצי אוכל לבקש מהם לכתוב באתר את מס' הטלפון שלהם להתקשרות.
 5. שלום, לא כתבת באיזה מסד נתונים הטבלה. באורקל, למשל, את צריכה להגדיר שהשדה 'מותר null' ואז, במידה ולא תכניסי שום ערך (כולל לא דרך ברירות המחדל של מג'יק) השדה יישאר בnull. בהצלחה.
 6. למי שמחפש חומר תיעודי על נושא התקנות אפליקציות web (כולל רשימת קודי שגיאות...): יש בreference guide בפרק של: Distributed Application Architecture בהצלחה.
 7. שלום, מישהו יודע היכן יש ריכוז של הודעות השגיאה והסבר עליהן? תודה.
 8. שלום, לפני כחצי שנה התחלנו להעביר את קובץ הMCF לסביבת אורקל ע"מ לחסוך בשימוש במסד נתונים נוסף. בנתיים ניסינו עם אפליקציה חדשה שעדיין אינה גדולה ונכון לעכשיו, זה עובד בסדר גמור. לא נתקלנו בבעיות כלל. בהצלחה.
 9. שלום, יש למישהו רעיון איך לשים תיבה משולבת המכילה יותר משדה אחד (לדוג': גם הקוד וגם התאור)? מה שאני חשבתי, זה ליצור view המכיל שרשור של הקוד והתאור ולהציג אותו בתיבה המשולבת, אבל יכול להיות שישנם רעיונות טובים מזה... תודה.
 10. שלום, אם אתה עובד בRDB ויש לך אפשרות לכתיבת משפטי sql, תוכל להוסיף את המילה distinct לפני שם השדה אותו ברצונך לסנן ותקבל סינון של הכפולים. לדוגמא: select distinct shem from ovdim בהצלחה.
 11. שלום אלישבע, האם זו תוכנית שמפעילה חלון או משהוא כזה? נראה לי שבמקרה כזה צריכים להיות פתוחים שני מנועים. (אלא אם כן, את מפעילה את המנוע ברקע) בהצלחה.
 12. שלום, האם למישהו יש פתרון לנושא ההדפסות מעבר לפתרון של pdf? תודה רבה!
×