עבור לתוכן
Magic DevHub

Sholem

Members
 • הודעות פעילות

  392
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

1 Neutral

אודות Sholem

 • דרגה
  Advanced Member
 1. תודה רבה, מצטער על החוצפה. יש מישהו שכבר הכין משהו לחיבור ל-API של GOOGLE MAIL ?
 2. שלום, אני מעלה מחדש את הנושא. השתמשתי בתכנית שהעלה גדי, תודה שוב. אני צריך לצרף קובץ לאימייל, מישהו יכול לכתוב בקצרה את ההגדרות ב .NET ? בתודה מראש
 3. למי שתמעניין, מצאתי פתרון (לא משהו אבל עובד חלקי) בגדול אפשר להרים את התמנה מעל השורה (ע"י הצבת ערך בנוסחת המיקום )
 4. שלום לכולם אני מנסה להציג תמונה בתוך טבלה, התמונה בגובה של כמה שורות. בעריכה זה נראה מצויין אבל בהרצה התמונה נחתכת בשורה השניה. האם יש אפשרות להגדיר את התמונה שתוצג בחזית המסך לאורך כמה שורות?
 5. DNSet

  היי, אני מנסה להזיז את הסמן של העכבר באמצעות .NET אני משתמש בפונקיה DNSet DNSet(DotNet.System.Windows.Forms.Cursor.Position.X,100) יש למישהו רעיון למה זה לא קורה ? יש צורה אחרת לעשות את זה?
 6. רענון מסך אב

  Magic XPA 3.2 אני מבצע שינוי במשימת בן שנמצאת בתוך Subform, בסיום השינוי אני מעוניין שנתונים במשימת האב (במסך הראשי) יתעדכנו בלי לאלץ יציאה ממשימת הבן. יש למישהו רעיון ? הפתרון שיש לי הוא לעדכן שדה מקומי שמוצג על המסך. יש רעיונות אחרים ?
 7. יש לי בקשה ליצור API למתכנת WEB אחר שרוצה להתחבר לנתונים שלנו הנתונים מועברים בשפת JSON יש למישהו ידע בעניין ?
 8. יומן שבועי

  תודה רבה, התרשמתי לטובה, אנסה להטמיע לוח במערכת אעדכן אם הצלחתי :-)
 9. יומן שבועי

  תודה רבה, לצערי נשארתי עם אותה בעיה אני צריך לוח שבועי בלי תאריכים חדשיים, זה מיועד עבור מערכת שעות של מורים\תלמידים
 10. יומן שבועי

  אכן, נראה לי לחפש שם, חשבתי אם יש פה מישהו שנתקל בעבר גם telrik וגם devexpress מציגים יומנים על בסיס תאריך (חדשי) ולא יומי (שבועי) תודה בכל אופן
 11. יומן שבועי

  שלום לכולם מכיוון שלא מצאתי פתרון למקם פקדים (בתוך טבלה) על כל המסך ע"פ נוסחא (הם תקועים למיקום היחסי שלהם בתוך הטבלה, עזבו זה באשכול נפרד) אני מחפש פתרון צד ג' דוט נט .NET שנותן מענה לדרישה בגדול מה שאני צריך זה מערכת שעות שבועית לעובדים \ מורים שחוזר על עצמו כל שבוע עם אפשרות להוסיף אירועים ע"י לחיצה או שינוי ע"י גרירה וכדו' כל מה שאני מוצא זה מערכת חדשית (סוג של אאוטלוק) אני צריך משהו ברמה שבועית. אשמח לכל רעיון (גם בתשלום)
 12. מצטער שאני מקפיץ שוב, אבל עדיין אני תקוע עם הבעיה הזו... כל התכנית המקבילות שלי מגרסא 9.4, אני לא מצליח לבנות אותם בגרסא 3.1 יש רעיונות?
 13. קיבלתי את התכנית שלך, תודה על הנסיון הבעיה שלי היא בדיוק זו, בגירסא 9 המיקום היה יחסית לחלון הראשי ולא לקונטיינר, כך שיכולתי למקם את הפקדים בכל נקודה בחלון ולא היו משתנים בהתאם לשורה או העמודה שלהם אלא בהתאם לנוסחא כרגע אני מוגבל מאוד ביכולות המיקום את הפקדים בתוך הטבלה. תודה, אשמח לתגובות נוספות
 14. הכנתי ישום פשוט, מקווה שיובן הרעיון בתודה לכל העוזרים Test_XY.xml
 15. ב"ה שלום לכולם עברנו מגרסא 9.4 לגירסא 3, במסכים מסויימים היינו מגדירים מיקום לפקדים בתוך טבלה עפ"י תוכן הרשומה והפקדים היו מתמקדים בהתאם משום מה בגרסא 3 המיקום הוא יחסי לשורה ולעמודה הספציפית, ואני לא מצליח לגרום לפקד לרחף בכל המסך עפ"י קביעת מיקום בנוסחא יש למישהו רעיון ?
×