עבור לתוכן
Magic DevHub

Ronron

Members
 • הודעות פעילות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות Ronron

 • דרגה
  Newbie
 1. שלום לכולם, אני משתמש ביוניפאס 2.0. רק לאחרונה שדרגתי מגירסה 9. אני מגלה שהמשתמש לא יכול להגיע למסך המשתמשים ולשנות סיסמא ואם הוא אחראי אז להוסיף משתמשים. בנוסף אין גישה לשמות לוגיים, מסדי נתונים וכו מה הפתרון ? תודה רון
 2. התקנתי מג'יק מחדש ולא עזר. מג'יק נתקע גם בזמן ריצה כאשר מגיע לפקודת ודא מסוג חלון. לאחר הורדת פרוססים מה Task Manager גיליתי ש ctfmon.exe שנמצא בתוך system32 יוצר את הבעיה. לאחר הורדה מגי'ק לא נתקע יותר !!! (ברוך השם) הבעיה שמרגע שמורידים אותו, לא ניתן לעבור למצב כתיבה באנגלית ע"י alt+shift וגם לא ע"י סרגל המשימות למטה. הפעלה מחדש של ctfmon.exe מאפשר מעבר לאנגלית. רעיונות ? משתמש במג'יק 9.3 SP3 Windows XP Home Edition version 5.1 sp2
 3. אני מתחרפן טוטאלית !!! מחשב חדש. יצרתי CTL חדש. ניתן להוסיף תוכניות אך לא ניתן למחוק כלום. לא תוכניות, לא קבצים לא שורות בתוכנית. כל ניסיון להקיש על F3 תוקע את המג'יק מיידית. הצילו !!!
 4. תמר תודה. ניסיתי בדיוק כפי שכתבת אך לא מצליח. האם זה עובד גם בגירסה 9.3 SP 3 ? המשתמש ברשת שויך לקבוצה בשם Test. הגדרתי ב usr_std.heb קבוצה בשם Test ובה הרשאה בשם Test. כאשר המשתמש נכנס כ Directory אין לו את ההראשה. איפה אני טועה ?
 5. אני משתמש בגירסה 9.30 sp3. כאשר אני מגדיר בסביבה את השדה "התחברות למערכת" (System Logon) להיות Directory לא נפתח חלון כניסה (שזה מצויין) ולמטה אני רואה את שם המשתמש שלי במחשב (בכלל מעולה). נשאלת השאלה איפה אני נותן למשתמש הרשאות (האם ע"י מתן קבוצות למשתמש בשרת ?) ואיך אני בודק אם משתמש שייך לקבוצה ? האם ע"י פונקציית rights הרגילה ? ידוע לי שיש שיפורים ב 9.4 אך בשלב זה אני עדיין עם 9.30 SP3.
 6. אני בוחן את הקומפוננטה שנקראת Magic2Outlook. הקומפוננטה פועלת נהדר אך לא מאפשרת לצרף קובץ להודעה. מישהו יכל לעזור ?
 7. אכן, ברכות ותודה רבה
×