עבור לתוכן
Magic DevHub

varda

Members
 • הודעות פעילות

  13
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות varda

 • דרגה
  Member
 1. מצ"ב פקודת SQL ששולפת מטבלת יצרן רשומה שהקוד שלה =1. SELECT CR.YATZRANIM.SHEM_YAZRAN_IVRIT, CR.YATZRANIM.KOD_YAZRAN FROM CR.YATZRANIM WHERE CR.YATZRANIM.KOD_YAZRAN LIKE 1 איך אני מגדירה שליפה לכל הרשומות שבשם העברי שלהם יש את האות י' למשל? הכוונה שלי להשתמש בפקודת SQL כדי לשלוף תחום רשומות במקום הנוסחה INSTR כי השליפה אמורה להתבצע מטבלה ענקית ואני חושבת שפקודת SQL תבצע זאת מהר יותר.כמו-כן ערך המחרוזת לשליפה אמור להיות TRIM של משתנה. האם יש דרך לכך? אשמח לתשובות, מדובר במג'ק 9.4
 2. התכוונתי לטבלת מגיק (SHIFT+F2 .....) שמציגה נתינים מDB של אורקל.- קרי "טבלת אורקל". בכל מיקרה תודה על התשובה, התחברתי ויצרתי שאילתא. יש הודעה חדשה נוספת בקשר לכך, אשמח אם יש לך רעיון בנושא. תודה שוב. ורדה.
 3. מישהו יודע האם אפשר לקרא בצורה נוחה למשתמש (מבלי שיתעסק ביותר מדי הגדרות) מתוך תוכנית מג'ק גירסה -(לדוגמה דוח) ל-QUERY שמעביר נתונים מטבלת אורקל לאקסל? אפרט כדי שתבינו את הכוונה: מריצים דוח שהפלט שלו לאקסל. היות וכל הנתונים קיימים כבר בטבלת אורקל, בניתי QUERY שמעביר את הנתונים לטבלת אקסל, כשבאקסל נכנסים לקליטת נתונים חיצוניים. אני רוצה לדעת אם ניתן מתוכנית מג'ק () לטעון את השאילתא ישירות לתוך קובץ אקסל. תודה.
 4. אני מנסה ליצור שאילתה ODBC דרך אקסל, במטרה לשלוף נתונים מטבלת מג'ק על מס"ד אורקל. עשיתי את כל ההגדרות כמו שצריך (אם אני נכנסת עם אותם הגדרות דרך SQL+ אני רואה את ה-DB) ובכל זאת אני מקבלת הודעה של MICROSOFT של סימן קריאה בתוך משולש צהוב וה-DB לא נפתח לי. אני מדגישה שוב שהבעיה איננה בהגדרות. האם מישהו נתקל כבר בתופעה כזו? אשמח לתגובות. ורדה.
 5. הי. 1. אמרת שיש במשימה 2 קישורים - האם הם לאותו קובץ והאם אתה מעדכן ערכים שנשלפים בקישורים? 2. נסה לייצא ולייבא את התוכנית, אולי הבעיה בכלל ב-CTL. 3. נסה לטעון את המשימה וליצור תוכנית ראשית אחרת שקוראת לה, תעביר אליה את הפרמטרים הרלוונטיים ותראה מה יקרה. אל תשקיע במסכים, זה רק בשביל הנסיון. בכל מקרה תעדכן כאן מה נגמר עם הבעיה כי זה מסקרן. בי ושבת שלום. ורדה.
 6. אני לא זוכרת איך אני יוצרת ב-WORD את הסימניות. אשמח לעזרה בנושא זה. מכאן אני משתמשת בפקודת DDEPOKE במגיק וכל השאר פשוט. ורדה.
 7. תמר, ההצעה שלך טובה אבל הבעיה היא שכשאני שומרת את הקובץ כ-HTML כל הצורה של המסמך הולך לאיבוד וכשאני מחזירה אותו ל-DOC הוא נשאר בצורתו האחרונה - לא כפי שהיה במקור. האם יש לכך פיתרון?
 8. אני זקוקה דחוף להסבר קצר ותמציתי איך להעביר ממג'ק 9 משתנים לתוך מסמך WORD. עשיתי את זה פעם בגירסה 7 ואינני זוכרת כרגע מה לעשות , אשמח לעזרה.
×