עבור לתוכן
Magic DevHub

rubinproj

Members
 • הודעות פעילות

  55
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות rubinproj

 • דרגה
  Advanced Member
 1. שלום רב, גם אצלי אותה שגיאה. אצלי מותקן על WINXP SP3.
 2. מעבר ל-DB של SQLEXPRESS

  quote user="ido"תלוי בצרכים. ה-Express מוגבל לגודל של עד 4GB. אנחנו משתמשים ב-MySQL לפרויקטים שלנו, יש לו קצת עקומת למידה אבל בגדול הוא אחלה./quote וכמובן MYSQL חינמי ולא מצריך רשיונות magic ent.
 3. עובד מניסיון, לנו יש יישום שרץ על שרת טרמינל 2008 64bit ובסיס נתונים pervasive 10 32bit
 4. ובמג'יק עצמו בהגדרת שרת מסד נתונים יש התייחסות שונה מהרגיל (לדוגמא: \\main\edev)? או שעדיף להשתמש ב- במקום בשם המחשב?
 5. צודק. דרך אגב האם יש לך מושג כיצד להתקין MYSQL ברשת מקומית ללא שרת? מספיק שאני מגדיר ב- ODBC היכן השרת (\\server\db_name), או שיש צורך בהגדרות אחרות גם במג'יק עצמו? (אני לא מתקין מג'יק בכל תחנה, אני מתקין ברשת ומפנה אליו ע"י קיצורי דרך מכל תחנה). בתודה מראש,
 6. עידו תודה רבה, בעיית הקידוד נפתרה. שיניתי את כל שדות האלפא ליוניקוד (כפי שרשמת) ויצרתי מחדש את בסיס הנתונים ב- UTF8 ועכשיו הערכים מוצגים בעברית בטבלאות של MYSQL. החסרון היחידי כמובן בשימוש ביוניקוד הוא הכפלת נפח הזכרון.
 7. תודה על התגובה. האם יכול להיות שהבעיה היא בשדות אלפא עיברי? האם צריך הגדרות מיוחדות מעבר לברירת המחדל או בהגדרת המפתחות? אולי הבעיה בגרסת ה- MYSQL שהתקנתי? הגרסה היא mysql essential 5.5. דרך אגב, האם יש לך ידע או נסיון בשימוש ב- MYSQL ברשת ללא שרת? מה נקרא windows workgroup? תודה מראש
 8. שלום רב, התחלתי לדשדש בביצת ה- mysql לאחר שנשארנו ללא נציגות pervasive ואני מפתח יישום על unipass 1. + mysql 5.5 + odbc 5.1 ומקבל 2 תופעות בעייתיות: 1) שדות אלפא עם ערך בעברית מוצגים ב- DB כג'בריש (משתמש ב NAVICAT) למרות שבצעתי נסיונות להתקנת MYSQL ב- HEBREW או UTF8, עדיין נשאר ג'יבריש. במג'יק עצמו הכל נראה בסדר. 2) בטבלאות המכילים שדות אלפא עברי עם ערך עברי כאשר מבצעים שינוי למבנה הטבלה (שינוי מפתח, הוספת שדות..) לאחר אישור הודעת ביצוע הסבת נתונים בטבלה המג'יק מתקרש ועף. טבלאות ללא אלפא עברי עוברות הסבה ללא בעייה. אשמח לקבל פידבקים לבעיות הנ"ל.
 9. כדאי להוסיף לקורס המתוכנן התיחסות ל- MYSQL שמהווה אלטרנטיבה חינמית ואינה מצריכה רשיון ENTER.
 10. טוב שגיאה שלי, זה מתנהג אותו הדבר, בלבל אותי הממשק החדש, האלמנטים מסודרים אחרת מגרסאות ישנות, אין טבלאת DB שבה רואים בצורה מרוכזת את כל הקבצים המשתתפים בתוכנית.
 11. שלום לחברי הפורום, בגרסאות קודמות לגרסה 10 ניתן היה לבצע קישור לקובץ בתוך התוכנית במצב קריאה כאשר הקובץ הראשי הוא אותו קובץ הנפתח בכתיבה. האפשרות משמשת הרבה לקידום נומרטור לדוגמא: הקובץ הראשי הוא קובץ עובדים, בתוך תוכנית פרטי עובדים מבצעים קישור קריאה לאותו קובץ עובדים במיון בסדר הפוך ומקבלים מספר עובד אחרון בקובץ -> מכאן ניתן לקבוע את קוד העובד החדש.... שורה תחתונה: בגרסה 10 לא ניתן לבצע את התרגיל הזה אלא עם פספסתי משהו בהגדרות. ברגע שמבצעים קישור לאותו מקור נתונים מספר פעמים בתוכנית כל הקישורים מקבלים את אותם הגדרות. האם משהו נתקל בבעייה? בתודה מראש,
 12. בגרסה הראשונה של EDEV10 זה היה נכון וכמו כן בפיתוח זה עובד, אבל ללקוח כזה המחולל עובד רק ברשיון ENT והאמת שבדקתי את זה היום מול דני ממג'יק. בכל אופן קבלנו החלטה לערב את 2 סוגי הרשיונות אצל הלקוח כך שסוגיית המחולל נפתרה. תודה לכל המשיבים על המידע.
 13. אריאל שלום, מה שלומך? כן אני מכיר את המחולל של edev10 והוא בהחלט טוב <><>אבל... ללקוח הרלוונטי אני צריך סדר גודל של 50 רשיונות כאשר בפועל שימוש במחולל יהיה אולי ל- 5-10 משתמשים. עלות רשיון ent בשביל המחולל היא פי 3 מרשיון רגיל, מהבנתי לא ניתן לערבב סוגי רשיון שונים ולכן עלות הרשיונות מעמידה את העסקה בבעיה רצינית. חשבתי לחפש מחולל צד ג' שיתן מענה לבעייה הנ"ל.
×