עבור לתוכן
Magic DevHub

pfeifel

Members
 • הודעות פעילות

  15
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 Neutral

אודות pfeifel

 • דרגה
  Member
 1. למה אתה מניח ש 64 ביט משפר ביצועים?
 2. אם אפשר לתקן את אריק, הטיפול ב OLE/COM וב ActiveX הוא שונה, כמו שכתוב בשאלות ותשובות. OLE/COM שאינו מציג פקד על המסך ימשיך לעבוד ללא שום שינוי וללא צורך בפעולה כל שהיא. רק אובייקטים מסוג ActiveX שמציגים פקד על המסך ידרשו התאמה (בעזרת כלי אוטומטי) לפקד .NET ומשם אפשר לשלב אותם חזרה במסך. במקרה כזה כדאי לברר האם לספק ה ActiveX יש גירסת .NET לפקד שלו, ואז עדיף כבר לשלב את הפקד ה native. <?xml:namespace prefix = ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><:p> איל
 3. ביוניפס יש פונקציה לזה: < href="http://devnet.magicsoftware.com/en/library?book=en/uniPaaS/&page=Expression_Editor/DifDateTime.htm">http://devnet.magicsoftware.com/en/library?book=en/uniPaaS/&page=Expression_Editor/DifDateTime.htm
 4. לגבי השאלה הראשונה: התשובה היא כן. וגם להיפך. צריך לזכור שבסיס הנתונים היחיד הנתמך בג'ט הוא SQLite, כך שצריך לוודא שאין שימוש בתכונות שלא נתמכות שם. לגבי השאלה השניה: יש חשיבה בנושא. כרגע תצא הגירסה הנוכחית, למשתמש בודד, ונשקול שוב כשנראה את ההשפעה של זה. איל.
 5. שלום לכולם, העלינו היום שוב גירסת בטא מעודכנת. אפשר להוריד מאותו מקום < title="http" href="http://bit.ly/b08i2J" target="_blank">http://bit.ly/b08i2J , ולהתקין עדכון על הגרסא הקודמת. נשמח לשמוע תגובות והערות, תודה, איל.
 6. שלום לכולם, תודה לכל המתעניינים שהורידו וניסו את גירסת הבטא. העלינו היום גירסת בטא מעודכנת, הפותרת בעיות שהתגלו בגירסת הבטא הקודמת. אפשר להוריד מאותו מקום, ולהתקין עדכון על הגרסא הקודמת. נשמח לשמוע תגובות והערות, תודה, איל.
 7. uniPaaS Jet Beta Download

  למי שמעוניין להתנסות. שימו לב! הגירסא עדיין בבטא. < href="http://bit.ly/b08i2J">http://bit.ly/b08i2J איל.
 8. אנחנו חושבים גם על זה... רעיונות?
 9. חברים, אני לא בטוח כמה הגירסא הזו משמעותית לכם כמפתחים קיימים, אבל בשמחה. בגדול, המוצר הזה מחליף את יוניפס דיסקברי. אחת המטרות המקוריות של דיסקברי היתה למשוך מפתחים חדשים להשתמש ביוניפס, אבל בדיעבד נראה שהוא לא שירת את מטרתו. יוניפס ג'ט מנסה להתמודד עם החסרונות של דיסקברי, ולהפוך אותו למוצר יותר אטרקטיבי. הרעיון הוא להפוך את המוצר לפשוט יותר להתקנה ולשימוש למשתמש חדש, ולאפשר למפתחים לפתח אפליקציות קטנות, אפילו לשימוש מסחרי, ללא צורך לקנות רשיון. התוצאה: <> מוצר יוניפס מלא, פיתוח וריצה, מוגבל למשתמש אחד ברשת, ללא תשלום. <> תהליך התקנה משופר ופשוט, כולל תמיכה מובנית ב IIS7. <> קובץ התקנה קטן יותר להורדה. <> בסיס נתונים מובנה SQLite חדש (בסיס נתונים חינמי מבוסס SQL לשימוש במערכות משולבות, ישולב גם בגירסאות האחרות של יוניפס). זהו בסיס הנתונים היחיד הנתמך בג'ט (חוץ מ Memory). ראיתי שיש בהודעה קודמת לינק לאתר של המפתחים של SQLite. <> סט מקיף של אפליקציות דוגמא ודוגמאות פיתוח מותקנות עם המוצר ומוכנות לפעולה תוך שימוש בבסיס הנתונים המובנה ובהתקנה המשופרת. <> סרטוני הדרכה למשתמש חדש. <> עדכון גרסאות שוטף במקביל לגירסאות יוניפס האחרות. <> אין מגבלות על גודל האפליקציה, מספר הקבצים/תוכניות וכדומה. האפליקציות גם לא מוצפנות כמו בדיסקברי. ניתן לחלוק קוד בין הגרסאות. המגבלה היא על הרצה במקביל של משתמש אחד בלבד (פיתוח וריצה) כולל גישה אקסלוסיבית לבסיס הנתונים. אני חושב שזהו. אנחנו מודעים לעובדה שיש אפליקציות קיימות שמותקנות בתחנה בודדת שאולי לא יצטרכו יותר רשיון, אז שייהנו... (כי בסופו של דבר, גם אנחנו נהנה מזה). למרות שלא תכננו במקור, אנחנו שוקלים להוציא גירסת בטא לפני השחרור הרשמי. אני אעדכן כאן אם יש מעוניינים. איל.
 10. תודה על התשובה. כמוך, גם אותנו מעניין המשתמש, ולכן הפקד צריך להראות כמו הפקדים המודרניים בסביבת חלונות 7. לא היינו רוצים שיהיה למג'יק פקד מיוחד ומיושן, כי אז התלונה של המשתמש היתה: "למה זה לא כמו בחלונות 7? למה מג'יק נראה מיושן?", ובצדק. אגב, גם ב Office, בממשק הראשי (לא בתיבות השיחה), הפקדים דומים יותר לממשק של חלונות 7 מאשר לממשק הישן של XP, כך שנראה שהעיצוב החדש הוא הכיוון אליו הולכות התוכנות, ורצוי שיהיה למג'יק את הממשק המודרני ביותר. לגבי המסגרת. דבר ראשון, צבע המסגרת של הפקד אכן השתנה מכיון שהסגנון של הפקד הוא עכשיו בהתאם לסגנון של חלונות 7 (ממשק Aero) ושם יש צבעים עם נטיה לכחול. מכיוון שאנחנו מפעילים את מנגנון ה Visual Styles, המאפשר את הממשק המודרני (שכולל הצללות, שינוי צבע במעבר עכבר וכדומה), פקדים שמוצגים בשיטה זו לא מאפשרים שינוי צבעים. מגבלות אלה נועדו כדי לשמור על ממשק אחיד לכל התוכנות, ובאמת חבל שמיקרוסופט מתעלמת מההמלצות שלה עצמה בהקשר זה ולא מעדכנת את תיבות השיחה בסגנון הישן של ה Office.
 11. ראה בתמונה המצורפת את הסגנון החדש של פקד הקומבו ב windows 7 (למעשה גם בויסטה). ניתן לראות את הסגנון החדש גם ב internet explorer, גם ב firefox, וגם בדיאלוגים של מערכת ההפעלה עצמה, כמו בשמירת קובץ, או בשורת שם הקובץ ב Windows Explorer. כמו שניתן לראות, מג'יק משתמשת בסגנון העדכני ביותר של הפקד, כמו מערכת ההפעלה. הסגנון שאתה מבקש הוא הסגנון ה"ישן" של מערכת ההפעלה XP. תוכנת Office היא דוגמא לא טובה להשוואה כי היא אינה משתמשת כלל בסגנון המובנה של מערכת ההפעלה, אלא משתמשת בפקדים מיוחדים. במקרה שהראית, הפקד הוא פקד מיוחד ששמר על הסגנון הישן של XP והתעלם מהסגנון החדש, למרות שאין אחידות ב Office ויש מקרים בהם הם כן משתמשים בסגנון קצת שונה, הדומה לחדש, אבל גם הוא מיוחד ל Office. לגבי הגבולות של הפקד, בסגנון החדש הם בצבע אחר, ובמסך שלך הם פשוט מתמזגים עם הרקע של החלון ולא רואים אותם.
 12. אתה יכול להעלות לפורום תמונה עם הבעיה?
 13. נעים להכיר

  היי גל, אני עוקב באופן קבוע אחרי ההודעות בפורום. כל ההערות שעולות כאן ונראות לנו נכונות (ואני יכול להגיד שעם רובן אני מסכים אישית) מתווספות לרשימת התיקונים/שינויים לגירסאות עתידיות. מכיוון שאין לי עדיין פירוט מלא של תכולת הגירסאות הבאות, אני לא מתכוון לפזר הבטחות סרק. ברגע שאני אדע על פיתרון אחד הנושאים בגירסה עתידית, אשמח לעדכן את הפורום. איל.
 14. נעים להכיר

  חברי פורום יקרים, שמי איל פייפל ואני ה CTO החדש של מג'יק. שנים רבות עסקתי במג'יק, כמפתח עצמאי וכעובד בחברה, אבל בשנים האחרונות עסקתי בתחומים אחרים, וחזרתי לחברה לתפקיד זה רק בחודש האחרון. אני שמח למצוא פורום פעיל ואקטיבי כגון זה, ואשמח ללמוד בעזרתכם איך לקדם את המוצר ומה השותפים שלנו צריכים. כוונתי היא להחזיר את המוצר לגדולתו. למרות שרק לעיתים רחוקות אוכל לענות או לכתוב בפורום (נראה לי שהידע של חברי הפורום מכסה את רוב הבעיות), אשתדל בכל זאת לקרוא את מירב ההודעות. אני מזמין את כולכם ליצור איתי קשר ישירות, במקרה הצורך, ואני מבטיח להגיב בהקדם האפשרי. תודה לכולכם, איל פייפל
×