עבור לתוכן
Magic DevHub

Recommended Posts

שלום,

מה הדרך היעילה ביותר ליצור קובץ JSON בעל פרמטרים פחות או יותר קבועים (כלומר: כמעט תמיד יש צורך ברוב מוחלט של מפתחות הערכים) שיש לשנות רק את ערכי התכנים הפנימיים. האם כדאי

1. להחזיק טבלה/קובץ, לתת לכל מפתח מספר ייחודי בנוסף לשם המפתח, ולשלוף בכל פעם רשומות הנושאות את המפתחות הדרושים לאותו משלוח, תוך שינוי התכנים/הערכים הפנימיים.

2. לייצר בתוך התוכנית שורות שורות של מפתחות פלוס ערכים מתאימים, כלומר: בתוכנית עצמה, במסגרת מבנה הפלט תהיינה כל השורות הרלוונטיות?

תודה

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בקובץ למיזוג 

[
<!$MGREPEAT>
<!$MG_REC>
<!$MGENDREPEAT>
]

MG_REC זה הרשומה שלך לדוגמה : 

{"ID": "MagicValueID", "Name": "MagicValueName"} 

זה מתאים לכל תוכנים , רק לא להתבלבל בסדר פסיקים וסוגריים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי צבי,

בנוסף לדרך שפיטר ציין שהיא דרך הכי פשוטה ונוחה למג'יקיסטים ,קייימת דרך גם מאוד פשוטה לבנות json אם אתה עובד עם גרסאות מתקדמות של sql server וכמובן .net

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

מתברר ש ה web service  אינו אלא httpput (כך נראה) שבאמצעותו אני אמור לשלוח קובץ json  לשירות. הבעיה כרגע היא שהשירות דורש Header ןבאותו מוסד יכולים רק לספר לי איך נראה ה header כשהוא נשלח מתוך תוכנת Fiddler (יכול להיות שגם בעזרת Postman).

אני אוסף תוכן לתוך שדה BLOB כאשר הנתונים מוכנסים בתצורה שמוצגת בקובץ המצורף.5b268e64a10b3_.thumb.png.cd1d31e27823cf5bca22db4444811e99.png

כמובן שהשורה הראשונה אינה כולל trim(body

ה title אמור להיראות כך: לפחות בביצוע מתוך fiddler  .

Content-type:  application/json; charset=utf8 (אני משער שהערך של UTF ניתן לשינוי).

מכל מקום: מה שאני מקבל אחרי ביצוע HTTPPOST הוא:

5b268c05c798f_.thumb.png.069e753c9e1c2e840f27d87f6bd09165.pngב

בחלק העליון נראית התשובה ל HTTPPOST ובחלק התחתון נראית רק האות c - האות היחידה שעברה והיא הראשונה ב header. לפני צירוף ה header נקלט רק סוגריים מסולסלים יחיד כהתחלת הקובץ. האם ייתכן שנשלח רק תו יחיד?

תודה

צבי גרייבר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום ותודה לכל מי שרצה להשיב,

מתברר שהבעיה נעוצה בשדה ה blob: גיליתי בדרך הקשה שבניגוד לשדה טקסט, אין להכניס נתונים לשדה blob בחלקים, כלומר בהמשכים באמצעות trim(blob) והוספת נתונים בהמשך כי הוא מוחק כל מה שהיה ומשאיר, ככל הנראה, רק אות אחת.

יומטוב

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.