עבור לתוכן
Magic DevHub
zvi

שמירת תוכניות לפני ואחרי עדכון

Recommended Posts

שלום,

אחרי כל עדכון תוכנה בידי מיקרוסופט, נעלמת לי ספריה בשם MP הנמצאת תחת C:\users\"user"\uppdata\local\temp. מאותו רגע, בכל כניסה או יציאה מתוכנית מג'יק מופיעה הודעה שאין אפשרות לשמור את התוכנית, ובמו כן הכניסה והיציאה נמשכת זמן רב (עד שהמחשב מבין שאינו מוצא את הספרייה). לאחר שאני חוזר ומוסיף את הספרייה  - העניין מסתדר.

מישהו יודע 1. איך מונעים מחיקה של ספריה זו. או לחלופין: 2. איך גורמים למג'יק לבצע את השמירה הזמנית במקום אחר, שאינו נמחק בכל פעם.

תודה

צבי גרייבר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי צבי ,

1) ברמת הרשאות של התיקיה אתה יכול למנוע מחיקה.(כפתור ימני PROPERTIES על התיקייה)

2) על מנת לשנות הפניה של קבצים זמנים תוסיף רק בקיצור דרך שם לוגי עם הפניה.כמובן תוודא שיש הרשאות מתאימות לתיקיה.

שים לב שלפי מג'יק לא ניתן לשנות את הגדרה אם תוסיף את זה ישירות ל INI

If A logical name using A reserved name is manually defined in the INI file, it will be disregarded.

/[MAGIC_LOGICAL_NAMES]TempDir=path

תנסה תגיד לי אם זה עובד לך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

1. לא מצאתי אפשרות למנוע מחיקה של אותה ספרייה. יכול להיות שזה בגלל המיקום שלה, כפי שכתבתי בהודעה המקורית, או בגלל העובדה שזה תחת ספרייה המוכרת בשם Temp/

2. הדרך השניה - לא צלחה. המערכת פשוט לא קיבלה את השינוי והמשיכה להתייחס לספרייה המדוברת.

לילה טוב

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

תודה: זה כן עובד. כנראה שרק בתצורה של קובץ, מעין extention ל INI, ולא כתוספת בשורה עצמה.

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי צבי, זה מה שכתבתי או תוספת ישירה בקיצור דרך או קובץ ini נוסף משורשר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.