עבור לתוכן
Magic DevHub

Recommended Posts

שלום לכולם .יצרתי קובץ CABINET ,  הגדרתי הכל ב INI והפעלתי מ RUNTIME כשהתוכנה מתחילה לעבוד אני מקבל הודעת שגיאה 

error1.JPG.33810c100b5da96cf2bf21b61cbe35db.JPG

מצורף ה LOGIC של MAIN PROGRAM

error2.JPG.7ac136f2aaa979987e19e2993f83113f.JPG

במקום TASK PREFIX כתבתי 

error3.JPG.1c85c60eddfe4bc46fe83ee1d9d43bc8.JPG

אבל כשאני מריץ את התוכנה ב RUNTIME תוכנה מס 99 ו 3 לא עובדות ואני לא מקבל הודעת שגיאה הפוך מהמצב הראשון שהשתמשתי ב TASK PREFIX התוכנות 99 ו 3 עובדות אבל מקבל הודעת שגיאה 

לטיפולכם המסור אודה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי,

קודם כל אתה צריך להחליט באיזה דרך אתה רוצה להפעיל את התוכניות שלך כקריאה ישירה ב TASK PREFIX או בצורה שניה כאירוע.

אם אתה רוצה שזה יעבוד בדרך השניה כאירוע, אתה צריך להפעיל אותו בTASK PREFIX לפי RUNMODE שתבחר ,האם ביצעת את זה?.

מה שאתה מציג זה מה אירוע אמור לבצע אבל לא מפעיל אותו בשום מקום.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגבי התרסקות תפעיל DEBUGER בפיתוח ותראה למה זה נופל,גם קובץ שגיאות יכול לתת לך אינדיקציה,הוא נוצר באותה תיקיה איפה שECF שלך יושב בנוסף ל MGERROR כללי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 שעות romang אמר:

הי,

קודם כל אתה צריך להחליט באיזה דרך אתה רוצה להפעיל את התוכניות שלך כקריאה ישירה ב TASK PREFIX או בצורה שניה כאירוע.

אם אתה רוצה שזה יעבוד בדרך השניה כאירוע, אתה צריך להפעיל אותו בTASK PREFIX לפי RUNMODE שתבחר ,האם ביצעת את זה?.

מה שאתה מציג זה מה אירוע אמור לבצע אבל לא מפעיל אותו בשום מקום.

אם אני מפעיל את האירוע מה TASK PREFIX זה מתרסק . אבל אם אני מפעיל אותו מכפתור זה עובד ב 100%

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי ,

עם DEBUGER (תפעיל כפתור מצב ניפוי שגיאות) הכי טוב,תוסיף נקודת עצירה וכך שלב שלב תעבור על כל התהליך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לבדיקה מהירה בלי DEBUGER אתה יכול לנטרל חלקים של התוכנית וגם לבדוק באיזה תוכנית זה נופל כאשר אתה עומד על שורה מסוימת תלחץ ctrl+shift+d ואז שורה זו לא תופעל.בשביל להחזיר לפעולה אותה שורה ctrl+shift+d

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו