עבור לתוכן
Magic DevHub
avi

הודעת שגיאה בתוכנית מובייל

Recommended Posts

תוכנית מובייל פשוטה עם שני שדות מקומיים בלבד שמנסה להפעיל דרך WiFi
מקבל את הודעת השגיאה הבאה במכשיר הסלולארי:

Attempt to invoke virtual mathod'int com.magicsoftware.richclient.r.t.HandlersTable.getSize()' on null object refference

בדקתי תיקשורת WiFi בין המובייל לבין המחשב - תקינה
ביטלתי את ה FireWall לוודא שהוא לא הבעיה
הסטודיו פועל במוד  Background
הברוקר מראה קבלת בקשות נכנסות
ה IIS מופעל ונבדקו כל ההגדרות שבהוראות ההתקנה
קובץ ההפעלה נמצא בתיקיית wwwroot ומוגדר תקין
מפעיל את התוכנית עם האפליקציה של מגיק מ playstore
גירסת מג'יק xpa 3.2a

למרות כל הבדיקות הנ"ל, עדיין ממשיך לקבל את הודעת השגיאה
מאחר ובסדנא במג'יק בנושא, הצלחתי להפעיל מהמובייל את התוכנית, אני מניח שהבעיה היא
במחשב שלי.
אשמח אם מישהו נתקל בשגיאה זו ויכול לעזור בפתרון

תודה
אבי אבקסיס

נערך היום על-ידי avi

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי ,לדעתי בעיה היא ב client שנמצא ב play store שהורדת ,הגירסה שם יותר ישנה לפחות הייתה שקיבלתי בעבר אותה הודעה.תיקח client מתוך התקנה של מג'יק מספריה של Android עם סיומת .apk או לחילופין תייצר משלך ,יותר מורכב קצת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן, תודה

לפני שאני יאלץ את המכשיר הספציפי להפעיל את האפליקציה אני מקווה למצוא פתרון לזה שהאפליקציה
מה playStpre תעבוד תקין כדי שאוכל להראות ללקוח שלמגיק יש מה להראות ,וצריך שהוא יתחבר עם המכשיר שלו.

עשיתי בינתיים בדיקה להפעלה מטאבלט iOS, שהאייקון שמותקן בו הוא מלפני כמעט כשנה, ומהטאבלט האפליקציה עובדת.
ואילו ממכשיר האנדרואיד שלי LGG3 מתקבלת הודעת השגיאה.
Attempt to invoke virtual mathod'int com.magicsoftware.richclient.r.t.HandlersTable.getSize()' on null object refference  

הסרתי במכשיר האנדרואיד את האייקון של מג'יק והתקנתי מחדש מה playStore אולם התקלה לא נפתרה. נראה שיש במחשב הגדרה לא נכונה עבור אנדרואיד.
מקווה שמישהו מכיר את התקלה הזו

תודה על כל עזרה בנושא

אבי אבקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי אבי,

אתה מתעקש שיש לך בעיה במחשב במקום לבודד אותה :)

תבצע הסרה של client במכשיר האנדרויד ,תעתיק למכשיר את קובץ עם סיומת MagicDev.apk מתוך תיקיה של RIAModules\Android תחת התקנה של מג'יק וסביר להניח שזה יעבוד לך.

לפני שאתה מתקין במכשיר עמצו תחת SECURITY > unknown sources צריך להדליק דגל אם הוא כבוי, אחרת לא תוכל להתקין תוכנה מחוץ ל playstore

גם אם תתקין כמה פעמים מה playstore  זה לא יעזור אם ה client שנמצא בחנות שונה מגרסה שאתה מריץ. צריך לבקש ממג'יק שיעלו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי רומן

אני יעשה מה שאתה מציע,
בינתיים הצלחתי לבודד חלק מהבעייה - הבעיה היא רק אם מנסה להפעיל את ה APP במכשיר אנדרואיד, ניסיתי בכמה
מכשירי אנדרואיד שהבאתי ואותה הודעת שגיאה.
במכשיר אייפון זה עובד ללא הודעת שגיאה
בכיתת לימוד במג'יק מהאנדרואיד שלי זה כן עבד ללא הודעת השגיאה.
רומן, לאיזה תיקייה באנדרואיד יש להעתיק את ה  MagicDev.apk  ? רק העתקה זה מספיק ?
תודה
אבי אבקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי אבי,apk זה קובץ התקנה .קיימות כמה דרכים להתקנה.הכי פשוט תשלח את הקובץ ל אי מייל ו תפתח אותו מהאי מייל ,DBL click על הקובץ. רק לפני תוודא במכשיר אנדרואיד כפי שכתבתי קודם שהוא פתוח להתקנה של תוכנות מחוץ ל חנות play store

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי רומן

עשיתי מה שהצעת, שלחתי לאימייל שלי את ה APK והתקנתי וזה עובד

נראה שה APP של מג'יק לא תקין ב play store
תודה

אבי אבקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי אבי ,

מצוין :)

לגבי מה שיש ב playstore כנראה שמג'יק לא עדכנו את הגרסה כפי שכתבתי.

בכל מקרה זה מיועד רק לצרכי פיתוח ,אומנם זה יכול לשמש גם יצור ,אבל במקרה הזה עדיף לייצר client(.apk) משלך עם איקון וכל מנה שינויים שתרצה לבצע  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי רומן

צודק,
מצאתי תיעוד טכני של מג'יק שבו הם מביאים לתשומת לבך שאין להסתמך על הקליינט שיש ב playStore או ב AppStore
לצורך בדיקות או ייצור, כי הקליינטים האלה הם לשימוש פנימי של מג'יק ולא מבצעים עבורם עידכון שוטף.

אפשר למצוא את זה ב HELP - ממוסגר בהבלטה מתחת לכותרת של המסמך הבא:
Concept Paperes > Developing Mobile Applications < Installing an Application on  Mobile Device or Simulator
Note:

You should not rely on the generic client available on the Google Play store or the Apple App Store for testing or production. These clients are for Magic internal purposes, and are not updated frequently.

תודה
אבי אבקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.