עבור לתוכן
Magic DevHub
yoav.libal@gmail.com

עזרה בהתקנה של RUNTIME וכיוון האפליקציה

Recommended Posts

הי,

עבודה בסביבת חלונות. XPA3.1, רשת מקומית - הכי טריוויאלי שיש.

מעוניין לתת למשתמש אחד לעבוד עם התוכנה לניסיון.

התקנתי RUNTIME, כיוונתי את הרישיון למקום הנכון ואז מתקבלת הודעת שגיאה שלא הגדרתי את האפליקציה (מה שנכון נכון).

אחרי תלאות מרובות, מצאתי מסמך שכתוב בלשון לא ברורה לחלוטין, ללא דוגמא אמיתית שאפשר להתייחס אליה ברצינות.

כך בזבזתי שעתיים מחיי.

מה שהצלחתי להבין זה שבתת המחיצה שממנה אני מריץ את הRUNTIME.EXE יש מחיצה שבה מגדירים קובץ בשם setenv.bat שבו מגדירים את המיקום של הקובץ projectsstartup.xml

בקובץ projectsstartup.xml מגדירים את הפרויקטים שאותם המשתמש יכול להפעיל? 

למה אי אפשר לכתוב שני משפטים ברורים בPDF של ההתקנה כיצד לעשות את זה? לא ברור.

משום מה אני ממשיך לקבל את ההודעה שאין הגדרה לפרויקטים ואני צריך את עזרת הפורום המכובד.

שאלה ובקשה:

השאלה, האם בקובץ projectsstartup.xml צריך להגדיר שוב את הרישיון?

הבקשה: אם מישהו בבקשה רבה יכול לצרף קובץ עם דוגמית פשוטה שבה כל מה שיש לעשות זה לתקן את הPATH למיקום הקובץ.

תודה מראש,

יואב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום יואב,

1) האם יצרת קובץ ריצה ECF

2) מה כתוב לך ב START IN של קיצור דרך

3) תבדוק את זה גם

http://kb.magicsoftware.com/articles/bl_Reference/Using-Magic-xpa-in-a-Network-Installation-xpa/?l=en_US&fs=Search&pn=1

לדעתי הלכת לכיוון הלא נכון עם  setenv.bat ו  projectsstartup.xml ,זה קשור לBROKER החדש GIGASPACE ואין לך צורך בזה .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קובץ ריצה יצרתי, כמובן.

השאלה היא באיזה קובץ קונפיגורציה מעדכנים את שם ומיקום הפרויקט? פעם היו מעדכנים זאת בmagic.ini. לזה לא הצלחתי למצוא תשובה דוגמא.

בSTART IN כתובה המחיצה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשר להגדיר את זה ב כמה מקומות.

1) במג'יק INI תחת MAGIC_ENV יש לך פרמטר StartApplication,כמובן לדעתי עדיף להגדיר שם לוגי למיקום ומס.גרסה.+שם לוגי למיקום פרויקט

דוגמא:

%ECF%TEST_%VERSION%

2) בקיצור דרך עצמו על ידי שירשור 

C:\Magic\MgxpaRuntime.exe /startapplication=full path to an ECF file  /ini=full path to the application's ini file

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו