עבור לתוכן
Magic DevHub
מלכי

זיהוי קבוצת משתמשים למשתמש

Recommended Posts

אני צריכה להציג ללקוח את רשימת הUSERS שלו עם קבוצות המשתמשים השייכים לכל USER.

האם יש פונקציה/דרך אחרת לקבל מידע זה מהמערכת?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי,

אין לך פונקציה שעושה את זה.

2 דרכים לביצוע:

1) להחזיק בDATABASE טבלאות של משתמשים,קבוצות,הרשאות.לבנות מסך ניהול משתמשים דרך מערכת שכל פעם שמוסיפים /מעדכנים משתמש לעדכן גם טבלאות ב DATABASE ו גם קובץ משתמשים של מג'יק. יש תוכנית לדוגמא ב SAMPLES PROJECTS SE03.

2) בעזרת UTILITY שמגיע בהתקנה של מג'יק MgUsrDmp.exe לשלוף כל המשתמשים והרשאות או לבנות תוכנית במג'יק שתבצע את זה אוטומטית ותציג.

כאן יש תוכנית דוגמא שכתבתי פעם ששולפת את זה https://groups.yahoo.com/neo/groups/magicu-l/files נקראת ExtractUsers כתובה בUNIPAAS 1.9.

ל 2 הדרכים משתמש שמבצע את זה חייב להיות בקובת SUPERVISOR

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש פונקציה ב NTGET.DLL, שנקראת  ntget.get_user_groups (UDP)

נראה לי שזה יכול לעזור לי. הפעלתי אותה וקיבלתי שגיאה :Failed to load driver.

חיפשתי באינטרנט אם יש התקנה של הDLL ולא מצאתי.

האם מישהו מכיר/יודע איך מגיעים לDLL?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה קבוצות אתה מחפש ? של משתמש ב DOMAIN או בקובץ משתמשים של מג'יק?

אם בקובץ משתמשים של מג'יק ,מה שרשמתי,אם משתמש ב DOMAIN,בעזרת GET.DLL או כל DLL אחר

כאן אתה יכול להוריד GET.DLL

http://mggen.free.fr/

וכאן עזרה איך להפעיל פונקציה שאליה דיברת

http://mggen.free.fr/main.html

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראיתי שזה באמת לא מציג את הנתונים מקובץ המשתמשים של מג'יק.

אני מנסה לפתוח את הקובץ ששלחת https://groups.yahoo.com/neo/groups/magicu-l/files  ומקבלת שגיאה 

You need to be A member to perform this action

אני מוגדרת כמשתמש בYAHOO ובכל זאת הוא לא נותן לי לצפות בזה.

מה עושים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-‎14‎/‎09‎/‎2016 at 13:39 romang אמר:

הי,

אין לך פונקציה שעושה את זה.

2 דרכים לביצוע:

1) להחזיק בDATABASE טבלאות של משתמשים,קבוצות,הרשאות.לבנות מסך ניהול משתמשים דרך מערכת שכל פעם שמוסיפים /מעדכנים משתמש לעדכן גם טבלאות ב DATABASE ו גם קובץ משתמשים של מג'יק. יש תוכנית לדוגמא ב SAMPLES PROJECTS SE03.

2) בעזרת UTILITY שמגיע בהתקנה של מג'יק MgUsrDmp.exe לשלוף כל המשתמשים והרשאות או לבנות תוכנית במג'יק שתבצע את זה אוטומטית ותציג.

כאן יש תוכנית דוגמא שכתבתי פעם ששולפת את זה https://groups.yahoo.com/neo/groups/magicu-l/files נקראת ExtractUsers כתובה בUNIPAAS 1.9.

ל 2 הדרכים משתמש שמבצע את זה חייב להיות בקובת SUPERVISOR

רומן שלום,

אני מחפש משהו דומה ובעיקר הפוך: אני רוצה להוסיף משתמש למערכת (משתמש מג'יק). רציתי להשתמש בפקודת usradd אך לא ברור לי מה משמעות ה user information. איני רואה היכן האפשרות להכניס למשתמש הרשאות וקבוצות.

תודה

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי צבי,

קודם כל בשביל להוסיף משתמש אתה חייב להיות בקבוצת supervisor.

לגבי user information משמעות היא מידע נוסף שאתה יכול להגדיר למשתמש ,אתה יכול לראות את זה בקובץ משתמשים בלחיצה על ALT+ENTER על שורת המשתמש ב UNIPASS והלאה,מה שמחזיר לך פונקציה user(2).

בגדול אתה לא חייב לשים שם כלום,תשלח ריק

מנגנון מלא של עבודה עם הוספה/מחיקה/עדכון משתמש יש לך בתוכנית RSE03 - ב Rich Internet Samples או ב תוכנית 

SE03 ב Online Samples

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט

רומן שלום,

תודה על תשובתך. הסתכלתי על תוכנית SE03 וירדתי לעומקה. הפעולות עצמן פשוטות למדי אך עד כה לא הצלחתי להבין דבר אחד - העיקרי והחשוב ביותר: בסוף כל הטיפולים בקבצים הפנימיים, כיצד מתעדכן קובץ המשתמשים החיצוני (usr_std.eng). לצורך הבדיקה, ולאחר שפתחתי משתמשים שונים והצמדתי להם הרשאות שונות, אפילו ביצעתי ctrl+g על קובץ המשתמשים הפנימי וביצעתי שינוי בשם המשתמש. פעולה זו לא שינתה דבר בקובץ החיצוני הנ"ל. אולם לאחר שנכנסתי שוב להרצת התוכנית ולחצתי על כפתור update user file, הוא ביצע את השינוי גם בקובץ החיצוני  (usr_std.eng) בלא שביצעתי לו עריכה כלל. שיעתי שהעדכון מתבצע בתוכנית שאחריה, אבל גם שם לא מצאתי את הקשר לקובץ החיצוני.

האם תוכל להסביר לי כיצד נעשה עדכון זה?

תודה

צבי 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי צבי,

אם תסתקל בתת משימות של אותה תוכנית יש לך עדכון שדה Success שבכל עדכון כזה יש הפעלת פונקציה של הוספת /עדכון/מחיקה של משתמש,תלוי בפעולה שביצעת.

כמובן שעדכון בטבלאות אתה רואה מיד ,לאומת קובץ משתמשים של מג'יק שאתה חייב לצאת ממערכת בשביל לראות את השינוי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

איך לא שמתי לב: עיקר החוכמה היא בפקודה rightadd שמשום מה לא זכרתי אותה.   תודה.

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם רק היו מוסיפים פונקציה למחיקה של הרשאה/קבוצה בודדת .

וגם יכולת רק לשנות את הסיסמה שלו , כי אחרת צריך למחוק אותו וליצור מחדש ואז זה אומר לנהל את כל ההרשאות והקבוצות שלו ...

זה דבר כל כך טריוויאלי - לשנות סיסמה .

נערך היום על-ידי magic-line

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אריאל צודק בהחלט...

אריק, אולי אפשר להוסיף לפיתוח באחד הגרסאות הבאות,כי זה באמת אמור להיות דבר בסיסי.

תודה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו