עבור לתוכן
Magic DevHub
MaorLinn

התנהגות מוזרה מאד בגרסה 9.4

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה שכבר נתקלתי בה בכמה מקומות שונים באפליקציה שלי ורציתי לדעת אם מישהו מכיר את זה או יכול לעזור:

מקרה 1 - יש לי תכנית מקוונת. ברמת RS יש סדרה של פקודות, ובסוף שמתי קריאה לתכנית MESSAGE שאמורה לפתוח הודעה, והמשתמש אמור לעשות OK. כשהתכנית רצה, אני רואה שהחלון של ה-MESSAGE מבזיק לרגע ונסגר מעצמו, ולא נפתח ומחכה ללחיצה של המשתמש על הכפתור.

מקרה 2 - יש לי תכנית אצווה. אני מעוניין לראות מה קורה שם, אז הפכתי אותה ל"פתח חלון = כן", ו"הרשה תפריט = כן", כדי לראות מתי היא רצה, ולהציג למסך את הרשומות שהיא מעבדת.
גם כאן - החלון רק מבזיק לרגע ולא נשאר פתוח, לא שואל אותי אם להפעיל (כמו שהוא אמור לשאול) וממהר להיסגר.

האם מישהו נתקל בתופעה המוזרה הזאת?

למה התכניות לא נשארות פתוחות ומחכות לאינטראקציה עם המשתמש כמו שצריך?

בתודה ובייאוש,

מאור.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שהתכונה "סגירת חלון" ב Ctrl+C מוגדרת כ"כן", תשנה ל"לא".

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי רומן!

אני אשנה ל"לא", אבל מה עם התכונות האחרות שהוא מתעלם מהן?

אם שמתי "אפשר תפריט אפשרויות" אז בכניסה למשימה הוא אמור לשאול אותי אם להפעיל, ולחכות לתשובה, ואז בסוף הוא אמור לשאול אותי אם להפעיל שוב, ולחכות לתשובה.
זה לא קורה.
הוא מציג את השאלה אבל מיד סוגר אותה, כאילו מישהו לחץ על "לא".

יש לך מושג למה זה יכול לקרות?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תפעיל Debugger/Monitor
ותעקוב אחרי הפעולות שמתבצעות
יתכן ויש שגיאה שסוגרת את החלון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נתקלנו בתופעה כזו, במקרה שהקריאה לאותה תכנית message או מקוונת אחרת, מתבצעת תוך כדי יציאה ממשימה, או תוך כדי מעבר בכרטסת מלשונית ללשונית.<?xml:namespace prefix = O ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:p>

במקרים אלו המג'יק במצב "יציאה", ולכן הוא יוצא גם מהתכנית המקוונת אליה שלחת אותו ואתה מצפה שיעמוד בה על הכפתור.<O:p>

אין לי בשורה טובה, כי לא כל כך הצלחנו לפתור את התופעה המרגיזה.

בהצלחה, <O:p>

<O:p> 

אסתר - מטריקס<O:p>

<O:p>

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש