עבור לתוכן
Magic DevHub
adi_sys

יצירת מסה של קבצי PDF - מגיק 9.4

Recommended Posts

שלום,

מגי'ק 9.4SP8 בסיס נתונים SQL 2008

המשימה היא לרוץ על טבלת לקוחות וליצר קובץ PDF לכל לקוח ולקוח שמכיל תנועות הנה"ח לכל חודש.

התקנתי מדפסת PDFCREATOR הבעיה היא שלא מצליח לשנות את שם הקובץ בתום משימת ה I/O מאחר ומגיק מנסה ליצר את הקובץ שוב לפני שהוא הושלם ע"י PDFCREATOR 

ניסיתי תרגיל של השהיה של 10 שניות בין כל פתיחת I/O אך זה מסורבל ומסרבל את התהליך.

בסך הכל אני רוצה ליצר קבצי PDF ולתת להם שם (מספר לקוח לדוגמא) תוך כדי היווצרותם.

האם למישהו רעיון ?

תודה מראש

Adi_sys<?xml:namespace prefix = O ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:p>

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה לפתוח משימת אב שבה תרוץ על לקוחות וכל פעם תרד למשימת עם I/O ושם של הקובץ PDF דינאמי (תלוי במספר לקוח למשל) ,  לא ניתן לשנות שם של הקובץ  כל עוד I/O פתוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

בגרסה 9.4 לא ניתן לתת שם לקובץ בצורה דינאמית - שם הקובץ נגזר מתוכנת ה PDF המותקנת (כמובן ש I/O נפתח כמשימת בן עבור כל לקוח).

הפיתרון היחידי הנראה לי, הוא לתת שם לוגי ב I/O ולשנות אותו באופן דינאמי (תוכנת ה PDF גוזרת כנראה משם את שם הקובץ שהיא מייצרת).

אם יש רעיון נוסף, אשמח לשמוע.

adi_sys

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי,

אתה יכול לשנות שם קובץ I/O על ידי הגדרת שם לוגי בשם  I/O כמו בתמונה המצורפת,ואז מג'יק יצר לך קובץ בשם שהגדרתה.

אומנם זה לא היה בתיעוד של מג'יק 9.4 ,אבל יש בתיעוד של UNIPAAS

<A href="http://community.magicsoftware.com/en/library?book=en/Magicxpa/&page=programs/I_O_Device_Repository.htm">http://community.magicsoftware.com/en/library?book=en/Magicxpa/&page=programs/I_O_Device_Repository.htm 

output.zip

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כבר יושם ... תודה

באמצעות INIPUT שותל בצורה דינאמית את מספר הלקוח ב I/O (שם לוגי) - עובד מצויין !

adi_sys

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ

אבל אני ממש מופתע שעדיין עובדים פה עם מג'יק 9.4

אני הייתי מהתומכים הגדולים ביותר של מג'יק 9.4 ושנים עבדתי איתו ולקח לי הרבה זמן עד שעברתי ליוניפאס

אבל עכשיו, כאשר יוניפאס 1.9 כבר יציב מאוד מאוד, לא פחות מ 9.4 אני לא מסוגל לראות יישום ב 9.4

ביוניפאס יש הכל מהכל. אני חושב שכל אחד חייב לעצמו לנסות לעבור בעצם לא לנסות. לעבור וזהו. לקפוץ לבריכה.

יש היום כלי הסבה נהדרים , חינם , כולל ביטול רשומה ראשי והפיכתם אוטומטית לאירועים

הסבתי יישומים עם אלפי תוכניות ומאות קבצים וזה עבר חלק לגמרי.

פשוט חבל להשאר עם 9.4 . זה בזבוז ..

זאת דעתי בכל אופן

(אגב ביוניפאס כמובן ניתן לייצר אוטומטית קבצי PDF

ולשמור אותם באיזה שם שרוצים.

זה מתקשר לשרשור המקורי.

ישי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטרף לדעתך

ב 1.9 יש יכולות נהדרות

והיא מאוד יציבה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שכתבת !<?xml:namespace prefix = O ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:p>

עבדתי בעצמי על 1.9 אצל אחד הלקוחות שלי, תקופה לא קצרה.<O:p>

אבל, לך תשכנע את המנכ"ל להוציא עשרות אלפי שקלים על שידרוג כאשר 9.4 עובד בצורה מעולה !<O:p>

<O:p> 

Adi_sys<O:p>

<O:p> 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר