עבור לתוכן
Magic DevHub
zvi

ספריות מסמכים עבריות (XPA 1.9 תחת Windows 7)

Recommended Posts

שלום לכולם ופורים שמח,

אני רוצה להציג ללקוח ספרייה (שמשתנה מידי פעם) בה יוכל לפתוח קובצי וורד, PDF או אקסל כבחירתו. הדבר עבד עד כה בגירסא 9.4 תחת XP. בנוסף, יש מקרים בהם אני רוצה להציג לו קובץ מסויים.

הבעיה: שמות הספריות אצל הלקוח הן בעברית, ואף כוללות רווחים. ניסיתי "לעטוף" את הכתובת במרכאות משני הצדדים, הן את כתובת הספרייה בלבד והן ביחד עם שם הקובץ ולחוד. בכל פעם קיבלתי ספריה קבועה, היא ספריית המערכת. כמו כן, כאשר בחרתי במו ידי את הספרייה המתאימה והקלקתי, המערכת פשוט "משכה" את שם הקובץ (בביצוע FileDlg) ואחר לא עשתה דבר; במקרה של הקובץ המסויים, הודיעה ש"לא ניתן לבצע את הפקודה".

כאשר הפכתי את שמות הספריות לאנגלית (שמות הקבצים נשארו בעברית), הכל פעל כשורה. יתרה על כך: אינני משתמש כלל בפקודת FileDlg, אלא נותן שפ קובץ שאינו קיים ומבצע פקודת מערכת עם המיקום ושם הקובץ. וכך זה עובד יפה באנגלית בלבד, והמשתמש פותח וסוגר קבצים כרצונו ובחזרתו (וגם במקביל) חוזר למערכת.

כיצד עוטפים נכון?

תודה

צבי גרייבר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

אם "בצע פקודת מערכת", שבה נתתי לו את שם הקובץ (כולל נתיב) כ"פקודה", נחשבת כפקודת DOS, אז כן - נתתי. אם לאו, אזי איני יודע למה כוונתך.

תודה

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כוונתי ל start->run>cmd ב windows  ואז להדביק בחלון DOS את הפקודה שאתה מנסה להריץ ב UNIPAAS ולראות אם זה כן עובד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום ותודה על ההתייחסות,

לנושא הראשוני אין זה יכול לעזור משום שמה שאני רוצה הוא להציג תוכן של ספריה, ולאפשר למשתמש לפתוח בה קבצים כאוות נפשו. יש פקודת dos כזו?

ערב טוב

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בניתי אפליקציה שמשתמשת בפונקציה FileListGet.

האפליקציה מצליחה לקרואה את התוכן של הסיפריה (שמות קבצים בעיבירת) ומציגה אותם, אך בניסון לשרשר את שם קובץ בעיברית + שם סיפריה (מסלול שקיים בו שם תיקיה בעיבירת) מבלבלת את השם קובץ המלא.

מצורף קובץ יצוא + תמונה המראה את המצב

EX.zip

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן וגנדי:

תודה, תודה רבה!

זה חמוד לאללה!!!

חג שמח

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה