עבור לתוכן
Magic DevHub
romang

העלאת ברוקר UNIPAAS 1.9M

Recommended Posts

שלום לכולם,

האם משהו נתקל בבעיה :

אני מנסה לעלות מערכת דרך ברוקר.

ביצעתי כל הגרדרות הדרושות בקובץ mgrb.ini

ככה נראת הגדרה

test= uniRTE.exe /DeploymentMode=B /ini=L:\uniPaaS1.9m\ааа.ini /user=ааа,C:\uniPaaS1.9m,,,0,1

כשאני מנסה לעלות אותה ב BACKGROUND ה ברוקר עצמו עולה אבל לא מעלה את האפליקציה.

אותה מערכת עולה בלי שום בעיה ב  /DeploymentMode=R

משהו יש לו רעיון?

תודה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה את זה :

test= uniRTE.exe /DeploymentMode=B /ini=L:\uniPaaS1.9m\ааа.ini /user=ааа,C:\uniPaaS1.9m,,,1,1

שיניתי בסוף במקום 0- ל - 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניסיתי גם זה ולא עבד,אולי בעיה ברשיון? MGENT1 או ב INI?

בטח יש לך איזה מערכת שרצה,אולי תוכל לעלות INI בלי שמות של שרתים אני אשוואה בין הפרמטרים..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

PORT2SMS = D:\uniPaaS\Development\uniRTE.exe /ini=D:\uniPaaS\Port2SMS\magic.ini /DeploymentMode=B /LicenseName=MGENT1 /ActivateRequestsServer=Y,D:\uniPaaS\Development,,1,1

שים לב סוף של השורה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אריאל ,הצלחתי.

בעיה הייתה אחרת בתוך קובץ INI.

יש לי עוד שאלה בדרך:

בתצורה של היום של מג'יק 9.4 היה לנו מוגדר ברוקר בשרת ב בRUNTIME עם חלון פתוח כל הזמן

ואם מנוע באויר <U>בלי אפליקציה.ברגע שהייתה מתקבלת פניה הברוקר היה מעלה את האפליקציה ,מבצע איזשהו תהליך ואז מוריד אפליקציה ומשחרר את המנוע.

אני מעריך שתהליך נעשה על מנת לחסוך ברשיונות.

ב UNIPAAS אני ניסיתי לבצע משהו דומה אבל בלי חלון פתוח ב BACKGROUND

ביצעתי הגדרות ב MGRB,העלתי ברוקר עם מנוע אחד בלי שם אפליקציה ,אבל כאשר אני מבצע פניה לאותו SERVICE  לא מצליח לקבל פניות ,רק כאשר אפליקציה באויר.

האם זה אפשרי בכלל ב UNIPAAS

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למיטב ידעתי כאשר אתה מפעיל בbackground הוא מסוגל לעבוד כשרת יישומים בלבד.

בנוסף ידוע לי שהגבילו יכולות שקשורות לברוקר ולריצה מגרסה 10 משיקולי רישוי (אני לא בטוח שזה נכלל בהגדרה ולא זוכר בדיוק מה שינו, רק זוכר ששינו).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי ,

בגירסה 9 מנוע אחד היה יכול לטפל בכמה אפליקציות (היה מחליף בינהם לפי הצורך)

ביונפס הדבר לא אפשרי , אתה חייב להגדיר לכל מנוע אפליקציה משלו לטיפול .

לכן אני מניח שמה שאתה מנסה לעשות , לא יעבוד ... האמת אני גם לא מבין למה אתה צריך את זה בדיוק ככה .מה מפריע לך שמנוע יעלה עם מערכת ספציפית .

כמובן שזה מגביל קצת בקטע של הקצאת רשיון למערכת מסויימת , אבל אשפר גם להגדיר כמות

הפניות למנוע ע"י פרמטרים ב-INI :

MaxConcurrentRequests = 0
MaxConcurrentUsers = 0

0- לא מגובל ,כלומר לפי מקסימום ברשיון .

מקווה שעניתי לך .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי ,רק רציתי לוודא את זה .

נכון היה פרמטר RequestsServerCanReplaceCtl שהורידו אותו עכשיו.

אני אסביר לך מה מפריע לי ,יש לי 10 מערכות שמוגדרות בברוקר ב3 שרתים ו רק <U>2 מנועים באויר בלי שם אפליקציה.

בכל מערכת יש טיפול אפליקטיבי שאחרי שמתבצע איזשהו תהליך יש יציאה מיישום וניתוק בסיס נתונים ושחרור של המנוע ו לא היה צורך בהרבה רשיונות .

נגיד שהיום אני מקצאה מנוע 1 פר מערכת וכמובן הגדרתי את זה ב MaxConcurrentRequests = 1
ויש לי רשיון רק ל 5 thredds ,סביר להניח שאני גם אצטרך לקנות עוד רשיונות וגם לבצע טיפול אפליקטיבי בכל מערכת ומערכת ,מה שלא רציתי לעשות.

תודה רבה על עזרה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד מה אני הייתי עושה.

הייתי מחזיק מנוע אחד שמנהל את הקריאות ואז הייתי מעביר אליו את הפרמטרים הרגילים שהעברת עד היום + תוכנית להרצה.

בתוך המנוע המרכזי אתה יכול להגדיר קריאה מרחוק (לתוך ECF) ואז לדעת למה לקרוא לפי הפמרטר של התוכנית.

נכון שזה דורש פיתוח, אבל בכללי זה נראה לי פתרון שיכול לספק אותכם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי עידו,

אז זה כל הבעיה ,שיש לי מנוע באויר בלי אפליקציה אבל כשאני מבצע CALL REMOTE למשל או כל פניה לברוקר, הוא לא מעלה לי אפליקציה כפי שזה היה בגרסה 9.4, רק כאשר אותה אפליקציה באויר זה עובד,אולי אני טועה ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו