עבור לתוכן
Magic DevHub
zvi

חיבור/שרשור פרוייקטים ביוניפאס 1.9

Recommended Posts

שלום,

יש לי ארבעה פרוייקטים שונים אצל לקוח אחד.

אני מחפש אפשרות לקרוא לפרוייקט אחד מתוך פרוייקט אחר או, לפחות להקים פרוייקט חמישי שממנו אפשר יהיה,בלחיצת כפתור, להיכנס לפרוייקט זה או לפרוייקט אחר. יציאה מכל אחד מארבעה הפרוייקטים תעביר את המשתמש לפרוייקט העל.

אפשרי? כיצד?

תודה

צבי גרייבר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

תודה אך זה אינו עוזר למטרה שלי:

אני מחפש דרך שבה המשתמש לא יצא כלל מתוך מג'יק.

לצורך הצגה נוספת של העניין, הבה נניח שיש לי מספר מערכות בנושאים שונים, שבכל אחת מהן יכול הממונה לאשר תשלום לספק A. זהו אישור ברמה "ב". נתוני התשלום, דהיינו: סכום, אסמכתא וכו', נרשמים במערכת התשלומים המרכזית אך הפרטים והמסמכים, נשמרים רק במערכת העזר. לקראת סוף החודש, המנהל הבכיר שממונה על כלל התשלומים (נקרא לו רמה "א"), נכנס למערכת התשלומים המרכזית ובודק את כל הנתונים שהגיעו ממערכות המשנה. בתוקף תפקידו, הוא רוצה להיכנס לפרטים הקטנים של אותו תשלום לספק A, הנמצאים, כאמור, במערכת העזר ולא במערכת הראשית.

אני רוצה לאפשר לו ללחוץ על כפתור במסך, שיכניס אותו למערכת העזר, ישירות לאותו מסך תשלומים שהוכן שבוע קודם, ולראות על סמך מה אישר מנהל דרג "ב" את התשלום. לאחר הבדיקה, כאשר יוצא משם, הוא יחזור ישירות למסך בו היה קודם, במערכת התשלומים המרכזית.

לכן אני צריך לעבור מפרוייקט לפרוייקט, ובתוך כל אחד מהם אני יכול לקרוא לתוכנית לפי שמה.

אני מקווה שזה מובן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבנתי,במקרה הזה אני חושב שהדרך שמתאימה לך כאן זו קומפוננטה ,כך אתה חוסף במערכת אחת את התוכניות ומסכים מהמערכת שניה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רומן שלום,

נראה לי שזה נכון: לעבוד כאשר כל המערכות הן קומפוננטות, החשופות לחלוטין לתוכנית האב, שתהיה תוכנית יחידה. כרגע אין לי נסיון ביצירת קומפוננטות, אבל אני חייב להיכנס לזה.

תודה וחג שמח

צבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.