עבור לתוכן
Magic DevHub
MaorLinn

אירוע סלקטיבי

Recommended Posts

בחרתי בכוונה כותרת מפוצצת לשאלה שלי...

גרסה 9.4.

יש לי חלון בחירה של פריטים מקטלוג. מדובר בתכנית בחירה (חלון בחירה=כן). באותו חלון יש לי שדה טקסט, שכאשר רוצים לחפש פריט מסויים מקלידים את שמו בשדה הטקסט, ולוחצים על כפתור "חפש" שמפעיל אירוע ריענון וכל מה שצריך.

הבעיה היא שהלקוחות רגילים בשדות חיפוש, כמו באינטרנט, להקליד את הטקסט ואז ללחוץ על ENTER. הבעיה שזה מבצע "בחר" וסוגר את החלון.

ניסיתי לבצע HANDLER נוסף לאירוע "בחר" שבו שמתי גם שם פקד, אבל זה לא עבד.

ניסיתי לשנות "חלון בחירה" ל"לא", ולעשות אירועים מתאימים בלחיצה על ENTER (עם KBGET הישן והטוב) במקום עם אירוע בחר, אבל עכשיו כשאני עומד על שדה הטקסט הוא לא קולט בכלל את הלחיצה על ה-ENTER. רק אחרי שאני יוצא מהשדה הוא קולט את הלחיצה אבל אז הוא כבר בשדה אחר וה-HANDLER שוב מבצע "בחר".

האם יש למישהו רעיון איך להשתמש באותה תכנית באותו אירוע (בחר או ENTER) שיעשה דברים שונים בתלות בעמידה על שדה או אי-עמידה על שדה?

במילים אחרות - אני רוצה שכשאני עומד על שדה מסויים ולוחץ ENTER יופעל אירוע א', ואם אני לא עומד עליו ולוחץ ENTER שיופעל אירוע ב'.

תודה,

מאור.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה משאיר חלון בחירה כ "כן"

מגדיר 2 אירועים

1) פנימי בחר ומקשר אותו לשדה

בתוך אירוע הזה אתה מעדכן פרמטר שאמור לחזור לתוכנית הקוראת.

2)מגדיר אירוע מערכת ENTER ואז בתוך אירוע אתה מפעיל את מה שאתה רוצה ,בדוגמא שלך אירוע "חיפוש רשומה" 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי רומן!

תודה!

אבל - זה לא אמור להיות הפוך?
אני רוצה שכאשר חונים על השדה ולוחצים ENTER - יופעל אירוע החיפוש, וכאשר לא עומדים על השדה ולוחצים ENTER - יופעל "בחר".

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למה הפוך? זה בדיוק מה שצריך לעשות.

אתה תופס אירוע ENTER רק על השדה

זה אומר שאתה מגדיר HANDLER מסוג מערכת ENTER על שדה שאליו אתה רוצה לבצע חיפוש,בכל המקרים האחרים הוא יבצע בחירה רגילה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו