עבור לתוכן
Magic DevHub
Azriel

סאמטוחה בשימוש ב Rm converter בהסבה מ-8 ליוניפס

Recommended Posts

הי חברים
עשיתי הסבה כל הדרך מגרסה 8 ליוניפס.
העברתי את הכל תוך שימוש בכלי שמגיע עם היוניפס - rm converter
קצת חששתי ממנו שאולי לא יסב כמו שצריך, אבל לא ראיתי את עצמי חי עם rm compatible

נראה שכמעט כל התוכניות עברו בסדר - בכל הנוגע ל record main
אולם תוכנית אחת עושה דברים מוזרים. כשבדקתי יותר לעומק נעשיתי חיוור כי ראיתי שלמעשה ה rm converter לא הבין נכון את הRM ושם קטעי לוגיקה במקום הלא נכון - שאין בהם קשר ישיר למה שהתכוונתי לעשות. אני כרגע עדיין מנסה להבין את הלוגיקה המקורית (זה CTL בגרסה 8 ש"ירשתי" ממתכנתים אחרים) , להשוות לRM המקורי כדי להבין איפוא קטעי הלוגיקה צריכים להיות.

זה לא שהכל בלאגן כי חלק גדול מהאירועים תורגמו נכון, אך שי כמה מקומות שלא ואכן מתנהגים בצורה מוזרה . ספציפית כשמגיעים לקונטרול מסויים הוא אמור לפתוח מקבץ עם תנאי ואז לבצע יציאה בתנאים מסויים. כשבדקתי התברר לי שהמקבץ בכלל נמצא בחלק אחר של היחידה הלוגית של הקונטרול בעוד שהוא צריך להיות בהתחלה. לעומת זאת, הפקודות שאמורות להיות בתוך המקבץ ההוא נמצאות בהתחלה וכך הם מבוצעות ללא תנאים - וכך התוכנית יוצא ישר כאשר לוחצים על הפקד.

יש כמובן את האופציה שלא להמיר את התוכנית הספציפית לאירועים ולהישאר עם ה rm compatibe אבל ממש לא בא לי להישאר עם זה, כי אני אמור לטפל בתוכנית הזאת בעתיד הקרוב ולעבוד איתה, וקשה מאוד לקרוא אותה כ RM.

שאלתי היא אם :

מישהו אחר נתקל בבעיות כאלה ?
יש הצעות/המלצות ?

כמו כן רציתי לשתף אחרים כדי להתריע שהכל עובד ב99.5% להערכתי אך לא ב100%

עזריאל
מנכ"ל
ארד יישומים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי לא ניתן לבצע הסבה ישירות מ מג'יק 8 ל UNIPASS, אלה חייבים לעבור דרך גרסה 9.4

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ברור שלא. לא ציינתי את כל תהליך ההסבה הרגיל שכן חשבתי שזה ברור. לא הייתי יכול להגיע ליוניפס בלי מעבר דרך 9.4 ואז תוכנית ההסבה החיצוני ליוניפס. זה לא העניין הראשי כאן. העניין הראשי הוא הכלי של  RM conveter.
עזריאל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה גרסה של uniPaaS אתה. היו לא מעט תיקונים עם RM Convertor ומקבצים בגרסאות האחרונות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בס"ד

אצלינו היתה תקלה עקבית בהסבה, ופנינו בשאלה לתמיכה.

הם גילו שזה אכן באג, וכתבו לנו שעכשיו זה תוקן ויופץ בגירסה הבאה שתצא.

אנו מאוד מרוצים מהתמיכה, הם מאוד מקצועיים ואדיבים. אנו ממליצים בכל פה לפנות אליהם ולהעזר. בעיות מוכחות - פשוט יתוקנו.

בהצלחה !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו