עבור לתוכן
Magic DevHub
ilantep

*** אזהרה למפתחים***

Recommended Posts

ה-SOURCE (ה-CTL ) של היישום הזדבל תוך כדי פיתוח ביוניפס גירסה 1.8 sp1b הזדבל עד כדי כך שנראה שהוא בלתי שמיש לחלוטין.

לרוע המזל, למרות שבד"כ אני מגבה ברמה יומית, הפעם התעצלתי, והגיבוי האחרון היה מלפני כ-3 ימים.

לסיכום. הזהרו. וגבו הרבה.

למען הקהילה.

אילן

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא צריך לגבות - משתמשים פשוט בכלי ניהול גרסאות.

לגביי הבעיה שציינת, מעולם לא נתקלתי בה. נתקלתי בבעיות אחרות שקשורות בסורס, אבל לא בתופעת זיבול.

אם ישנה כזו (ואני מניח שיש, כי זה קרה לך), זה משהו נקודתי.

אתה מוזמן ליצור איתי או עם אריק קשר על-מנת שנוכל לבדוק את הנושא ולהעביר, במידת הצורך, לטיפול במחלקת הפיתוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי עידו

זה קרה לי לאחר שהעתקתי תת משימה והדבקתיה בדריסה במקום המשימה הראשית.

וזה נראה בדיוק מה שתוקן ב- 1D. רק שבמקרה שלי כל ה-SOURCE התחרבש.

<B><I>

Source Code – Corruption (QCR # 939465)

The expression was not copied correctly and the program’S source code was corrupted after copying and pasting A subtask in some scenarios.

ומבחינת גיבויים. אני לכשעצמי מעדיף מנגנונים שהם בשליטה מכסימלית שלי, גם אם הם פרימיטיביים,

אך אין זו המלצה. ושכל אחד יבחר את שיטתו הוא , העיקר שיגבה. אם כי במקרה דנן דוקא השיטה הידנית יותר אמינה.

ובענין הבדיקה. העברתי את הבעיה לתמיכה. ולאחר יום וחצי ללא קבלת פתרון (ולקראת ערב חג) העדפתי פשוט לשחזר גירסה קודמת. בכל מקרה, ה-SOURCE אצלם ובהחלט הציפיה שלי מהם היתה שזה יעבור לפיתוח. אך לא קיבלתי שום סימן שזה עבר או יעבור לשם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לעניין הגיבוים - החלטה שלך. אני מעדיף את הניהול גרסאות (זה הכי נוח, וניתן לשחזר ברמת התוכנית הבודדת)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו