עבור לתוכן
Magic DevHub
eyal_barouk

התראת אימיילים מפורום מג'יק

Recommended Posts

חוששני שההתראות על תגובות להודעות שפרסמתי בפורום זה אינן פועלות - עד לא מזמן הייתי מקבל לינקים לתשובות אלי לאאוטלוק - אך לא עוד.

האם זה רק אצלי?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לך לדף הראשי של הפורום, פתח את הקומבו למטה והגדר מתי אתה מעוניין לקבל מייל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כבר הייתי שם והכל מסומן:

אפשרויות אימייל
קבלת אימייל:
כן לא
קבלת אימייל בפורמט HTML:
כן לא
שימוש ב 'Email Notification' כברירת מחדל:
כן לא

גם הלכתי למנהל הרשת לראות אם בוצעה חסימה בטעות על האימייל של פורום מג'יק - אך כלום.

האם אני היחידי שלא מקבל התראות?

עד לפני שבועיים קיבלתי כראוי.

תודה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אריק גם אני ניסיתי, עדכנתי את ההגדרות בלוח הבקרה שלי.

אבל ....

מיילים לא מגיעים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התשובה נמצאת בדף הראשי של הפורום בתחתית
ראה קובץ מצורף

forumpic.jpg.da5bffaa16fe7c15a982212759e

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם לקוח לא מצא משהו בצורה פשוטה ואינטואיטיבית המסקנה הינה כי המערכת לא מספיק ידידותית.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יפתח

כסיסמא זה נשמע יופי, אפשר להתווכח על ידידותה של המערכת אבל אי אפשר להתווכח כל כך שהאפשרויות מופיעות בצורה ברורה מאד בדף הראשי

אריק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רבותי היקרים אילו אינן האפשרויות שאני מחפש.

- אני לא רוצה לדעת על אשכולות חדשים בפורום

- גם איני רוצה לקבל התראות על הודעות חדשות בפורום.

<B>כל מה שרציתי זה לקבל מייל כאשר מתפרסמת התייחסויות להודעות שפירסמתי או השתתפתי בהן - ורק לאלו!

אפשרות זו עבדה עד לפני שבוע גם כאשר סומן "שלח אימייל: לעולם לא" בתחתית הדף הראשי.

כל אלו שהתייחסו להודעה זו כנראה לא מודעים לבעיה כי אצלם מסומן

"שלח מייל: כשאשכולות או כשהודעות"

ולכן כבר ממילא הם מקבלים התראות מייל.

אז אולי מישהו מוכן כבר ללכת ולבדוק את זה במקום לספר לי על עיצובי ממשק<B> משתמש<B>.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחרי שהבנתי את בקשתך נראה לי שכל מה שהגדרת בסדר גמור, אני אבדוק את הנושא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייל

ראה סעיף מספר 2 במדריך לתוספות שנעשו לפני מספר חודשים (ראה קובץ מצורף). מלא אחר ההוראות ואם אכן לא נפתרה הבעיה פנה אלי שוב

אריק

forum1.pdf

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה אריק - עובד - אני הולך לעשות משקפיים.

אולי כדאי שאפשרות שליחת התגובות תהיה ניתנת לקביעה בצורה גורפת בפרופיל המשתמש, או לאפשר אותה כברירת מחדל בעת פתיחת הודעת פורום חדשה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אופטיקאי טוב :)

לגבי הבקשה שלך, אני מכניס את זה לרשימת השינויים המבוקשים, ננסה לטפל בזה בנגלת השינויים הבאה

אריק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל ההגדרות נכונות אצלי אך לצערי זה עדיין לא עובד.

בהודעה הקודמת כתבתי שזה עובד אך טעיתי ולא בדקתי כמו שצריך.

אולי בגלל זה אני לא מקבל תגובות על שום דבר שאני שואל.

והנה השתפכות קטנה,

נמאס לי. זה בשילוב הבאגים ב sp3 שאני לא יודע בכלל מאיפה להתחיל איתם  ובפורום אף אחד לא מתייחס לכלום וכמובן שאין דוקומנטציה על כלום וגורמים לך להרגיש כמו טמבל על כל שאלה שאתה שואל.

זהו, גמרתם אותי סופית. לא יודע לאן להתקדם מכאן. מצטער שבכלל נכנסתי לתחום המג'יק. היה לי מעולה עם delphy .net  ו php

העיקר שבכנסים הכל נראה וורוד כל כך.

מיואש ואין מושיע

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייל

אני מקווה שהתגובה האחרונה שלך נכתבה במין הומור כזה שיש כאלה גם שלא יבינו אותו.

יישי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגמרי לא בהומור, אני רציני לגמרי.

בתור מתכנת בודד בחברה, ולא כחלק מבית תוכנה שבו ישנם אנשים אחרים לשאול, אני תלוי בפורומים ודוקומנטציה כמקור המידע היחידי שלי. במקרה של מג'יק אני מוצא את זה קרוב לבלתי אפשרי, מתסכל, מעצבן ומייאש.

וכמובן שלא קיבלתי תגובה במייל על מה שענית לי אלא הייתי צריך ללכת לבדוק...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייל,

אנשי הפורום עונים פה על חשבונם הפרטי וזמנם הפרטי ולא מקבלים שכר מאיש, לכן זה לא לעניין לבוא בתלונות על השירות.

במידה ויש לך חוזה תחזוקה ממג'יק, תוכל לפתוח קריאות שירות ולקבל מענה מוסמך לכל השאלות / הטענות / הבקשות שיש לך. הם הגורם המוסמך וזאת עבודתם.

אני בטוח שהם ישמחו לבוא אליך גם ליעוץ פרטי לפי עלות ש"ע.

יש פורום נוסף ביאהו, שגם יכול לתת לך מענה הולם. קח בחשבון שגם הם , מה לעשות, לא מקבלים שכר על עבודתם בפורום...

ובקשר למשפט :"מצטער שבכלל נכנסתי לתחום המג'יק. היה לי מעולה עם delphy .net  ו php" ..

אני לא חושב שלמג'יק יש אזיקים שקושרים מישהו אליהם.

ובקשר ל "עיקר שבכנסים הכל נראה וורוד כל כך" , אז בוודאי שמעת בכנסים ממתכנתים שממש לא הכל וורוד אבל יש פה ושם כן נטיות לוורדרדות, עובדה שיש לא מעט מתכנתים שעובדים במג'יק, ולמרות הבעיות (שיש) עובדים בו ודי מרוצים.:)

ישי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סליחה מכל מי שנפגע ממני

תודה למי שכן עזר - והיו כאלה.

זה כנראה התסכול שמדבר מהמקלדת שלי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מתיחס לנושא בלבד , זה אכן לא עובד !
הברירת מחדל צריכה להיות כן לשלוח תגובות ופה נגמר הסיפור .
בכל מקרה כרגע זה לא שולח בכלל , זה עבד פעם ובאיזהשהו שלב הפסיק .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

quote user="eyal_barouk"לגמרי לא בהומור, אני רציני לגמרי.

בתור מתכנת בודד בחברה, ולא כחלק מבית תוכנה שבו ישנם אנשים אחרים לשאול, אני תלוי בפורומים ודוקומנטציה כמקור המידע היחידי שלי. במקרה של מג'יק אני מוצא את זה קרוב לבלתי אפשרי, מתסכל, מעצבן ומייאש.

וכמובן שלא קיבלתי תגובה במייל על מה שענית לי אלא הייתי צריך ללכת לבדוק...

/quote

חשבתי שזה נפתר, לקחתי לתשומת ליבי

שבוע הבא אני חוזר מחופש ונטפל בנושא

אגב, אייל- מעבר לתגובה הנכונה של ישי, מטרת הפורום הזה אינה להחליף את התמיכה הבינלאומית אלא לתת סיוע למג'יקסטים.

אני ממליץ לך ליצור קשר עם התמיכה ולעבוד מסודר וכך לא תהיה תלוי בזמינות של חברי הפורום

בברכה

אריק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אייל,

קודם כל על תתיאש אני בדיוק במצב דומה לשלך (מתכנת בודד...) ומסתדר לא רע.
ממליץ לך מאוד להרשם לפורום הבינלאומי http://tech.groups.yahoo.com/group/magicu-l/
בפורום זה או בפורום הבינלאומי כמעט תמיד מצאתי עזרה לבעיות שניתקלתי בהם.
ישנם עוד אתרים לדוגמא http://www.ng-sw.de/mg-wikka/HomePage? שבו יש מאמרים טכניים בנושאים שונים הקשורים למג'יק.
בנוסף אם אתה עובד בגרסה 10 כך בחשבון שזה גרסה חדשה ולכן הידע והניסיון של האנשים מועט יותר ולכן התשובות בהתאם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על העידוד ירון. בסופו של דבר גם אני מסתדר לא רע ועושה דברים יפים בעזרת מג'יק. סתם מידי פעם אני מתחיל להתבכיין והכל נראה דפוק אז אני מוציא את זה על הפורום :)

אני אכן עובד בגרסה 10

אבדוק את הלינקים שהצעת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אגב,

אייל, מדוע אתה עובד ב 10 ? למה לא ב 9 ?

אמנם יש יתרונות ב 10, אבל אם אתה לא זקוק לאותם יתרונות ספציפיים שיש ל 10 לעומת 9 (והם באמת ספציפיים מאוד) יהיה לך יותר קל בכל המובנים ב 9.

ישי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוחלט לפני חצי שנה לשדרג את מערכת החברה ממג'יק 8.01 ונראה לנו אך הגיוני לעבור ישר ל10 ובפעם אחת, כי בכל מקרה היינו משדרגים אליה, במקום לבזבז משאבים על לימוד והטמעת 9.4  ובמקום לבצע שני שדרוגים - אנחנו הרי יודעים כמה כואב לשדרג.

אני חייב לציין שהשדרוג עבר בצורה חלקה יחסית, לאחר עבודת הכנה מסיבית, והחברה לא "עמדה" ולו לדקה אחת. ועל זה כל הכבוד מג'יק!

יתירה מכך החידושים ב 10 קסמו לנו וגם שמענו הצהרה מפי אנשי המכירות שניתן לפתח במג'יק כל מה שניתן לפתח ב .NET מה שהתגלה כלא מדוייק - מג'יק אפילו לא יודע לייצר תיקייה בעצמו... גם בקובול, אני מניח, אפשר לפתח כל דבר שניתן לפתח ב NET הכל שאלה של כמה זמן אתה מבזבז על זה וכמובן כמה כסף...

ועכשיו, לאחר שגיליתי את הפורומים שבני ירון ציין:

<A href="http://tech.groups.yahoo.com/group/magicu-l">http://tech.groups.yahoo.com/group/magicu-l

<A href="http://www.ng-sw.de/mg-wikka/HomePage">http://www.ng-sw.de/mg-wikka/HomePage

חזר הצבע ללחיי והברק לעיני - התשובות זריזות, מקצועיות ובול לעניין ואני שוב לא לבד.

ודרך אגב - התראות האימייל מהפורום עדיין לא עובדות.........

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייל, לגבי הערתך האחרונה, אני מפנה אותך להודעה מספר 20 בפוסט זה (4 שורות מעליך)

לגבי אנשי המכירות של מג'יק שסיפרו...., נא שלח לי פרטים על המקרה <U>באמצעות הודעה פרטית , ע"מ שנוכל לבדוק ולתקן אם צריך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו