עבור לתוכן
Magic DevHub
ishay

האם ה EDEV9 תומך בפקודות של FTP ?

Recommended Posts

ישי שלום,

אני משתמש בתוכנית ftp.exe ב Win XP ובמגיק בפקודה צא עם השורה הבאה :
'ftp -I -S:J:\Magic\General\Bat\Ftp_Files.txt 10.1.1.5'
10.1.1.5 - כתובת השרת אליו אני מעביר הקבצים.
-I  - מבטל הקשת אישור כאשר מעבירים יותר מקובץ אחד.
קובץ הפקודות - S:J:\Magic\General\Bat\Ftp_Files.txt 
<U><B>תוכן קובץ הפקודות
Username
Password
lcd C:\Temp
mput *.out
bye

במקום Username ו Password צריכים להיות נתונים של המשתמש המורשה במחשב אליו מועברים הקבצים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום ישי ,

יש לי הרגשה שאני יודע למה אתה צריך FTP :)

אני משתמש ב-DLL שנותן לי גמישות מלאה בעבודה עם FTP

בגדול אפשר לכתוב בעזרתו אפילו FTP MANAGER עם ממש להתאמץ .

מצרף DLL עצמו (צריך לבצע לו REGSVR32 ) ותיעוד אליו עם כל הפונקציות הקיימות :

<li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention11"><U>FtpBytesTransferred / FtpBytesToBeTransferred <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention12"><U>FtpCDUP <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention13"><U>FtpCloseConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention14"><U>FtpCloseDataConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention15"><U>FtpCWD <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention16"><U>FtpDeleteFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention17"><U>FtpDir <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention18"><U>FtpErrorString <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention19"><U>FtpFirewallLogin <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention20"><U>FtpFlush <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention21"><U>FtpGetFileSize <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention22"><U>FtpHelp <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention23"><U>FtpInit <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention24"><U>FtpIsAsynchronousMode <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention25"><U>FtpLocalClose <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention26"><U>FtpLogin <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention27"><U>FtpLogTo <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention28"><U>FtpMGet <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention29"><U>FtpMKD <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention30"><U>FtpMtInit <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention31"><U>FtpOpenConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention32"><U>FtpOpenDataConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention33"><U>FtpPWD <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention34"><U>FtpQuote <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention35"><U>FtpRecvFile / FtpAppendToLocaFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention36"><U>FtpRecvThroughDataConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention37"><U>FtpRelease <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention38"><U>FtpRenameFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention39"><U>FtpRestart <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention40"><U>FtpRestartRecvFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention41"><U>FtpRestartSendFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention42"><U>FtpRMD <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention43"><U>FtpSendAccount <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention44"><U>FtpSendFile / FtpAppendToRemoteFile <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention45"><U>FtpSendPasswd <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention46"><U>FtpSendThroughDataConnection <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention47"><U>FtpSendUserName <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention48"><U>FtpSetAsynchronousMode / FtpSetSynchronousMode <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention49"><U>FtpSetDefaultPort / FtpSetDefaultTimeOut <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention50"><U>FtpSetNewDelay / FtpSetNewSlices <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention51"><U>FtpSetPassiveMode <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention52"><U>FtpSetType <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention53"><U>FtpSetVerboseMode <li><A href="file:///E:/Utils/DLL's/FTP/FTP4W302.htm#Mention54"><U>FtpSyst

יש פה את הכל , אומנם נדרשת עבודה לא הכי נעימה עם פקודות "בצע שיגרה" .

מי שמעוניין בתוכנית מג'יק עם פונקציות העברה וקליטה מ-FTP נא לפנות במייל (לרציניים בלבד :P)

בצהלחה.

Magic2FTP.rar

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אעבור על החומר.

אריאל, לא הבנתי למה אתה חושב שאני צריך את ה FTP ..?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי ,

למיטב זכרוני אתה כובד עם הנושא של נמלים וכל התעבורה של מסרים עוברת דרך FTP , לא ?

האמת שגם אני הייתי זקוק לזה מאותה סיבה .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואלה :)

יפה יפה. לא ידעתי שאתה יודע.

אכן, המסרים למכס ולנמל של חברות ספנות ומשלחים בינ' מועברים היום או ע"י אימייל או ע"י FTP דרך סקריפט ורציתי לבדוק את האפשרות לבצע זאת ישירות מתוך ה EDEV9

איזה מערכת אתה מפתח שיש בה צורך להעברת מסרים לנמל ?

ישי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אריאל שלום

אני משתמש ב DLL הזה ששלחת ויש לי את התוכנית במג'יק עבור שליחת קובץ לFTP

ותוכנית עבור משיכת קובץ מ FTP

האם הצלחת לבנות את הפקודות במג'יק שעושות גם דברים אחרים, כמו DIR או מחיקה

וכאלה, בתיעוד לא הבנתי איך אפשר לבנות את הפקודות האלה

אודה לך באם יש לך פקודות כאלה מוכנות במג'יק

אבי אבוקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום אבי ,

כן, כמובן הייתי זקוק גם לפקודות אלה על מנת לסרוק את כל הספרייה , למשוך קבצים לאחר מכן למחוק אותם .
בשביל זה יש לך פונקציות FtpDir , FtpDeleteFile
אתה יכול להשתמש בהם לצרכים אלו .
אני מניח שתסתדר , אם כבר הצלחת לעשות העברה ומשיכה של קבצים .
בהצלחה .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אריאל שלום

אני מנסה לבנות בצע שיגרה עבור מספר משימות שאני צריך:
1. בדיקה לקיום קובץ
2. מחיקת קובץ
3.העברת קובץ ממקום למקום
4. DIR

כזכור, יש לי 2 מוכנות: שליחת קובץ ומשיכת קובץ.

אודה לך באם תפנה אותי לתיעוד שבו רשום למשל הדבר הבא:
בפקודת FtpSendFile מתוכנית מג'יק ראיתי שמעבירים 8 פרמטרים,
הפרמטר הראשון הוא: AA14444 , מה הפרמטר הזה, האם זה מופיע בתיעוד?

כמו כן בתיעוד HTML שקיים אני לא רואה שיש 8 פרמטרים שמועברים לפונקציה, האם
לא צריכה להיות התאמה בין הפרמטרים ?

אשמח באם תכוון אותי
בתודה

אבי אבוקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי, הבנתי את התחביר, הפרמטר הראשון זה מחרוזת

של סוג נתון עבור כל הפרמטרים שבהמשך, לכל פרמטר תו אחד.

הצלחתי להפעיל את הפונקציות שאני צריך

אבי אבוקסיס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הי,

אני שמח שהצלחת , מצטער שלא יכולתי לענות קודם .

כן הפרמטר הראשון (וכך זה היה תמיד בקריאה לDLL) הוא מחרוזת אחת של סוגי הפרמטרים

שאתה מעביר , את התיעוד לזה כן אפשר למצוא במג'יק .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל הכתוב כאן יש עוד דרך יפה לבצע כל הפקודות של FTP בעיזרת COM

צריך להגדיר שדה מסוג ACTIVE X ולבחור בתכונות של השדה אובייקט מסוג ftp_control.ctlFtp

בסוג אובייקט לבחור שקיים ברשימה

לאחר מכן בעיזרת  פקודה בצע COM אפשר להפיל כל שירות שדרוש.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי שולם

לצערי זה ACTIVE X פנימי של מג'יק ,חשבתי שאפשר להוריד אותו באינטרנט.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

מצ"בקובץ התקנה ל-ActiveX חינמי שתומך בכל הפעולות הבסיסיות.

(יש לשנות את הסיומת ל-msi)

ובלינק הבא ניתן להוריד גירסה מתקדמת (בתשלום) עם מגוון רחב יותר של פעולות ועם תמיכה.

http://www.chilkatsoft.com/ChilkatFtp2.asp

פיני

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

מצ"ב קובץ התקנה ל-ActiveX חינמי שתומך בכל הפעולות הבסיסיות.

ובלינק הבא ניתן להוריד גירסה מתקדמת (בתשלום) עם מגוון רחב יותר של פעולות ועם תמיכה.

http://www.chilkatsoft.com/ChilkatFtp2.asp

פיני

FtpActiveX.rar

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר